Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Другие продукты (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=86)
-   -   Забрус (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=210)

вэн 22.05.2014 21:23

Re: Забрус
 
Цитата:

Сообщение от Voblin_UA (Сообщение 60910)
Дороже мёда! Ого...

Зато полезней.

gvf 22.05.2014 21:56

Re: Забрус
 
Voblin_UA, так там самое ценное.

mur 12.11.2014 16:10

Re: Забрус
 
Цитата:

Сообщение от aek2701 (Сообщение 34449)
можно ли забрус для обсушки давать пчелам как рамки после откачивания?

..я дав на осушку в каструлі на дні; каструлю поклав на бік. Так вони цю масу (кришечки з медом) висушили, забрус став сипучим, як пісок. І по мірі осушки ця купка пересувалась до краю каструлі, і в кінці почала висипатись назовні. Побачивши це, забрав, щоб не сипалось в траву.

Александр Влад. 12.11.2014 16:16

Re: Забрус
 
Цитата:

Сообщение от mur (Сообщение 69808)
я дав на осушку в каструлі на дні

А где располагалась кастрюля,растояние до ульев.

gvf 14.11.2014 22:09

Re: Забрус
 
Цитата:

Сообщение от mur (Сообщение 69808)
..я дав на осушку в каструлі на дні; каструлю поклав на бік. Так вони цю масу (кришечки з медом) висушили, забрус став сипучим, як пісок. І по мірі осушки ця купка пересувалась до краю каструлі, і в кінці почала висипатись назовні. Побачивши це, забрав, щоб не сипалось в траву.

Я мед з забрусу зібрав скільки міг, тепер ласую ним. А сам забрус, в мисці, поставив в лежак на обсушку. Так дівки там таких катакомб понабудували, що ледве відшкрябав. Може в мене не правильні бджоли?

Ворон 15.11.2014 10:07

Re: Забрус
 
Цитата:

Сообщение от gvf (Сообщение 69953)
Так дівки там таких катакомб понабудували, що ледве відшкрябав. Може в мене не правильні бджоли?

Та правильні у вас бджоли,просто треба було забрус ставити на осушку в посуді,яка не боїться високих температур,кидаєте посуду в гарячу воду і весь віск спливе на поверхню води,де і застигне,і не треба нічого зішкрабувати.

vetalyon 15.11.2014 18:53

Re: Забрус
 
А я свій забрус зібрав по півлітрових баночках, позаливав медом і ласую ним вечорами. Смакує краще за варення й напевне корисніше.(ИМХО) Які не подужаю за зиму будуть скормлені весною після цвітіння садів / баночку на рамки вверх дном/.

mur 22.02.2018 14:23

Re: Забрус
 
Цитата:

Сообщение от Александр Влад. (Сообщение 69809)
А где располагалась кастрюля,растояние до ульев.

..каструлю поставив 10 м ззаду вуликів (в тіні будинку); хоч це було восени, нападів не сталось. Але минулого сезону я вже забрус разом з його медом порозкладав у баночки, для себе і для роздачі. А також попросили на продаж, то продав 3 чи 4 півлітрових баночок по 50 грн. При цьому обидва покупці сказали, що ціна у мене дуже "щадяща". А скільки просять на базарі - забуваю запитати.

matveevich 22.02.2018 21:16

Re: Забрус
 
Доброго здоровья всем! Вот хоть уже и старое видео, но много полезного в нём, в том числе и по данной теме:

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]


Текущее время: 20:37. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot