Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Технологии и методы содержания пчел (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=75)
-   -   Пчеловождение в альпийском улье (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=84)

77сем77 07.06.2022 18:19

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Цитата:

Сообщение от podgarik (Сообщение 297305)
Нажаль на сьогоднішній день ніяких новин від Медяника немає. Я намагався з ним звязатися і телефоном, і мейлом, і через месенджери - всі спроби безуспішні. Остання розмова з ним була в чаті по вайберу 12 березня. На той момент Купянськ був ще вільний, але в оточенні. Звязок був тільки через чат та електронну пошту. Подзвонити вже не було можливості.

Дуже хвилююся за добру людину. Подивіться його останній ролик і ви все зрозуміетє! flag_ua Бережи його Боже.

77сем77 13.06.2022 21:32

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Доброго вечора! Сьогодні вібрав " майський " мед. Зимовала сімья дала три корпуси печатного меду, ще є не повністю запечатаний, переніс рамки вверхній корпус, допечатають.
Рій, який прилетів 21 травня, теж постарався, корпус медку, але ще не зовсім запечатали. Ще два зимувалі слабачки дали непоні три корпуси. Якось так.

77сем77 10.09.2022 12:04

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Слава Україні!
Купянськ звільнено, чекаємо звістки від пана МедАль!

serg2121 17.09.2022 22:04

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Цитата:

Сообщение от 77сем77 (Сообщение 297693)
Слава Україні!
Купянськ звільнено, чекаємо звістки від пана МедАль!

Чекаемо з нетерпінням. Скоріше за все там ще немає звязку та Інтернету.

serg2121 09.10.2022 19:19

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Тільки що переговорив телефоном із шановним Олексієм Володимировичем. Чути було погано, але він запевнив, що вони живі та здорові. Нехай щастить їм!!!

77сем77 09.10.2022 20:17

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Цитата:

Сообщение от serg2121 (Сообщение 297850)
Тільки що переговорив телефоном із шановним Олексієм Володимировичем. Чути було погано, але він запевнив, що вони живі та здорові. Нехай щастить їм!!!

Оце так звістка! Слава Богу що живі та здорові.flag_ua

serg2121 10.10.2022 08:08

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Олксій Володимирович повідомив, що у нього відсутній інтернет.

77сем77 10.10.2022 18:26

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Цитата:

Сообщение от serg2121 (Сообщение 297854)
Олксій Володимирович повідомив, що у нього відсутній інтернет.

Нічого,почекаємо.

МедАль 17.11.2023 19:49

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Цитата:

Сообщение от 77сем77 (Сообщение 297191)
Щось не видно нашого пов. Медаль, може хтось знає що з ним?

Доброго усім здоров"я, мої шановні друзі-колеги! Мої вам щирі вітання!
Та тут я, вже поруч з вами, радий вас чути.
Як справи? Поки що живий та в міру здоровий (або, як казала моя лікарка-кардіологиня, у мене досить міцне здоров"я, згідно паспорта).
Півроку був в окупації, з лютого по вересень 2022 року. На власні очі бачив отой ...лядський "руський мір". Та ще мені дуже пощастило - ввечері 8-го вересня бачив як кацапи драпали з мого міста! То була величезна нагорода за оті півроку окупації.
А на сьогодні і міста мого немає - одні руїни. Фронт стоїть поруч ось уже 14 місяців.
На щастя, моя садиба поки що не зазнала значних пошкоджень. Взимку 22-го року загинула більша частина моєї пасіки. Дещо вдалося відновити, тільки два сезони в прольоті по меду, бо тут на стаціонарі його нема.
Зате жива моя столярна майстерня. Потроху, в міру сил і можливостей, роблю те що вмію - альпійські вулики. Тобто, продовжую намічене: пропаганду і практичне впровадження малоформатних вуликів у нас в Україні. А значить, здійснюється моє покликання.
Наперед загадувати не личить. Але якщо вдасться залучити до пасічникування в альпійських вуликах десяток-другий молодших колег, та ще як вони стануть користувачами мого улюбленого форуму - ото й буде моє маленьке щастя.

УСІМ ВАМ МОЯ ВЕЛИКА ПОДЯКА, НАДОВГО НЕ ПРОЩАЄМОСЬ. ЩЕ ПОСПІЛКУЄМОСЬ ОТУТ, НА ФОРУМІ!


Текущее время: 02:53. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot