Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пчеловодческий рынок (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=64)
-   -   Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме) (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=4146)

Andruhan 18.11.2017 13:38

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Проголосовал 2 и 3 :)

Иванютин_Олег 18.11.2017 15:26

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
а я поспешил и проголосовал только за 2 пункт,знакомые половину сдали половина держат,звонят спрашивают ну как там ценовая политика!последний сдал два дня назад по 47 грн!мне предложил я отказался-жадный хочу 50 за килограмм!

Андрей Андреевич 18.11.2017 15:31

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
На сегодня , знакомый из Дунаевецкого района, хочет сдать мёд ... так говорит "винницкие" дают 40грн. Ищет кому б "пристроить" (есть около 3т)...
П.С. Может кто то ,что то подскажет в личку (ему нужно строчно реализовать... такие обстоятельства)

-сергей- 18.11.2017 17:37

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Мав сьогодні доволі відверту розмову зі своїм заготівельником меду. Мед в них був цього тижня по 45 з четверга скинули на 43. Пояснює що на даний момент всі контракти по меду виконані і інтересу до меду немає, тому ніхто нікуди не спішить а бавиться ціною як в них душа забажає. Все виходить доволі логічно. Меду з його слів немає бо неврожай, здають зараз дуже неохоче лиш ті кому пече через певні скрутні обставини або ті в кого вже нерви невитримують від нерозуміня що буде завтра так як логічності всього цього дійства з падінням цін вловити важко. З нового року будуть заключені нові контракти очікується стрімкий взліт цін не виключено що 50+. Але є колеги одне але, нинішній зговір експортерів в якому був впомянутий один з зачинщиків бартнік (який я думаю першим виконав контракт), і ціна залежать буде від нас чи ми поведемся на їхні провокації, бо дійсно є задум задурити нам голови і граючи на нервах обвалити ціну ще нижче при наявності паніки та здачі меду за безцінь. Тож колеги тримаймося бо в нас щє є мед а отже і можливість тиску на них з нового року! Бережем нерви все має бути гаразд. Хай вони самі грають в свою брудну гру а ми почекаєм та запам'ятаєм цих "добродіїв" що перші кричали здавай бо завтра ціна впаде.

Андрей Андреевич 18.11.2017 17:50

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Відзвонився мій товариш (що з Дунаєвечини)...я йому дав телефон людини ,яка ще 3 неділі тому приймала в Барському районі по 48 грн (хорошу партію). Товарищ нетом не користується, трошки мені не вірив. Після того як порозмовляв з тою людиною (заготовачем) ...і той дійсно підтвердив що давав 48грн (на сьогоднішній день 41грн дає), то "піднявся духом" --сказав що десь гроші позиче, но мед вже не буде спішити здавати...тим паче , що заготовітєль нормальним оказався, сам говорить щоб почекав --ціна по любому, даже до НГ підніметься на його думку...

Rio07 18.11.2017 20:48

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
не продал весь, но часть слил по 46. у кого пару тонн тот может рисковать, а у кого 8-10 хз кто осмелится ждать февраля.

Ромен 18.11.2017 21:51

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Мені сьогодні була пропозиція по 44 гр/кг без документів та аналізів ,Кіровоградські, два роки вони до нас не їздили ,а тут на тобі:fly2:. -відмовив. Проголосував 2 та 3. Спілкувався з двома сусідами на двох у них до сотні сімей ,останні два роки здавали з під медогонки .тепер потилицю чухають ,на слідуючий рік уже запаслися 200л бочками,потрохи починае доходити :poklon:.

-сергей- 18.11.2017 23:37

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от Rio07 (Сообщение 209147)
не продал весь, но часть слил по 46. у кого пару тонн тот может рисковать, а у кого 8-10 хз кто осмелится ждать февраля.

Розкажу вам та форумчанам про тих в кого 8-10. Є в нас тут один такий, а може й більше, знаю такого тіке одного. Качає цей пасічник мед і злива в діжки, і так рік, другий, третій, а бува шо 5-6 років так, трохи пихне щоб на хліб з маслом та малюкам на цукерки і далі бджіл поганяє за медком. І тут чуе ціеї весни що по 42 взяв ту скирду з діжок вагою 19 тон і продав. Отака вийшла в нього ціна праці за 3 роки. А тепер порахуем свій мед за три роки ціна 2015р + 2016 + 2017 ділим на 3 і отримуем средню ціну нашої праці і порівнюєм з його. Я це до того шо їм всеодно вони в просак невстрягнуть, нервують ті в кого до 2-3т. А тактику таку слід взяти на озброєння. Доречі хто памята ціни по рокам порахуйте викладіть цікаво просто, а мені лінь в накладних ритися якщо відверто.

Игорь Харьков 18.11.2017 23:52

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
билин, не знал что можно сразу по двум пунктам голосовать ,голосовал за 3,но и 2 тоже допишите. На данный момент с такими ценами на всё меня устраивает на мёд только 2 бакса за кило, отдавать дешевле не вижу смысла

Sauron 19.11.2017 07:26

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Вложений: 5
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 208711)
В фейсбуці виклали цікавий факт,в Сільпо сьогодні в Одесі ціна на ріпаковий мед дуже цікава,одесити провірте.:ah:

Прошло уже несколько дней , но вот цены из "Ашана" вчера вечером были там.


Текущее время: 03:50. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot