Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Деревообрабатывающие станки (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=31)
-   -   Фуговально-рейсмусовый станок HOLZMANN Hobmaschinen 260 NL (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=3105)

Александр 1985 04.12.2015 20:15

Re: Фуговально-рейсмусовый станок HOLZMANN Hobmaschinen 260 NL
 
ГАІ Ви розберіться що до чого Ви рівняєте. Я хотів сказати про те що такий станок-це станок на якому потрібно робити сотні рамок і десятки вуликів на продаж для того щоб його окупити. А Ви зразу "Мерс", "Таврія" до чого я не розумію.

Димас 04.12.2015 20:22

Re: Фуговально-рейсмусовый станок HOLZMANN Hobmaschinen 260 NL
 
Цитата:

Сообщение от Александр 1985 (Сообщение 108468)
Я хотів сказати про те що такий станок-це станок на якому потрібно робити сотні рамок і десятки вуликів на продаж для того щоб його окупити.

Ну так что теперь нельзя его обсуждать? Будем только китайское г... рассматривать?

pzelovod2013 04.12.2015 20:29

Re: Фуговально-рейсмусовый станок HOLZMANN Hobmaschinen 260 NL
 
У человека есть свободные деньги,может себе позволить купить хорошую вещь,чисто для пасеки это круто, а для производства ульев на продажу как на мое мнение маловат рейсмус по ширине.Я на корпус 300 запускаю полностью набраный щит,а на этом станочке этого не сделаеш.А так станочек бомбезный!!!!!

Александр 1985 04.12.2015 20:37

Re: Фуговально-рейсмусовый станок HOLZMANN Hobmaschinen 260 NL
 
Ребята зачем спориться! Есть у человека деньги и желание работать в такие годы(дай Бог ему здоровья!) пусть работает, а нам надо стремиться пораньше покупать такие станки.

Alpha Zulu 04.12.2015 20:40

Re: Фуговально-рейсмусовый станок HOLZMANN Hobmaschinen 260 NL
 
Цитата:

Сообщение от Александр 1985 (Сообщение 108468)
такий станок-це станок на якому потрібно робити сотні рамок і десятки вуликів на продаж для того щоб його окупити.

(ИМХО) ИМХО в корне неверная трактовка. Не всегда прагматизм является целью приобретения качественных, но дорогих (по нашим меркам) вещей
Вовсе необязательна окупаемость инструментов в денежном эквиваленте. Все мы прекрасно понимаем, что работа должна приносить удовлетворение, как финансовое, так и моральное. Так вот, иногда сам процесс доставляет огромное удовольствие, которое вполне соизмеримо с материальной выгодой, а то и превышает его.
Очень рад, что есть люди, которые могут позволить приобрести подобное оборудование. Очень жаль, что людей таких считанные единицы.(ИМХО)

Ворон 04.12.2015 20:50

Re: Выбор станка для пасеки (что посоветуете?)
 
Цитата:

Сообщение от МедАль (Сообщение 108433)
На этот станок нацелился уже давно. Хотелось иметь в мастерской надежный, точный и в то же время - простой аппарат. Главное - чтобы в его конструкцию не надо было вносить свои изменения, усовершенствования, переделки и наладки. Одним словом - сел и поехал!
Вчера установил станок в мастерской, опробовал.
Вот так выглядит моя обновка (вид спереди):

Олексію Володимировичу,вітаю з прекрасною покупкою,станок клас,правда його старший брат сподобався більше,бо в ньому можна підключити станок на 220-380 вольт,вмене вся майстерня працює від 380 вольт,ну і ширина фугуваня в старшого брата 31 см.,найшов оба станки недалеко від себе(98 км.) у Луцьку,буду проїздом на Волині пощупаю власними руками.

Добавлено через 3 минуты
Цитата:

Сообщение от Alpha Zulu (Сообщение 108473)
Очень рад, что есть люди, которые могут позволить приобрести подобное оборудование. Очень жаль, что людей таких считанные единицы.

Не зовсім правда,такі станки є у багатьох людей,правда пасічники з них одиниці.

Александр 1985 04.12.2015 21:08

Re: Фуговально-рейсмусовый станок HOLZMANN Hobmaschinen 260 NL
 
Ворон якщо не секрет яка ціна старшого брата?

ГАІ 04.12.2015 21:11

Re: Фуговально-рейсмусовый станок HOLZMANN Hobmaschinen 260 NL
 
Цитата:

Сообщение от Александр 1985 (Сообщение 108468)
ГАІ Ви розберіться що до чого Ви рівняєте.

Я радію за людину, котра в першому повідомленні описує своє прагнення до покупки даного пристрою і захоплення від першого погляду/дотику до нього... А функції в нього ті ж, що і в "таврій", за винятком однієї, тієї, котра приносить не лише плоди праці, а й задоволення від цієї праці... І не важливо скільки рамок/вуликів буде зроблено цим "мерсом"
Все! Більше не "флудю", а щиро радію за Олексія Володимировича.:old:

верес 04.12.2015 21:29

Re: Фуговально-рейсмусовый станок HOLZMANN Hobmaschinen 260 NL
 
Цитата:

Сообщение от МедАль (Сообщение 108447)
Малошумная головка - це так австрійські виробники характеризують свій виріб, його особливості.

дякую за роз"яснення, я подумав, що це додаткова ріжуча головка до рейсмуса.
Була в мене така задумка обладнати на своєму "універсалі" рейсмусний стіл вертикальною головкою, (шпинделєм), для калібрування за один прохід заготовок і по ширині, булоб доцільно при роботі з погонажними виробами, але немає вже того натхнення, а для пасіки то вже зайве.
Цитата:

Сообщение от Дет Котэ (Сообщение 108439)
Ведь за эту сумму можно сделать вполне вменяемую разделенку.

на мою думку і практику рейсмус цілком рентабельно об"єднувати в одній конструкції з фуговальним, адже в тех процесі рейсмус найменш навантажене по часу застосування обладнання. а економія від такого об"єднання суттєва.

Цитата:

Сообщение от МедАль (Сообщение 108447)
Дійсно, вал фуганка-рейсмуса не наганяє так багато децибел, як подібні верстати.

так він і не повинен "децибелити", замалі в нього оберти щоб завивати. Доречі всього 15 м/с швидкість різання, трохи замало для безпечної роботи, тому дійсно тут має бути головним правило
Цитата:

Сообщение от МедАль (Сообщение 108447)
в этом вопросе у меня главный критерий - острые и правильно выставленные ножи.

Цитата:

Сообщение от МедАль (Сообщение 108447)
И всякие настольные рейсмусы, независимо от бренда, имеют общий существенный недостаток:

Цитата:

Сообщение от МедАль (Сообщение 108447)
это игрушка.

Цитата:

Сообщение от МедАль (Сообщение 108447)
стол рейсмуса 600 мм,

це справді хороша перевага,

МедАль, ще хочу запитати - яким чином видаляється стружка при фугуванні, адже вона летить прямо на суцільний стіл рейсмуса, в мене це іноді створює проблеми, особливо при фугуванні широких вільхових, черешньових дощок, стружка нагадує трубочки, і погано втрапляє в отвір рейсмусного стола.

Ворон 04.12.2015 21:45

Re: Фуговально-рейсмусовый станок HOLZMANN Hobmaschinen 260 NL
 
Цитата:

Сообщение от Александр 1985 (Сообщение 108480)
Ворон якщо не секрет яка ціна старшого брата?

Ціна середущого брата,бо ще є станок з шириною оброки 41 см.,станок з шириною обробки 31 см.-45 тис.грв.


Текущее время: 11:17. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot