Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Продажа инвентаря для пчеловодов (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Продам ВОСКОПРЕС КУЛАКОВА ВПК-1 (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=6189)

Андрей Андреевич 06.11.2019 15:26

Продам ВОСКОПРЕС КУЛАКОВА ВПК-1
 
Продаю воскопрес ВПК-1 , той що з нержавійки ... так як купив набагато мощніший АВВ-100 (парогенератор з воскотопкою). Ціну щоб "продати" пишіть самі ...до Нового року ,хто більше запропонує , тому й продам...
Сам воскопрес не покоцаний, не побитий ,трошки пропускав воду з самого початку в дні (сочиться, зовсім не критично...лєнь було щось робити з цим)--так і дальше пропускає , но дуже мало, замінений тен (старий згорів), не працює релюшка температурна (підключено "напряму") , користувався разом з терморегулятором DigiTop ТР-1 (терморегулятор не продаю, тому що задіяний з автоклавом і декристалізатором).
Відправлю НП , запакую сам (обрєшотка)...За додаткову "плату" ,"помощнік пчєловода" відрає його хорошо...но загнула 250грн., сам мити не буду , тому що не бачу сенсу...
Дзвоніть т. 0979014160... а краще пишіть тут, щоб потім не "люстрірували"...
Мішок самопальний також є і прокладки...
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Берендей 06.11.2019 16:48

Re: Продам ВОСКОПРЕС КУЛАКОВА ВПК-1
 
Делаю первую ставку 1000грн. :) аукционов у нас еще не было ;)

Димас 06.11.2019 17:03

Re: Продам ВОСКОПРЕС КУЛАКОВА ВПК-1
 
Цитата:

Сообщение от Берендей (Сообщение 274757)
Делаю первую ставку 1000грн. аукционов у нас еще не было

Не мог с 500 начать?))) Зарубил весь аукцион.

Берендей 06.11.2019 17:06

Re: Продам ВОСКОПРЕС КУЛАКОВА ВПК-1
 
Новый сейчас четвёрку стоит, так что еще есть куда цене рости ;)

Димас 06.11.2019 17:08

Re: Продам ВОСКОПРЕС КУЛАКОВА ВПК-1
 
Цитата:

Сообщение от Берендей (Сообщение 274759)
Новый сейчас четвёрку стоит, так что еще есть куда цене рости

Так течет и помощник не в настроении:)

Андрей Андреевич 06.11.2019 17:17

Re: Продам ВОСКОПРЕС КУЛАКОВА ВПК-1
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 274761)
Так течет и помощник не в настроении

...тече, це "громко" сказано...якби не озвучив - не помітили б...і якщо підсочується пять років підряд, то це мадудь--так трєєба ...помощнік???? дуже в настрої --що здихався процесу витопки (а це ж її подарунок [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...])

Vorobeyko 08.11.2019 16:06

Re: Продам ВОСКОПРЕС КУЛАКОВА ВПК-1
 
Цитата:

Сообщение от Берендей (Сообщение 274757)
Делаю первую ставку 1000грн.

Ну тогда я вторую - 1200 грн

aleksandrfeed 08.11.2019 17:12

Re: Продам ВОСКОПРЕС КУЛАКОВА ВПК-1
 
:beer: 1300грн !!!

Димас 09.11.2019 11:06

Re: Продам ВОСКОПРЕС КУЛАКОВА ВПК-1
 
Андрей Андреевич, міняю на 18 літрів меду! :DСтавка зарахована?

Андрей Андреевич 09.11.2019 11:56

Re: Продам ВОСКОПРЕС КУЛАКОВА ВПК-1
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 274918)
міняю на 18 літрів меду! Ставка зарахована?

...щось АДМІН загадками пише...чому 18 літрів , а не 24літри ?... якщо на 18 літрів меду з підсніжників то подумаю...до НР часу ще вдосталь...
П.С. ...ставка буде зарахована , якщо Артур в мене той мед купить по 10 доллярів за літр...й продасть вже крем мед ДІМАСУ по 15 доллярів ...
Деякі товариші , на чолі з АДМІНом, скептично відносяться до моєї обяви й не розуміють моїх дій... для чого вивалював гроші і купляв більш дорогий воскопрес, хоча раньше був стороніком ВПК-1 (яким являюсь по сьогоднішній час) . ПОЯСНЮЮ !!! Я вже писав що в мене дуже алергія на укуси (но вже призвичаївся ...можу витерпіти два в неділю), а цього року в мене нова "пошість" --алергія на прополюс, а це вже , повірте на слово, алергія на укуси , то є "дєтський лєпєт" в порівнянні на прополюс....коли все тіло покривається водянкою ,зуд "страшний" з тиждень, з долонь злазить шкіра + глибокі тріщини кроваві до 10мм в довжину...Тому АВВ-100 й купив, так як контакт з воскосировиною в рази зменшився... Нема контакту з прополюсом, через неділю алергія проходить (при допомозі ЕЛЬ ЦЕТу) ...


Текущее время: 17:52. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot