Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Матководство (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Вывод маток.Сезон 2018 года. (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=5189)

Владимир Татомир 09.07.2018 20:54

Re: Вывод маток.Сезон 2018 года.
 
Цитата:

Сообщение от Сергей17 (Сообщение 239574)
а там засев, черва

Нормальный засев или трутовый? Рассмотрите внимательно.

Сергей17 09.07.2018 21:17

Re: Вывод маток.Сезон 2018 года.
 
Присматривался как не горбатый, но трутовики маточники унижилибы. На 145 на втором этаже со своего засева два открытых.

Димас 09.07.2018 21:24

Re: Вывод маток.Сезон 2018 года.
 
Цитата:

Сообщение от Сергей17 (Сообщение 239580)
Присматривался как не горбатый, но трутовики маточники унижилибы. На 145 на втором этаже со своего засева два открытых.

Матка плохого качества, меняют снова сразу как только начала червить.

Віталій В 11.07.2018 07:40

Re: Вывод маток.Сезон 2018 года.
 
Вложений: 3
Другий рік виводю матки від кращих сімей за що велика подяка Генадію Степаненко який розжував та в рот поклав, вродьби все получаєця сімї з весни добре стартують і розплід доволі не поганий
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
на акації та й до того як зовсім обірвався взяток можу працювати без димаря і ні одного вжалювання за виключенням якщо придавлю і то не завжди, матки закладав на цвітіння акації з маточників
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
вихід гарний і в кожному маточнику добряче залишаєця молочка але дуже погано повертаюця матки, підскажіть будь ласка чі можуть голуби ловити маток чі якось мішати поверненню маток, сусід розвів голубів які постійно пасуця в мене на городі на відстані 1 - 3м від вуликів замітив що бджоли нападають на голубів особливо на білих, після взльоту голуба до півсотні бджол ганяюця за голубами та намагаюця вжалити, зараз голуби майже на город не сідають бджоли відучили але пасіку вивіз і голуби потроху починають залітати на город, заклав знову маток і не знаю що робити чі жити в полі до поки матки не облетяця чі все таки голуби не поміха ???.

бігунець 11.07.2018 08:15

Re: Вывод маток.Сезон 2018 года.
 
Голуби не можуть ловити комах в повітрі. Щурка, сорокопут, мухоловка, в деяких місцях наловчилися ластівки, синиці, горобці. Так що крім голубів є ворогів...

Сергей Днепр 11.07.2018 10:01

Re: Вывод маток.Сезон 2018 года.
 
В прошлом году облёт маток у меня быль 50% ласточки выбивалки маток на облёте,в этом году облёт 100%, совпало ласточки молодняк во время облёта маток на крыло не стал.

bee-beep 11.07.2018 10:52

Re: Вывод маток.Сезон 2018 года.
 
Цитата:

Сообщение от Сергей Днепр (Сообщение 239728)
ласточки молодняк во время облёта маток на крыло не стал.

какой это период ? У нас тут тоже ласточек много.

василь 1 12.07.2018 11:05

Re: Вывод маток.Сезон 2018 года.
 
Цитата:

Сообщение от Віталій В (Сообщение 239715)
Другий рік виводю матки від кращих сімей за що велика подяка Генадію Степаненко який розжував та в рот поклав, вродьби все получаєця сімї з весни добре стартують і розплід доволі не поганий
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
на акації та й до того як зовсім обірвався взяток можу працювати без димаря і ні одного вжалювання за виключенням якщо придавлю і то не завжди, матки закладав на цвітіння акації з маточників
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
вихід гарний і в кожному маточнику добряче залишаєця молочка але дуже погано повертаюця матки, підскажіть будь ласка чі можуть голуби ловити маток чі якось мішати поверненню маток, сусід розвів голубів які постійно пасуця в мене на городі на відстані 1 - 3м від вуликів замітив що бджоли нападають на голубів особливо на білих, після взльоту голуба до півсотні бджол ганяюця за голубами та намагаюця вжалити, зараз голуби майже на город не сідають бджоли відучили але пасіку вивіз і голуби потроху починають залітати на город, заклав знову маток і не знаю що робити чі жити в полі до поки матки не облетяця чі все таки голуби не поміха ???.

Розжуйте ще мені про вивод маток.
з пов.Василь

Владимир Татомир 12.07.2018 20:48

Re: Вывод маток.Сезон 2018 года.
 
Цитата:

Сообщение от василь 1 (Сообщение 239820)
Розжуйте ще мені про вивод маток.

Что именно Вас интересует?

Сергей Днепр 13.07.2018 16:43

Re: Вывод маток.Сезон 2018 года.
 
Цитата:

Сообщение от bee-beep (Сообщение 239733)
какой это период ? У нас тут тоже ласточек много.

Посмотрите на провода выводок ласточек сразу видно,родители пикируют на пчелу которя идёт гружёная за ними молодые ласточки,у мня в прошлом году это было начало Июля.


Текущее время: 14:44. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot