Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Прочий инвентарь пчеловода (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Кормушки для пчел (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=153)

верес 21.01.2019 19:34

Re: Кормушки для пчел
 
Вода в вакуумних напувалках переливається після кожного ранку, коли за ніч вона і повітря в перевернутій банці охолоне, а ранком прогрівається витискаючи воду, і на годин 10-11 напувалка заливається водою, чим більше в банці повітря тим більший перелив тому що повітря скоріше нагрівається, можливо і розширяється більше як вода, треба двідник полистати.
А тепер про запропонований Алєксєєм спосіб підгодівлі з використанням невисоких рамок та пакетів. Мені ідея сподобалася, так як таких невисоких рамок на пасіці вистачає, в мене це і додаткове розділове дно, і рамка під видаляч та й зробити комплект таких рамок ненакладно. З відео Олексія стало зрозуміло що зав'язувати пакет незовсім то, маємо гулю, об'єм якої недозволяє поставити дах. Пропоную трошки вдосконалити самі пакети, а саме, ще до заповнення їх сиропом запаюємо на гарячо паяльником, праскою відкриту сторону але не по самому краю, а відступивши 3-4см, від однієї сторони наглухо, а до іншої за 2-3 см завертаємо так щоби утворилося "горлишко", через яке і будемо заливати сироп з лійки чи з крана, щоб пакет мав потрібний нам об'єм (плоску форму) треба вставляти його в спеціальну коробкуі там наповнювати, наливши під горлишко завертаємо його декілька раз і затискаємо, можна використати зажими для паперів, вони є різних розмірів, тож можна підібрати.

zelya343 21.01.2019 20:16

Re: Кормушки для пчел
 
Цитата:

Сообщение от bvv (Сообщение 254820)
Все что хотите - только не пакеты. У меня были случаи когда нормально заложенный пакет затем по непонятным причинам прорывался. Часть сиропа проливалась через дно с сеткой. Последствия не хорошие.

Я много лет уже пользуюсь пакетами. Но только зимой, и наливаю распущенный мед. Тогда пакеты ровно "расползаются" и не упираются в потолочины. Почти не упираются. Пока пчелы его там найдут и разгрызут пакет, он остывает, он не жидкий и не провоцирует ранний расплод.
А вот сироп не рискую наливать в пакеты. Тоже имею печальный опыт. Только потолочные кормушки разных конструкций. Есть 20 кормушек с плотиками, которые уже собирался чуть ли не выбросить (топилось много). Прошлым летом/осенью при закормке попробовал солому вместо плотиков. Все, теперь они - классные кормушки:D

АНД 21.01.2019 21:20

Re: Кормушки для пчел
 
Цитата:

Сообщение от zelya343 (Сообщение 254882)
Есть 20 кормушек с плотиками, которые уже собирался чуть ли не выбросить (топилось много). Прошлым летом/осенью при закормке попробовал солому вместо плотиков. Все, теперь они - классные кормушки

(ИМХО)Спробуйте житнню солому, зібрану в стадії наливання колоса:) не цвіте, плюс чомусь її миші не дуже полюбляють, плюс можна нарізати довжину соломи відносно кормушки і вона не так бистро треця в труху, хати колись накривали лиш житньов соломою, хоча і сіяли пшеницю і ячмінь, овес, а накривали житньою, це так підсказка і нікому яне хочу нвязувати свою думку(ИМХО), в моїх кормушках деревяних стоїть житння солома вже по 6 років, а вигляд її як сьогодні заклав.:ok:

zelya343 21.01.2019 21:58

Re: Кормушки для пчел
 
Спасибо за хороший совет.
А по правде говоря я и эту солому нашел с трудом, даже и не знаю какая она.

Alexandr L 26.01.2019 17:30

Re: Кормушки для пчел
 
Цитата:

Сообщение от АНД (Сообщение 254866)
При зміні атмосферного тиску сироп також буде виштовхуватись самовільно із банки, в мене на таких кришках стоять страховочні напувалки на пасіці, так інколи замічав як вода сама витікає, грішив на просідання площадки під банками, но маючи в той час під руками уровень провірив івсе рівно но вода витікала, а на днях будучи у сусіда він похвалився саморобним баромитром, так в той момент міннявся тиск, то з вакумної бутилки вода сама по трубці піднімалась у верх і вітікала хоча ємкість була заповнена на одну четверть

Вакуумные поили при закормке сиропом стоят в улье. Обычно 3 л сиропа пчелы выбирают быстро, температура в улье практически не меняется за это время. Наружные изменения атмосферного давления тоже не приводят к переливу. Для лежаков этот метод подходит отлично, в 12-ти рамочных использую боковые кормушки с плотиком, выбирают быстрее чем с вакуумной поилки - 3-4 л за ночь

bvv 25.03.2019 15:46

Re: Кормушки для пчел
 
Пластиковая бутылка с сиропом ставится или меняется в угловой кормушке за 5 секунд.

Алекс_7 25.03.2019 16:22

Re: Кормушки для пчел
 
Цитата:

Сообщение от bvv (Сообщение 259946)
Пластиковая бутылка с сиропом ставится или меняется в угловой кормушке за 5 секунд.

Что за угловая кормушка? Можно поподробней?

bvv 25.03.2019 20:53

Re: Кормушки для пчел
 
Цитата:

Сообщение от Алекс_7 (Сообщение 259948)
Что за угловая кормушка? Можно поподробней?

деревянные можно посмотреть здесь:
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
а моя пластиковая состоит из угольника 30 на 30, переходника 30 на 25 и трубы на 25, принцип тот же, но для весны, учитывая то, что температура резко меняется и пчелы не будут ночью брать холодный сироп, предусмотрено простейшее устройство по принципу поилки для птиц.


Текущее время: 21:34. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot