Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Ручной электроинструмент (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=35)
-   -   Пневмостеплер (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=1501)

Берендей 27.09.2019 17:47

Re: Пневмостеплер
 
Цитата:

Сообщение от Дет Котэ (Сообщение 272206)
Сигма или Миол. Свое отработает шо то шо то.

А модель по Сигме не подскажешь?

Дет Котэ 27.09.2019 17:51

Re: Пневмостеплер
 
Цитата:

Сообщение от Берендей (Сообщение 272207)
А модель по Сигме не подскажешь?

SIGMA 6713011

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Voblin_UA 05.10.2019 16:43

Re: Пневмостеплер
 
Airmate сейчас и в хвост, и в гриву. И по скобе тип Е (5.7 мм) и по обивочной тип А.
Вторая Сигма универсал пахабная до неприличия. Потому на замену взяли два Airmate, та же Сигма, но чёрная. По виду абсолютно одинаковые. И два обивочных, тоже Airmate.
Брал на Барабашово в Харькове, товарищ торгует.

Vadim1974 26.12.2019 20:01

Re: Пневмостеплер
 
Как сейчас по качеству пневмостеплер, Сигма и Меол? Когда-то на форуме была реклама, о продаже степлеров. У кого-то есть контакты? Заранее спасибо!

Роман 72 26.12.2019 21:16

Re: Пневмостеплер
 
Цитата:

Сообщение от Vadim1974 (Сообщение 277634)
Как сейчас по качеству пневмостеплер, Сигма и Меол? Когда-то на форуме была реклама, о продаже степлеров. У кого-то есть контакты? Заранее спасибо!

Можно посмотреть на сайте сигмы: [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] ( пневмостеплер, скобы, фитинги, пневмомасленки, пневмофильтры и др.) У меня пневмостеплер Сигма, компрессор Миол: замечаний нет.

Юрій Чугай 11.01.2020 14:38

Re: Пневмостеплер
 
Добрий день, колеги. Являюсь гордим власником пневмостеплера ТОПЕКС 74L231 під скобу до 40 і гвіздок до 50 мм (аналог сігми, ято та ін.).
Після довгого "перекуру" в роботі відмовився бити скоби - просто зтравлює повітря через курок, при натиску. Раніше були такі заскоки, але все лікувалось або підвищенням тиску, або чисткою застряглої скоби. Тут же я його розібрав до бойка все в нормі - мусору нема, бойок цілий (здається). Зібрав назад і ... О диво!!! Він запрацював.
100 рамок збив. На другий день знову зтравлює повітря. розбір і чистка не допомагають.
Хтось їх розбирав? Куди дивитись, що робити? Інфи по ремонту пневмостеплерів дуже мало, дайте зсилку хто, що бачив.

Ворон 11.01.2020 15:50

Re: Пневмостеплер
 
Цитата:

Сообщение от yu1986ra (Сообщение 278312)
Добрий день, колеги. Являюсь гордим власником пневмостеплера ТОПЕКС 74L231 під скобу до 40 і гвіздок до 50 мм (аналог сігми, ято та ін.).
Після довгого "перекуру" в роботі відмовився бити скоби - просто зтравлює повітря через курок, при натиску. Раніше були такі заскоки, але все лікувалось або підвищенням тиску, або чисткою застряглої скоби. Тут же я його розібрав до бойка все в нормі - мусору нема, бойок цілий (здається). Зібрав назад і ... О диво!!! Він запрацював.
100 рамок збив. На другий день знову зтравлює повітря. розбір і чистка не допомагають.
Хтось їх розбирав? Куди дивитись, що робити? Інфи по ремонту пневмостеплерів дуже мало, дайте зсилку хто, що бачив.

Сальник на бойку якому стані,може задеревянів,і пропускає повітря без пострілу,в мене є запасний бойок,тому мені легше булоб провірити це,пробуй поміти сальник на бойку,або шукати причину в курку,інше в голову не приходить.:ah:

Юрій Чугай 11.01.2020 17:52

Re: Пневмостеплер
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 278317)
Сальник на бойку якому стані,може задеревянів,і пропускає повітря без пострілу,в мене є запасний бойок,тому мені легше булоб провірити це,пробуй поміти сальник на бойку,або шукати причину в курку,інше в голову не приходить.:ah:

Як до бойка добратись - через поршень чи з сторони "удару"? Ніде ж немає інструкції, навіть вкладиша з переліком запчастин....

Ворон 11.01.2020 18:19

Re: Пневмостеплер
 
Вложений: 1
Цитата:

Сообщение от yu1986ra (Сообщение 278335)
Як до бойка добратись - через поршень чи з сторони "удару"? Ніде ж немає інструкції, навіть вкладиша з переліком запчастин....

Свого ще нерозбирав,але подивився що він виймається з сторони потилиці,там стоїть 4 болти під шестиграник,мову вів за сальник поршня.:)

Юрій Чугай 11.01.2020 21:26

Re: Пневмостеплер
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 278337)
Свого ще нерозбирав,але подивився що він виймається з сторони потилиці,там стоїть 4 болти під шестиграник,мову вів за сальник поршня.:)

Витягнув поршень. Все, здається, в нормі, але сальник ніби трошки менший ніж канавка під нього (може "зсохся" трохи, але ж все в мастилі). сальника змазав додатково "надлишком" желеподібного мастила (схожого на редукторне мастило). Завтра гляну як він себе поведе.
Хто знає редукторне мастило (що в болгарках) з сальниками "дружить"?

Ворон 11.01.2020 22:29

Re: Пневмостеплер
 
Цитата:

Сообщение от yu1986ra (Сообщение 278365)
Витягнув поршень. Все, здається, в нормі, але сальник ніби трошки менший ніж канавка під нього (може "зсохся" трохи, але ж все в мастилі). сальника змазав додатково "надлишком" желеподібного мастила (схожого на редукторне мастило). Завтра гляну як він себе поведе.
Хто знає редукторне мастило (що в болгарках) з сальниками "дружить"?

Якщо це не допоможе,треба буде шукати проблему в курку,чому травить повітря ним,нероблячи постріл,там теж повині стояти якісь манжети чи сальнички для герметичності.(ИМХО)

Bee_Keeper 13.01.2020 09:26

Re: Пневмостеплер
 
Цитата:

Сообщение от yu1986ra (Сообщение 278312)
Добрий день, колеги. Являюсь гордим власником пневмостеплера ТОПЕКС 74L231 під скобу до 40 і гвіздок до 50 мм (аналог сігми, ято та ін.).
Після довгого "перекуру" в роботі відмовився бити скоби - просто зтравлює повітря через курок, при натиску. Раніше були такі заскоки, але все лікувалось або підвищенням тиску, або чисткою застряглої скоби. Тут же я його розібрав до бойка все в нормі - мусору нема, бойок цілий (здається). Зібрав назад і ... О диво!!! Він запрацював.
100 рамок збив. На другий день знову зтравлює повітря. розбір і чистка не допомагають.
Хтось їх розбирав? Куди дивитись, що робити? Інфи по ремонту пневмостеплерів дуже мало, дайте зсилку хто, що бачив.

Передивіться відео, зрозумієте принцип роботи пневмостеплера
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Нижче, зсилка на канал чоловіка, який ремонтує дані засоби. Можливо, знайдете відповідь на своє питання.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

За 4 роки роботи мого пневмо Topex проблема була лиш в неповному підійманні бойка в верхнє положення, внаслідок чого, неможливо було зробити наступний постріл. Вилікував розбиранням шахти степлера, підмоткою тоненького шару газової фум-стрічки під сальники бойка та сальника капронової втулки шахти.
Загальний пробіг степлера тищ 40 скоб та шпильок.

Юрій Чугай 13.01.2020 15:21

Re: Пневмостеплер
 
Цитата:

Сообщение от Bee_Keeper (Сообщение 278457)
Передивіться відео, зрозумієте принцип роботи пневмостеплера
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Нижче, зсилка на канал чоловіка, який ремонтує дані засоби. Можливо, знайдете відповідь на своє питання.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

За 4 роки роботи мого пневмо Topex проблема була лиш в неповному підійманні бойка в верхнє положення, внаслідок чого, неможливо було зробити наступний постріл. Вилікував розбиранням шахти степлера, підмоткою тоненького шару газової фум-стрічки під сальники бойка та сальника капронової втулки шахти.
Загальний пробіг степлера тищ 40 скоб та шпильок.

Дякую, класні відео - на годину завис біля екрану.
Сьогодні забив вже з 20 скоб (дякуючи пану Ворону). Проблема з сальником на бойку була, змастив вручну. Поки працює, а потім підкладу фум-стрічку. Мій степлер має пробіг біля 15 тис. скоб, але перезимував вже 2 зими в неотопленій майстерні, тому, можливо, і прослабли сальники....

LINS 06.03.2021 20:31

Re: Пневмостеплер
 
Вложений: 3
Моє переобладнання степлера

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

vsmityukh 07.03.2021 00:27

Re: Сейчас на пасеке 2021
 
На этой недели, когда подсчитал, что мне не хватает рамок 200 на сезон, созрел к пневмостеплеру и компрессору... Это конечно вещь! Гвозди и молоток - аж вспоминать не хочется...

Степлер ещё сделал и для натягивания проволоки, буду тестить на следующей недели. Судя по видео Белозерова и Фабро, времени уходит в разы меньше..[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Отправлено с моего Redmi 6 через Tapatalk

AVA 07.03.2021 08:04

Re: Сейчас на пасеке 2021
 
[QUOTE=vsmityukh;291133]На этой недели, когда подсчитал, что мне не хватает рамок 200 на сезон, созрел к пневмостеплеру и компрессору... Это конечно вещь! Гвозди и молоток - аж вспоминать не хочется...

Степлер ещё сделал и для натягивания проволоки, буду тестить на следующей недели. Судя по видео Белозерова и Фабро, времени уходит в разы меньше..

Так 200 рамок для молотка з гвоздями день роботи
Стоїло із-за одного колоска (дня) цілий комбайн запускать :D

vsmityukh 07.03.2021 09:18

Re: Сейчас на пасеке 2021
 
Цитата:

Так 200 рамок для молотка з гвоздями день роботи
Стоїло із-за одного колоска (дня) цілий комбайн запускать :D
Если некуда время инвестировать, то может и не стоит. Или если ты на пенсии. А я могу это делать только в выходные, отрывая время от семьи.

Плюс ещё ж проволоку натянуть. А это + ещё 2 рабочих дня. Степлером я соберу рамки и натяну проволоку за 5-6 часов +/-.

bvv 14.04.2021 09:28

Re: Пневмостеплер
 
Цитата:

Сообщение от Bee_Keeper (Сообщение 278457)
Вилікував розбиранням шахти степлера, підмоткою тоненького шару газової фум-стрічки під сальники бойка та сальника капронової втулки шахти.

Выдержит ли фум-лента если ее просто намотать на сальники. а не подматывать?


Текущее время: 20:47. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot