Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Прочий инвентарь пчеловода (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Задумал я купить распечатывающий станок...... (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=5536)

Гуслій 20.11.2018 23:48

Re: Задумал я купить распечатывающий станок......
 
Це старе відео, економ варіант, зараз значно краще. Але якщо є гроші, вибір величезний. Можемо домовитись і з "Томас апікультура" і з фінами, можемо дати контакти .
"узкие места" є на всіх лініях, їх не показують на відео. Але майже ідеально обрізається 145та рамка.
Що до рамки знизу- вгору є хороший варіант, але немає зараз коштів, можливо колись "зліпимо"

Andruhan 21.11.2018 01:23

Re: Задумал я купить распечатывающий станок......
 
Цитата:

Сообщение от Гуслій (Сообщение 249535)
Що до рамки знизу- вгору є хороший варіант, але немає зараз коштів, можливо колись "зліпимо"

А какая сутьба у той распечатки, что отдавали на испытания Фабро?

Андрей Андреевич 21.11.2018 10:38

Re: Задумал я купить распечатывающий станок......
 
Цитата:

Сообщение от Гуслій (Сообщение 249535)
Можемо домовитись і з "Томас апікультура" і з фінами, можемо дати контакти

...так "просвітили" б нас про ті станки... а то тикаємось як риба в банці, ні тобі ціни немає, ні ТТХ...на мою думку саме "вузьке" місце в цих станках це ціна...подумаєм, подумаєм і може Ваш купим... но ж прощупати то всі треба, а інформації про французські і фінські зовсім немає ...друге діло ЛИСОНЬ, там все ясно...
Чи немає в Ваших задумах виготовити автоматичний ... якщо є , точно тоді зачекаю

верес 21.11.2018 10:51

Re: Задумал я купить распечатывающий станок......
 
:beer:Поки Гуслій буде думати над Вашою пропозицією, то Ви вже думайте про кліше на бакса!!!:confused:

Андрей Андреевич 21.11.2018 10:54

Re: Задумал я купить распечатывающий станок......
 
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 249578)
то Ви вже думайте про кліше на бакса!!!

...а що з кліше не так??? Вроді б все працює хорошо...головне щоб ніхто не прийшов і не відібрав, або начав "пуляти"...тоді буде не до кліше:beer:

Гуслій 21.11.2018 14:28

Re: Задумал я купить распечатывающий станок......
 
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 249575)
...так "просвітили" б нас про ті станки... а то тикаємось як риба в банці, ні тобі ціни немає, ні ТТХ...на мою думку саме "вузьке" місце в цих станках це ціна...подумаєм, подумаєм і може Ваш купим... но ж прощупати то всі треба, а інформації про французські і фінські зовсім немає ...друге діло ЛИСОНЬ, там все ясно...
Чи немає в Ваших задумах виготовити автоматичний ... якщо є , точно тоді зачекаю

"Просвітити" я завжди радий, але то вже реклама на форумі! Пишіть, звертайтесь через сайт, телефонуйте, відвідуйте виставки- ми навіть французьку лінію привозили, показували...
Автоматичну розпечатку вже зробили,повністю лінію, наїздили з нею по Україні 3000км поки причіп не розвалили, зараз стоїть дома.
А ЛИСОНЬ за минулий рік наторгувала в Україні 500тис $, тільки чомусь за кордоном ми продаєм, а вони дивляться( я не брешу!!!)

Добавлено через 5 минут
Цитата:

Сообщение от Andruhan (Сообщение 249542)
А какая сутьба у той распечатки, что отдавали на испытания Фабро?

Існує в єдиному екземплярі і все, боюсь за ваші пальці.
Є набагато кращий варіант, але на все немає грошей - сидимо на "міляку"

Андрей Андреевич 21.11.2018 15:42

Re: Задумал я купить распечатывающий станок......
 
Цитата:

Сообщение от Гуслій (Сообщение 249597)
"Просвітити" я завжди радий, але то вже реклама на форумі!

...та Вас і без реклами всі пасічники знають :ok:
Так як ціни на Вашому сайті на лінію немає, дозвольте запитати ЯКА?...чи можна купити роздільно розпечатувач автоматичний? ... це я запитую про Ваші вироби. Також на Вашому сайті є французський розпечатувач (лінія)...ціна лінії написана, а от сам розпечатувач АЛЬФА ПЛЮС скільки буде коштувати (наприклад для рамки на 300 з ХОФМАНом).
П.С. ...АДМІНИ за рекламу простіть будьте ласкаві... тут виникнути може ситуація, що антиреклама получиться...

Дан 21.11.2018 17:34

Re: Задумал я купить распечатывающий станок......
 
Цитата:

Сообщение от Гуслій (Сообщение 249597)
"Просвітити" я завжди радий, але то вже реклама на форумі! Пишіть, звертайтесь через сайт, телефонуйте, відвідуйте виставки- ми навіть французьку лінію привозили, показували...
Автоматичну розпечатку вже зробили,повністю лінію, наїздили з нею по Україні 3000км поки причіп не розвалили, зараз стоїть дома.
А ЛИСОНЬ за минулий рік наторгувала в Україні 500тис $, тільки чомусь за кордоном ми продаєм, а вони дивляться( я не брешу!!!)

Эх, посмотреть бы на ваш станок в работе!
Много народу бывает на выставках? А на ютубе ваш станок посмотрит сотня тысяч. Причем хочется посмотреть на станок в работе, а не на стенде. Желательно, с разными рамками (полномедными, маломедными, старой сушью).
Сотни раз пересмотрел ваш станок с двумя клинами, но в итоге решил, что мне он не подходит. Причины? Заедает при проходе и требует идеальной рамки. Но наверняка с ним быстрее, чем просто с одним клином, как у Дед Коте

Дет Котэ 21.11.2018 18:14

Re: Задумал я купить распечатывающий станок......
 
Цитата:

Сообщение от Дан (Сообщение 249611)
Сотни раз пересмотрел ваш станок с двумя клинами, но в итоге решил, что мне он не подходит. Причины? Заедает при проходе и требует идеальной рамки. Но наверняка с ним быстрее, чем просто с одним клином, как у Дед Коте

Когда заедает при проходе и требует идеальной рамки (что для дерева не выполнимо), то это уже не может быть быстрее чем с одним клином как у Дет Котэ. Тем более "обе лопаты руки не держали"...
А "рукожобство" от Дет Котэ - не что иное как творческий подход к решению проблем существующих в вертикальной двухножевой станине Юрия Михайловича. Дет Котэ, впервые разобрал этот станок на молекулы и собрал в разных версиях чертежей еще лет 5-6 назад. А после удалил все каляки-маляки и собрал станину на коленке (в творчестве такое бывает)... :)

З.Ы. Дан, почему-то утвердилось стойкое чувство, что вы создали эту тему не для поиска и выбора... Поправьте меня если я не прав.

Дан 21.11.2018 18:28

Re: Задумал я купить распечатывающий станок......
 
Цитата:

Сообщение от Дет Котэ (Сообщение 249618)
Тем более "обе лопаты руки не держали"...

Нет, я работал на горизонтальном клину с кареткой, если Вы имели в виду, что я не работал с обоими станками.

Цитата:

Сообщение от Дет Котэ (Сообщение 249618)
З.Ы. Дан, почему-то утвердилось стойкое чувство, что вы создали эту тему не для поиска и выбора... Поправьте меня если я не прав.

Изначально я хотел, чтобы тут начали писать отзывы пользователи Лысоня, Бистровской распечатки, может, появились бы пользователи станка Гуслия (тот, который автомат и который прокатили 3000 км). Но... в теме тихо. Или начали писать очевидные вещи, что нужен цех и тд.
Зачем мне это? Почитать, сравнить, выяснить, есть ли "идеальный" станок для меня, если нет, вынести что-то для себя, чтобы сделать такой аппарат самому. Хотя, конечно, такой аппарат легче купить, на коленке такое сложно выполнить.
Например, пользовался ли кто-нибудь пневмоподъемником или его аналогом, который позволяет на откачке работать только корпусами (отдал-забрал)
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]


Текущее время: 06:50. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot