Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Хочу стать пчеловодом (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Что лучше покупать: пакет или семью? (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=214)

zelya343 02.04.2018 13:48

Re: Что лучше покупать: пакет или семью?
 
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 231103)
Так мова справді про покупні рої, а не свої. Є бажання розширити пасіку і в той же час не ослабити сімей, ось і виникло запитання: рої чи пакети? Ще варіант сім"ї.

Свои они и в Африке свои, вы знаете ситуацию на своей пасеке. Мы таки да говорим о том что лучше покупать, я не говорил о своих вообще. Я о том что нет разницы между покупными и теми что поймал сам. Какие же они "свои"? Своими они станут на следующий сезон, может быть...

Добавлено через 2 минуты
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 231093)
Різниця тільки одна,до господаря роя можна пред'явити претензії вразі чого,в охоті на рої,претензії пред'являти нікому.

Если вы купили ранний рой, и знаете что он был пойман вчера, то какие у вас основания предъявлять претензии к роелову?

Ворон 02.04.2018 13:55

Re: Что лучше покупать: пакет или семью?
 
Цитата:

Сообщение от zelya343 (Сообщение 231108)
Свои они и в Африке свои, вы знаете ситуацию на своей пасеке. Мы таки да говорим о том что лучше покупать, я не говорил о своих вообще. Я о том что нет разницы между покупными и теми что поймал сам. Какие же они "свои"? Своими они станут на следующий сезон, может быть...

Добавлено через 2 минуты

Если вы купили ранний рой, и знаете что он был пойман вчера, то какие у вас основания предъявлять претензии к роелову?

При чому тут роєлови,в нас є такі пасічники,які утримують від 10 до 20 сімей,і збільшувати кількість не бажають,от про них мова,вони першеми роями відновлюють те що пропало за зиму,все інше продають пасічникам,то чому їм непредявити претензії,в разі коли з роєм щось нетак;)

novichok 02.04.2018 13:59

Re: Что лучше покупать: пакет или семью?
 
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 231103)
Так мова справді про покупні рої, а не свої. Є бажання розширити пасіку і в той же час не ослабити сімей, ось і виникло запитання: рої чи пакети? Ще варіант сім"ї.

Якщо у вас три хороших роi коштують, як один пакет, та ще е можливiсть при потребi додоти рамочку росплоду, та е час контролювати iх, то звичайно роi краще.
Раннiй пакет на 4 рр мае сенс порiвнювати вже с сiм'eю.

zelya343 02.04.2018 19:50

Re: Что лучше покупать: пакет или семью?
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 231110)
При чому тут роєлови

Мы все здесь пасечники. И многие из нас ловят рои. Роеловы значит. Или по вашему существуют в природе некие "чистопородные" роеловы, которые больше ничем не заняты?:D

serhio70 02.04.2018 19:56

Re: Что лучше покупать: пакет или семью?
 
Цитата:

Сообщение от zelya343 (Сообщение 231136)
Мы все здесь пасечники. И многие из нас ловят рои. Роеловы значит. Или по вашему существуют в природе некие "чистопородные" роеловы, которые больше ничем не заняты?:D

Рій куплений в хазяіна з його пасіки та рій спійманий в полі- то дві різні речі. Я так зрозумів Ярослава.


Текущее время: 21:14. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot