Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Кормовая база пчеловодства (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=63)
-   -   [Вопрос]: Порадьте багаторічну медоносну культуру. (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=4403)

САМ 08.12.2017 11:14

Re: Порадьте багаторічну медоносну культуру.
 
Доброго всем здоровья!!!! А кто и что думают о ЗОЛОТАРНИКЕ??? Видео по запросу золотарник медонос▶ 3:35
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

ройок 13.12.2017 21:08

Re: Порадьте багаторічну медоносну культуру.
 
Біля пасіки посадив липи,ну думаю зацвітуть років через 20...через 5 років цвіли майже всі дерева:ura1:Може через те що садив кореневою порослю.Дуже приємно було дивитись як бджоли збирали нектар з моїх лип.Між деревами висіяв синяк,(меньше жмені).Через чотири роки він розсіявся і зайняв майже всю ділянку,виріс навіть у сусіда під тином:rofl2:метрів за 50 від того місця.Вважаю синяк однією із найкращих медоносних трав,навіть у сильну засуху його активно відвідують бджоли.

САМ 16.12.2017 14:06

Re: Порадьте багаторічну медоносну культуру.
 
Цитата:

Сообщение от ройок (Сообщение 214002)
Біля пасіки посадив липи,ну думаю зацвітуть років через 20...через 5 років цвіли майже всі дерева:ura1:Може через те що садив кореневою порослю.Дуже приємно було дивитись як бджоли збирали нектар з моїх лип.Між деревами висіяв синяк,(меньше жмені).Через чотири роки він розсіявся і зайняв майже всю ділянку,виріс навіть у сусіда під тином:rofl2:метрів за 50 від того місця.Вважаю синяк однією із найкращих медоносних трав,навіть у сильну засуху його активно відвідують бджоли.

Доброго всім здоровя!!! А де можно придбати його насіння та як його повна назва???

torris 07.03.2019 13:45

Re: Порадьте багаторічну медоносну культуру.
 
Цитата:

Сообщение от Happy hiver (Сообщение 193706)
У меня цветет достаточно много желтого донника

а куда деваете сухостой, наверное лучше будет сжечь?

torris 07.03.2019 17:00

Re: Порадьте багаторічну медоносну культуру.
 
Цитата:

Сообщение от torris (Сообщение 258406)
наверное лучше будет сжечь?

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

ДобровоЛ 08.12.2019 00:20

Re: Порадьте багаторічну медоносну культуру.
 
Цитата:

Сообщение от ройок (Сообщение 214002)
Біля пасіки посадив липи,ну думаю зацвітуть років через 20...через 5 років цвіли майже всі дерева:ura1:Може через те що садив кореневою порослю.Дуже приємно було дивитись як бджоли збирали нектар з моїх лип.Між деревами висіяв синяк,(меньше жмені).Через чотири роки він розсіявся і зайняв майже всю ділянку,виріс навіть у сусіда під тином:rofl2:метрів за 50 від того місця.Вважаю синяк однією із найкращих медоносних трав,навіть у сильну засуху його активно відвідують бджоли.

Та на ваших масних кагарлицьких чорноземах все благоухає!:beer::D

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Сообщение от САМ (Сообщение 214513)
Доброго всім здоровя!!! А де можно придбати його насіння та як його повна назва???

А ще зверніть увагу на ваточник та мордовник.(ИМХО)

ДобровоЛ 08.12.2019 22:46

Re: Порадьте багаторічну медоносну культуру.
 
Цитата:

Сообщение от САМ (Сообщение 214513)
Доброго всім здоровя!!! А де можно придбати його насіння та як його повна назва???

Дав би я вам адресу, але скажуть, що то реклама. Погугліть , - у нас в Києві на Охтирській є прекрасний інтернет-магазин, де є чи не всі види медоносів - його власник пасічник. Сам кілька разів там через Нову Пошту отоварювався. Останній раз прикупив там ікотник.:ah::ok:

ДобровоЛ 13.12.2019 02:30

Re: Порадьте багаторічну медоносну культуру.
 
А ще зверніть увагу на такі дерева як Павлонія та Еводія. Тут у розділі медоносів я про них трішки вже розповів.:ah:;):old:


Текущее время: 15:31. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot