Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Апитерапия (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=91)
-   -   Грибок. (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=2157)

Ворон 13.07.2014 18:03

Грибок.
 
:ah:Я вибачаюсь в товариства пасічників,але мене турбує таке захворюваня як грибок ніг,привіз давно з армії,раніш не дуже турбувало,цього року на ногах зробились ранки,боляче ходити,порадьте,хто стикався з такою неприємність,або чув,чим можна боротись з ним,всім буду вдячний за поради.

Димас 13.07.2014 18:58

Re: Грибок.
 
Ворон, "стандартные" мази, типа клоктримазола не помогают?

P4ELOVOD 13.07.2014 18:59

Re: Грибок.
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 63927)
Я вибачаюсь в товариства пасічників,але мене турбує таке захворюваня як грибок ніг,привіз давно з армії,раніш не дуже турбувало,цього року на ногах зробились ранки,боляче ходити,порадьте,хто стикався з такою неприємність,або чув,чим можна боротись з ним,всім буду вдячний за поради.

Службу проходив в Угощині, і теж у багатьох був грибок. Сан частина мало що допомогала, лікували місяцями, тільки перев*язка, гноєточіння і все лікування. Ми винайшли свій спосіб лікування, і до речі на мій погляд самій єфективний, за неділю гнойні рани затягували. Рецепт ( тільки не гидувати і не осміювати) На ніч миємо ноги простим хоз. милом, витираємо на сухо, а потім на свої ж ноги (пробачте) мочимось, чекаєм доки висохнуть і так лягаєм спати. В раці тільки помити хоз. милом. В день носити взутя таке, щоб ноги не потіли. І так з тиждень, за тиждень все повинно затягнути, (як що це гнойники схожі на кшталт віспи). Як що є внук то нехай він цю процедуру робить що вечора, дитяча сече допоможе ще краще. А коли гнойні рани затягнуть, найдіть мазь (ми її називали Таймурова) і на ніч через день мажте мазью Таймурова. Так пів батареї вилікували гнойні рани.

Ворон 13.07.2014 19:14

Re: Грибок.
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 63928)
Ворон, "стандартные" мази, типа клоктримазола не помогают?

Cтандартні мазі не допопомагають.
Цитата:

Сообщение от P4ELOVOD (Сообщение 63929)
вилікували гнойні рани.

В мене гнійних ран немає,просто пальці потріскались і постійно кровоточать і шкіра постійно шелушиться.

P4ELOVOD 13.07.2014 19:22

Re: Грибок.
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 63932)
В мене гнійних ран немає,просто пальці потріскались і постійно кровоточать і шкіра постійно шелушиться.

Особливо між пальцями дуже велике покрасніня, таке відчуття що там нема вже шкіри. Можливо в нас гноїлись ноги від військових онучок.(портянок), але проведіть таких декілька процедур. І ще купіть розчин фурациліну і декілька разів на день протирайте ноги, також проведіть обробку всього свого взуття. По 50 гр. в кожну обувку нехай продезинфікує все взутя, щоб там убити цих бацил.

gekach 13.07.2014 19:29

Re: Грибок.
 
не шути с этим сходи в кожно-венерический диспансер к дерматологу, мази это все ерунда, необходим антибиотик, изнутри гадость выгонять, я мучился несколько лет потом пошел и за 2-3 недели избавился. ну а мазь любая, и самая хорошая, помогает временно , если эту гадость не удалить изнутри

Костя Куценко 13.07.2014 20:25

Re: Грибок.
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 63932)
В мене гнійних ран немає,просто пальці потріскались і постійно кровоточать і шкіра постійно шелушиться.
__________________

Ворон всё намного проще,чем Вы думаете,10% настойка прополиса на спирту спасёт ваши ноги от грибка.применение вечером вымыть ноги и хорошо нанести раствор на пальцы ног, заживут трещины довольно быстро,но курс лечения продолжать до одного месяца и всё будет в порядке.Грибок прячется под ногтями так что размеры ногтей на ногах уменьшить как только возможно.Желаю Вам здоровья.
Для меня не самое главное в пчеловодстве накачать мёда,а самое главное задействовать все продукты пчеловодства на благо здоровья всех окружающих.:frend1::frend1::frend1:

ЛАВ 13.07.2014 20:54

Re: Грибок.
 
Трещинки смазывал эритромициновой мазью,или метилурациловой - ранки быстро заживают.
Утром и вечером, на пострадавшие участки кожи, с помощью кисочки, наносил прополисную настойку. Это не даст полное излечение, но остановит развитие болезни и облегчит состояние.

vodolej 13.07.2014 21:33

Re: Грибок.
 
А ну ка вспомните про живую и мертвую воду. А это вещь , проверено.
Прошу подключиться ПДД. Скажите свое слово

Андрей Андреевич 13.07.2014 21:49

Re: Грибок.
 
Я в армии спасался МИКОСЕПТИНом...наверное один в роте грибка не подхватил (применял профилактически). Друзьям этой мазью не одну "ногу" спас (вылечил)...раньше было "дёшево и сердито".
А от неприятного запаха ног избавлялся всю жизнь ...ничего не помогало (это было что то, с чем то...). И от чисто случайно посоветовали "ДЕО контроль" (концерн "КАЛИНА" РОССИЯ), продаётся в парфюмерных отделах...это БОМБА...лет уже 15 забыл про запах ног (раз в год ,а может и реже для профилактики применяю) и запах под мышками тоже убивает...


Текущее время: 03:31. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot