Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Кулинарный уголок пчеловода (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=99)
-   -   Медове пиво (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=4440)

Столяр 30.04.2017 23:04

Медове пиво
 
Мій рецепт медового пива:
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
Пишіть свої рецепти...

Александр Ежик 01.05.2017 09:24

Re: Медове пиво
 
Пишет неверный URL...

gru.v 05.12.2017 23:52

Re: Медове пиво
 
а я все ні як не відважусь, багато мороки пророщувати і т.д. по технології з пророщуванням займе десь 1,5-2 місяці процес

gru.v 11.01.2018 23:09

Re: Медове пиво
 
тексту багато, то зробив гугл документ, буду робити солод та пиво за цим рецептом:
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
тільки цукор заміню медом

Добавлено через 6 минут
рецепт взятий з інтернету
дегустація буде напевно в квітні :D:alc:

Small_Bee 12.01.2018 09:41

Re: Медове пиво
 
Загрузите потом немного пива в файловый архив на форум. Чтоб можно было скачать попробовать :D

gru.v 23.01.2018 18:25

Re: Медове пиво
 
зерно проросло за 6 діб
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Добавлено через 1 минуту
тож процес пішов )))

gru.v 31.01.2018 14:14

Re: Медове пиво
 
пиво переграло, сьогодні розлив по пляшкам і через 25 днів буду знімати пробу, якщо вірити віноміру то міцність 10%, і напевно трохи більш чим треба пережарив солод то вийшло темне, хоча хотів зробити світле
при замірі трошки скуштував, смак пива але без газів )) дріжджі майже не відчуваються, робив на дріжджах*саф-момент
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Добавлено через 1 час 28 минут
забув добавити, що солод після обжарювання потрібно витримати*місяць я першу партію зробив без витримки цього терміну і потім порівняю чи є різниця між витриманим солодом і не витриманим

Sauron 31.01.2018 14:29

Re: Медове пиво
 
Долгий процесс, а судя по фотке продукта не много- на день не хватит. ;)

gru.v 31.01.2018 14:44

Re: Медове пиво
 
Цитата:

Сообщение от Sauron (Сообщение 222832)
Долгий процесс, а судя по фотке продукта не много- на день не хватит. ;)

швидше чим медовуха, переграло за 2 дні, але більш делікатний процес
медовуху поставив на 2 тижні раніше, ще досі грає, а готова до вживання буде десь в серпні-вересні
пробний варіант 8-9 л. мені вистачить :frend:

Добавлено через 5 минут
17.01.2018 поставив зерно на пророщення, а 31.01.18 вже буду розливати по бутилкам + 20 днів на дозрівання і карбонізацію і все готово. на ве про все виходить 34 дні

Сергей17 31.01.2018 19:44

Re: Медове пиво
 
Цитата:

Сообщение от Sauron (Сообщение 222832)
Долгий процесс, а судя по фотке продукта не много- на день не хватит. ;)

Магазинная бадяга с концентрата готовится за три дня ( на ютубе ,, вся правда о пиве" На сколько я, разбираюсь зерно переросло. Самое сильное как только назубилось. Хмель сами собирали?:beer:


Текущее время: 21:27. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot