Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Справочник медоносных растений (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=70)
-   -   Рапс (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=74)

Сергій 77 10.06.2018 21:01

Re: Рапс
 
Біля пасіки починає зацвітати поле ярого ріпаку. Чи виділяє він якийсь нектар ? Хто з ним зтикався ?

вэн 10.06.2018 21:36

Re: Рапс
 
Цитата:

Сообщение от Сергій 77 (Сообщение 236584)
Чи виділяє він якийсь нектар ?

В литературе пишут, дает больше и цветет дольше озимого.

Кудлянин 11.06.2018 07:18

Re: Рапс
 
Звонок в 9 вечера . Звонит товарищ ( пасека 7 км от меня ) - рапс травят . Так пусть травят , он уже ввесь в стручках и бурьяна по нем нет . Целую ночь и возле меня гудели . Как затем выяснилось - обрабатывали клеющей жидкостью . Период цветения рапса 20-25 дней . Самые первые образовавшиеся стручки не дождавшись дозревания последних - открываются и высыпаются . Я о таком первый раз услышал .

Юрий Нефёдов 11.06.2018 11:40

Re: Рапс
 
Цитата:

Сообщение от Кудлянин (Сообщение 236624)
Звонок в 9 вечера . Звонит товарищ ( пасека 7 км от меня ) - рапс травят . Так пусть травят , он уже ввесь в стручках и бурьяна по нем нет . Целую ночь и возле меня гудели . Как затем выяснилось - обрабатывали клеющей жидкостью . Период цветения рапса 20-25 дней . Самые первые образовавшиеся стручки не дождавшись дозревания последних - открываются и высыпаются . Я о таком первый раз услышал .

Наш агроном говорит что прилепателем обрабатывают. Стрючки и правда открываются. После обработки рапс мгновенно желтеет весь и можно косить.

Ironcity 07.01.2019 12:46

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
Рапс.
Может пересеют? Состояние вроде как не очень.

Ворон 07.01.2019 12:49

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Цитата:

Сообщение от Ironcity (Сообщение 253394)
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
Рапс.
Может пересеют? Состояние вроде как не очень.

Нічого йому небуде ,сніг сприяє хорошій зимівлі усіх озимих культур,ріпак не виключення.:ok:

Ironcity 07.01.2019 13:07

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 253395)
Нічого йому небуде ,сніг сприяє хорошій зимівлі усіх озимих культур,ріпак не виключення.:ok:

Ріпак то класно насправді. Раніше всі раділи коли поруч був ріпак. Для весняного розвитку те що треба. Але це посадив той фермер, який в минулому році саме на ріпакові перетравив ледве не половину бджіл Криворізького регіону. Тепер посаджено ріпак прямо за городом. От і думаю тепер що його робити.

МЭД 07.01.2019 13:15

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Цитата:

Сообщение от Ironcity (Сообщение 253396)
От і думаю тепер що його робити.

Шукати по весні фермера і розмовляти, інакше ні як! Розмовляти і питати коли і чим буде обробка полів! А по регламенту він повинен обробляти тільки в нічну пору ,коли не так жарко і не літае бжола .
Бажано щьоб ріпіленти були 4-5 класу

Ironcity 07.01.2019 13:20

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Цитата:

Сообщение от МЭД (Сообщение 253397)
Шукати по весні фермера і розмовляти, інакше ні як! Розмовляти і питати коли і чим буде обробка полів! А по регламенту він повинен обробляти тільки в нічну пору ,коли не так жарко і не літае бжола .
Бажано щьоб ріпіленти були 4-5 класу

Минулого року закривалась бджола. Але вона сипалась і протягом тижня. Можливо якийсь фальсифікат. Звичайно будемо говорити з агрономом. По селу вже координуємось з пасічниками. Пасіка якраз буде зареєстрована.

Ігнатович 07.01.2019 13:31

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Цитата:

Сообщение от Ironcity (Сообщение 253396)
От і думаю тепер що його робити.

З власного досвіду: Тримати зв'язок з фермером, чи краще його агрономом-коли обробка, чим обробляє, час... Закривати льотки: не вірити в супер- еко- препарати. Вимагати обробку під-вечір, ніч (тут вже як получиться). А ще краще-кочувати.

По темі - після Нового Року доставляв теплі заставні, забирав рамки. В середньому, у сім'ях по 7 вуличок бджоли. В мене на точку літом замість липи і різнотрав'я (яких і не було) натягнули паді. Докормив восени інвертом. Але з слабачків бджола вилітає на сніг уже "переповнена". Зимуємо далі.


Текущее время: 07:17. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot