Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Препараты, применяемые в пчеловодстве (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=74)
-   -   ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=2219)

B1ad325 04.09.2017 09:07

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
вже другий рік така проблема з щавлевою кислотою, коли розміщую її в спірті для дим пушки то після остивання вона починає кристалізуватись.

Bee_Keeper 04.09.2017 09:22

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Цитата:

Сообщение от B1ad325 (Сообщение 201156)
вже другий рік така проблема з щавлевою кислотою, коли розміщую її в спірті для дим пушки то після остивання вона починає кристалізуватись.

Ця проблема вирішується утриманням розчину на водяній бані.

B1ad325 07.09.2017 08:53

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Цитата:

Сообщение от Bee_Keeper (Сообщение 201159)
Ця проблема вирішується утриманням розчину на водяній бані.

що ви маєте на увазі, тримати на водяній бані? я встиг обробити тільки 4 сімї.

Bee_Keeper 07.09.2017 13:47

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Цитата:

Сообщение от B1ad325 (Сообщение 201466)
що ви маєте на увазі, тримати на водяній бані? я встиг обробити тільки 4 сімї.

Якщо уважно читати тему, в якій ми з Вами зараз пишемо, можна натрапити на рекомендації Берендея щодо приготування і застосування розчинів до дим-пушки. Перегляньте. Там описано щодо водних розчинів. Але загальні умови Вам стануть зрозумілими.

B1ad325 07.09.2017 19:51

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Цитата:

Сообщение от Bee_Keeper (Сообщение 201486)
Якщо уважно читати тему, в якій ми з Вами зараз пишемо, можна натрапити на рекомендації Берендея щодо приготування і застосування розчинів до дим-пушки. Перегляньте. Там описано щодо водних розчинів. Але загальні умови Вам стануть зрозумілими.

я цитав рекомендації! мені не зрозуміло те що я хочу приготувати по рецептові а в мене не виходить! думав може шавелка підробна чи ще щось роблю не так.

Берендей 07.09.2017 20:07

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Цитата:

Сообщение от B1ad325 (Сообщение 201156)
вже другий рік така проблема з щавлевою кислотою, коли розміщую її в спірті для дим пушки то після остивання вона починає кристалізуватись.

Ну так не давайте ей остывать. Утеплите заливной бочек, прогрейте кипятком пушку перед заливом действующего вещества, держите готовый раствор в подогретом виде, работайте быстро. На каком этапе у вас происходит сбой в обработке?

Андрей Андреевич 07.09.2017 20:25

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Цитата:

Сообщение от B1ad325 (Сообщение 201156)
коли розміщую її в спірті для дим пушки то після остивання вона починає кристалізуватись

...такої проблеми не помічав (коли раньше обробляв дим-пушкою). Температура висока розчину не дає кристалізуватись, но треба помнити про те що й спирт може мати не 96 градусів... також будуть кристали тоді випадати , при зменшені температури. Попробуйте "змінити" спирт...

davolodya 08.09.2017 07:37

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 201520)
...такої проблеми не помічав (коли раньше обробляв дим-пушкою). Температура висока розчину не дає кристалізуватись, но треба помнити про те що й спирт може мати не 96 градусів... також будуть кристали тоді випадати , при зменшені температури. Попробуйте "змінити" спирт...

На жовтому форумі зустрічав рекомендацію після остигання розчину щавельки підігріти його повторно, тоді кристали вже невипадають. Особисто непровіряв, у мене щавелька в пушці чомусь непішла

B1ad325 08.09.2017 08:39

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Цитата:

Сообщение от Берендей (Сообщение 201516)
На каком этапе у вас происходит сбой в обработке?

розчин починае кристалізуватись після обробки 4 сімї, а робиться на 25 сімей. напевно більше використовувати його не буду.

Віталій В 23.11.2017 10:20

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Бюджетная самодельная дым пушка, что самое ценное точная дозировка препарата.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
Модераторы извините если не в ту тему, более подходящей темы не нашел.

Жека. 07.06.2018 18:33

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Подскажите пожалуйста кто практикует обработки щавелевой кислотой можно ли сейчас с пушки дунуть после откачки майского?

Ромен 19.08.2018 18:35

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] Зробив собі димпушку ,вчора обробляв відводки щавелевою кислотою ,випало від 3-5 штук . Підкажіть обовязково до розчину додавати тимол?

davolodya 21.08.2018 06:48

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Цитата:

Сообщение от Ромен (Сообщение 242610)
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] Зробив собі димпушку ,вчора обробляв відводки щавелевою кислотою ,випало від 3-5 штук . Підкажіть обовязково до розчину додавати тимол?

Тимол додавати необов'язково, обробляють і без нього, і досить успішно.
Відносно Вашої обробки щавелькою, занадто малий осип кліща. 3-5 шт -- це природній осип, кліщ кожний день здихає від старості по кілька штук, тому можна вважати, що обробка була неефективна.
Для прикладу, я раніше мав такий самий результат від щавельки в дим-пушці, результат мене невлаштував. Обробив ту ж саму сім'ю венгерським Тактіком і прозрів, кліща було море.
Оскільки щавелька в мене ефекту недала, більш з нею неексперементую, обробляю Тактіком і Мавріком.
Щавелька і бензонасос в пушці трохи несумісні, кислота роз'їдає насом з середини, надовго його невистачить.

Bee_Keeper 21.08.2018 08:17

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Цитата:

Сообщение от davolodya (Сообщение 242689)
Щавелька і бензонасос в пушці трохи несумісні, кислота роз'їдає насом з середини, надовго його невистачить.

Якщо щавелькою з пушки, то через "росінку". А амітраз через керосін, то з бензонасосом. Хоча останні 2 роки, унаверсальною на моїй пасіці стала пушка з "росінкою". Да, протигаз при обробітках - обов'язкова річ.

zelya343 21.08.2018 21:59

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Цитата:

Сообщение от Bee_Keeper (Сообщение 242690)
Якщо щавелькою з пушки, то через "росінку". А амітраз через керосін, то з бензонасосом. Хоча останні 2 роки, унаверсальною на моїй пасіці стала пушка з "росінкою". Да, протигаз при обробітках - обов'язкова річ.

Поддерживаю на все 100%. Как бензонасос не настраивай - он конструктивно не предназначен быть дозатором. Диафрагма не может выдать точности дозировки, и от усилия тоже зависит величина дозы. И честно говоря прилеплен он явно как-то не "туды", работать не удобно. Держишь пушку в одной руке, нажимаешь другой, регулировочный винт крепко мешает. Явно эта дым-пушка соткана "из того что было". Тоже думаю примастачить что-то поршневое. Тогда и точность дозировки будет на уровне, и можно попробовать как-то поудобнее расположить такой дозатор.
ЗЫ Вот вспомнилось из далекого прошлого. Был у меня в конце девяностых дизельный Мерс 123. Даже два. Один был 200D, другой 240D. Так на них стояли ручные подкачивающие помпы. Меняешь топливный фильтр - можно прокачать этой помпой, тогда весь воздух удалялся из нового фильтра и вся система тут-же готова к запуску. Вот что-то вроде этого приспособить, можно поменьше - отличный дозатор получится.

general_mayor 21.08.2018 22:05

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Вчера попробовал обрабатывать бипином с водой 1/20 дым пушкой. Из плюсов - клеща осыпалось много, разницы с керосином нет, плюс нет едкого пара, из минуса нужно хорошо прогревать спираль для возгонки не менее 10 сек что очень не удобно. В следующий раз попробую спирт.

zelya343 21.08.2018 22:22

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Цитата:

Сообщение от general_mayor (Сообщение 242763)
Вчера попробовал обрабатывать бипином с водой 1/20 дым пушкой. Из плюсов - клеща осыпалось много, разницы с керосином нет, плюс нет едкого пара, из минуса нужно хорошо прогревать спираль для возгонки не менее 10 сек что очень не удобно. В следующий раз попробую спирт.

А чем керосин не угодил? Рецепты разработаны, змеевик под них рассчитан. Что-то менять - значит самому в темноте все по-новой нащупывать. С возможностью риска...

Gunar Drozd 23.08.2018 11:06

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Может, кто-нибудь ответит? Почему не можно использовать технический спирт и нужно использовать Медицинский спирт для обработки щавелевой кислотой? И как именно воздействует, какой эффект дает тимол на клеща?

СКВИРЯНИН 13.09.2018 10:53

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Вложений: 3
У мене саморобна приспособа . як не намагаюсь відрегулювати, все-таки іноді пари речовини загоряються. Хто порадить ,якщо збільшити довжину носика ефективність не впаде. (буде йти парою чи охолоне і буде капати)? Використовую перші рази, ніяк не приноровлюсь

Andruhan 13.09.2018 11:20

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Цитата:

Сообщение от СКВИРЯНИН (Сообщение 244278)
Хто порадить ,якщо збільшити довжину носика ефективність не впаде. (буде йти парою чи охолоне і буде капати)? Використовую перші рази, ніяк не приноровлюсь

Нет, не упадёт! Тем- более, смотрю, у Вас трубка медная!

davolodya 13.09.2018 19:28

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Цитата:

Сообщение от СКВИРЯНИН (Сообщение 244278)
У мене саморобна приспособа . як не намагаюсь відрегулювати, все-таки іноді пари речовини загоряються. Хто порадить ,якщо збільшити довжину носика ефективність не впаде. (буде йти парою чи охолоне і буде капати)? Використовую перші рази, ніяк не приноровлюсь

Язики вогню через прорізи пробиваються? В цьому може бути причина загорання парів. У мене теж пушка саморобна, спіраль обмотана металевою сіточкою, а тоді вставлена в корпус , приблизно такий , як на оригінальній пушці. Вогонь трошки пробивається назовні тільки на прогріві, далі збавляю на мінімум і обробляю. Спіраль стальна, з тормозної трубки, довжина носика приблизно 30 см.

СКВИРЯНИН 13.09.2018 20:22

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Цитата:

Сообщение от davolodya (Сообщение 244326)
Язики вогню через прорізи пробиваються? В цьому може бути причина загорання парів. У мене теж пушка саморобна, спіраль обмотана металевою сіточкою, а тоді вставлена в корпус , приблизно такий , як на оригінальній пушці. Вогонь трошки пробивається назовні тільки на прогріві, далі збавляю на мінімум і обробляю. Спіраль стальна, з тормозної трубки, довжина носика приблизно 30 см.

Так там не тільки крізь прорізи, вогонь ішов прямо вздовж трубки. Не допомагало навіть коли ставив полум'я на мінімум. Тепер передню частину заглушив, але все-таки іноді пари розчину спалахують.
Тренуюсь поки що не на бджолах

Ворон 13.09.2018 20:35

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Цитата:

Сообщение от СКВИРЯНИН (Сообщение 244334)
Так там не тільки крізь прорізи, вогонь ішов прямо вздовж трубки. Не допомагало навіть коли ставив полум'я на мінімум. Тепер передню частину заглушив, але все-таки іноді пари розчину спалахують.
Тренуюсь поки що не на бджолах

В мене "фабрична",підпалив,спіра ль почервоніла,газ на мінімум і пішов по вуликах,перед глухий,трубка виходить зверху сітки і зігнута вперед,про такий фокус чую вперше.:ah:

davolodya 13.09.2018 20:47

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Цитата:

Сообщение от СКВИРЯНИН (Сообщение 244334)
Так там не тільки крізь прорізи, вогонь ішов прямо вздовж трубки. Не допомагало навіть коли ставив полум'я на мінімум. Тепер передню частину заглушив, але все-таки іноді пари розчину спалахують.
Тренуюсь поки що не на бджолах

Конструкція невдачна, трубка має виходити зверху (або збоку) кожуха і далі загнута вперід . полум'я якщо навіть і проб'ється, піде не в напрямку трубки а в бік , вілповідно в сторону від льотка. Якщо трубка має вихід спереду, її необхідно якимсь чином герметизувати, щоб вогонь вперід непроходив.

Ефим 23.10.2020 08:13

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Всім доброго ранку.хтось обробляв апімітрином з димпушки

король орест 23.10.2020 22:45

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Цитата:

Сообщение от Ефим (Сообщение 287030)
Всім доброго ранку.хтось обробляв апімітрином з димпушки

Робив пластини і обробляв водним розчином - якісний препарат.


Текущее время: 09:47. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot