Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пасека-online (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=88)
-   -   [Вопрос]: Тёплый или холодный занос ? (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=919)

Владимир@ 25.08.2017 00:39

Re: Тёплый или холодный занос ?
 
Цитата:

Сообщение от Andruhan (Сообщение 199977)
Но я не отговариваю от 12-и рамочного с магазинами! Тоже прекрасная система! Просто под каждый улей отработать технологию, и всё будет:ok: :beer:

Думаю на платформу 16 будет само то!!!Вы меня уже завербовали))):beer:

АндрейБуки 11.12.2017 11:14

Re: Тёплый или холодный занос ?
 
Цитата:

Сообщение от АндрейБуки (Сообщение 199315)
Этим летом ульи теплого заноса меда принесли больше, развивались лучше. Буду 12 рамочные даданы разворачивать на теплый занос ну и леток просверлю верхний.

Не буду сверлить верхний леток, когда ночью станет теплее 10 градусов перед постановкой магазинов просто разверну корпус на холодный занос или нет?

Andruhan 11.12.2017 11:32

Re: Тёплый или холодный занос ?
 
Цитата:

Сообщение от АндрейБуки (Сообщение 213487)
когда ночью станет теплее 10 градусов перед постановкой магазинов просто разверну корпус на холодный занос или нет?

Вариант!

Viktor56 17.05.2019 19:59

Re: Тёплый или холодный занос ?
 
В мене Українські лежаки довжиною 1,2 -1.3М.На теплий занос,з часом роздивився,почав з південого боку робити додатковий льоток десь на рівні 14-16 рамок і в жару відкривав.Коли бджоли було більше 17 рам.Коли робив вгорі ,або посередині -на зиму прополісували,коли почав робити як нижній боковий льоток все чудово,але після Спаса треба закривати ,щоб не провокувати крадіжки.Поки я розумнішого не придумав ,мої вулики для кочівлі не годяться -дуже важуі ,а тепер сусід зробив ще7 вуликів на ножках -на стаціонарі -супер .но не перевозні.

Добавлено через 2 минуты
Забув ,є куплений на холодний ,з весни розвивається гірше і явно зїли більше меду далі діло покаже.

Вадим Попов 17.05.2019 20:27

Re: Тёплый или холодный занос ?
 
Цитата:

Сообщение от Viktor56 (Сообщение 263845)
В мене Українські лежаки довжиною 1,2 -1.3М.На теплий занос,з часом роздивився,почав з південого боку робити додатковий льоток десь на рівні 14-16 рамок і в жару відкривав.Коли бджоли було більше 17 рам.Коли робив вгорі ,або посередині -на зиму прополісували,коли почав робити як нижній боковий льоток все чудово,але після Спаса треба закривати ,щоб не провокувати крадіжки.Поки я розумнішого не придумав ,мої вулики для кочівлі не годяться -дуже важуі ,а тепер сусід зробив ще7 вуликів на ножках -на стаціонарі -супер .но не перевозні.

Добавлено через 2 минуты
Забув ,є куплений на холодний ,з весни розвивається гірше і явно зїли більше меду далі діло покаже.

Думаю собі зробити один вулик за системою ЛАВ, на теплий занос. Думаю результат буде супер, що по зимівлі, що по розвитку.

ДобровоЛ 04.12.2019 12:33

Re: Тёплый или холодный занос ?
 
Цитата:

Сообщение от СКИФ (Сообщение 177659)
Каким образом перепрыгивая через рамки? И на теплый занос клуб находится возле летка а не у задней стенки. Хочу получить полный ответ а не предположения.

То так же я й писав - клуб складатиметься біля льотка. Але у бджіл бувають частими винятки з правил, ще більше, як у англійській мові.(ИМХО)

Добавлено через 2 минуты
Цитата:

Сообщение от Вадим Попов (Сообщение 263850)
Думаю собі зробити один вулик за системою ЛАВ, на теплий занос. Думаю результат буде супер, що по зимівлі, що по розвитку.

Від перестановки доданків сума не міняється. Все залежить від сили сім"ї , запасів меду та відсутності хвороб.Враховувати потрібно й породність.(ИМХО)

Добавлено через 53 секунды
Цитата:

Сообщение от Вадим Попов (Сообщение 263850)
Думаю собі зробити один вулик за системою ЛАВ, на теплий занос. Думаю результат буде супер, що по зимівлі, що по розвитку.

Від перестановки доданків сума не міняється. Все залежить від сили сім"ї , запасів меду та відсутності хвороб.Враховувати потрібно й породність.(ИМХО)

Добавлено через 3 минуты
Цитата:

Сообщение от Владимир@ (Сообщение 199978)
Думаю на платформу 16 будет само то!!!Вы меня уже завербовали))):beer:

Але без магазинів то мало.(ИМХО)

Александр Ежик 03.04.2022 12:43

Re: Тёплый или холодный занос ?
 
Панове, на новому місці влаштовую пасіку, е можливість поставити льотками лише в напрямку на схід. Це має місце бути чи намагатись поставити на південь?

Viktor56 03.04.2022 13:54

Re: Тёплый или холодный занос ?
 
Цитата:

Сообщение от Александр Ежик (Сообщение 297085)
Панове, на новому місці влаштовую пасіку, е можливість поставити льотками лише в напрямку на схід. Це має місце бути чи намагатись поставити на південь?

Чоловік,який вчив мене колись пасічникувати говорив ,що завжди бажано ставити льотками на схід. В мене вся пасіка так стоїть і ловушки стараюсь так ставити,і думаю так вірно,вранці сонце швидше попадає в льоток.(ИМХО)

Добавлено через 2 минуты
Цитата:

Сообщение от Viktor56 (Сообщение 297087)
Чоловік,який вчив мене колись пасічникувати говорив ,що завжди бажано ставити льотками на схід. В мене вся пасіка так стоїть і ловушки стараюсь так ставити,і думаю так вірно,вранці сонце швидше попадає в льоток.(ИМХО)

Сашко,в вас як вже більш -менш спокійно,чи ен дуже ,що переносиш пасіку?

Кудлянин 03.04.2022 14:49

Re: Тёплый или холодный занос ?
 
Цитата:

Сообщение от Александр Ежик (Сообщение 297085)
Панове, на новому місці влаштовую пасіку, е можливість поставити льотками лише в напрямку на схід. Це має місце бути чи намагатись поставити на південь?

Саша , на схід . Віктор правильно все написав . А формувати гніздо на зиму до південної стінки ( з краю дві медові від бруска до бруска ) . Тому що ( якщо рамка-дві випадково будуть лишні ) клуб в 95 % буде зміщуватись на південь , сонечко буває і взимку трохи гріє , там тепліше .

Александр Ежик 03.04.2022 19:31

Re: Тёплый или холодный занос ?
 
Цитата:

Сашко,в вас як вже більш -менш спокійно,чи ен дуже ,що переносиш пасіку?
місто звільнили, але немає там роботи. моя пасіка там, влаштовую нову. мародерів багато, сусіди повертаються, виїзду поки немає.


Текущее время: 20:20. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot