Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Медогонки (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=30)
-   -   Линия для розпечатки меда. (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=1626)

vodolej 31.12.2013 14:02

Re: Линия для розпечатки меда.
 
Цитата:

і вийшло в мене не гірше заводської
Дуже правильно в вас голова пришита і вона потребує постійної інтелектуальної нагрузки і от саме в бджільництві власному це і можливо. Бажаю вам вдачі в наступному році, колего!

vodolej 19.12.2014 23:25

Re: Линия для розпечатки меда.
 
Забули вже про цю тему?
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
И для сравнения
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

верес 21.12.2014 09:06

Re: Линия для розпечатки меда.
 
Цитата:

Сообщение от vodolej (Сообщение 72885)
Забули вже про цю тему?
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
И для сравнения

хотів переглянут відповідає - помилка.
vodolej, а що там , цікавить, щось оригінальне чи копіювання "лисоня".

vodolej 21.12.2014 11:18

Re: Линия для розпечатки меда.
 
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 73004)
хотів переглянут відповідає - помилка.
vodolej, а що там , цікавить, щось оригінальне чи копіювання "лисоня".

Это видео на Ютубе "Распечатывающая линия на 176 рамок", У меня свободно открывается. Попробуйте несколько разоткрыть - получится. Есть на что посмотреть.

верес 21.12.2014 12:18

Re: Линия для розпечатки меда.
 
Цитата:

Сообщение от vodolej (Сообщение 73014)
"Распечатывающая линия на 176 рамок",

vodolej, дякую, замовлю дочці вона в Вінниці зкачає, там хороший інтернет, але все ж таки це щось особливе, чи повторення вже відомої конструкції з ланцюговим транспортером.

vodolej 21.12.2014 13:25

Re: Линия для розпечатки меда.
 
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 73018)
vodolej, дякую, замовлю дочці вона в Вінниці зкачає, там хороший інтернет, але все ж таки це щось особливе, чи повторення вже відомої конструкції з ланцюговим транспортером.

Закачати можнаі при малій швидкості. Я колись запускав закачку на ніч і до ранку закачувалось. Сьогодні це дві хвилини.
І про кіно. Так конвеєр ланцюговий, медогонка "лежача".Загрузка в медогонку з конвеєра..Загрузка рамок на конвеєр з корпусів не торкаючись руками до рамок, так само і вигрузка в корпуси..Рамки рутовські зроблені за американськими кресленнями (придивився). Розпечатка автоматична. Рамки опускаються зверху вниз. Розпечатка за допомогою горизонтально рухомих ножів.. Далі показані всі їні трубопроводи меду,шнековий насос.центрифухи та преси по відбору воску. Все навкруги дуже чисто аккуратно. і.т.і.

ktish 23.12.2015 04:25

Re: Линия для розпечатки меда.
 
Вложений: 1
Не знаю, в ту тему или нет.
Видел в Альберте представителей фирмы ПАРАДИЗ с Финляндии (Юхани), я думаю и по Апимондии их многие помнят. Заказали мы у них воскопрес, но речь не о том.
Привозили они мобильную линию по откачке оборудованную в трейлере, интересно конечно, но цена :confused: 400 000$. В Манитобе один пчеловод уже использует.
Вот нашел их сайт
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

aleksanderche 23.12.2015 16:11

Re: Линия для розпечатки меда.
 
Цитата:

Сообщение от ktish (Сообщение 111073)
Не знаю, в ту тему или нет.
Видел в Альберте представителей фирмы ПАРАДИЗ с Финляндии (Юхани), я думаю и по Апимондии их многие помнят. Заказали мы у них воскопрес, но речь не о том.
Привозили они мобильную линию по откачке оборудованную в трейлере, интересно конечно, но цена :confused: 400 000$. В Манитобе один пчеловод уже использует.
Вот нашел их сайт
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

В тесноте да не в обиде, видел что-то похожее на пасеке Нагорнюка, и как он рассказывал что происходит когда идет откачка (там цех до 10 таких трейлеров войдет), мед кругом ну не по пояс но хватает все липко ... что будет в трейлере происходить причем сама линия у Н. стоит 70 тыс евро.
Может тут с ценой что-то, или сам трейлер специальный под линию 300 тыс долларов стоит?
На кого такое рассчитано?

Алекс_7 23.12.2015 16:32

Re: Линия для розпечатки меда.
 
Цитата:

Сообщение от aleksanderche (Сообщение 111112)
Может тут с ценой что-то, или сам трейлер специальный под линию 300 тыс долларов стоит?
На кого такое рассчитано?

На пчеловода у которого несколько тысяч семей.:) Если выпускают - значит спрос есть? А дорого или нет - можно прикинуть. За кэш никто не покупает. Кредит на 20-30 лет, ставка 2-3% годовых. Работай, плати проценты и гаси частями.

Сезик 23.12.2015 21:49

Re: Линия для розпечатки меда.
 
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 47358)
не все так страшно, як що захотіти

наведу свій приклад, правда не з досвіду бджоляра.
Було це років з 13-14 тому точніше непам"ятаю, але ...
захотілося мені мати стрічкову пилораму, тоді в Вінниці їх було на пальцях рук місця хватилоби, ціна на готову дешевше 20 000 грн небуло, тай примітив такий почала випускати Калинівка, МАШзавод,але сиренька),
Походивши по Вінниці,і надибав те, що впало мені в око,(Польська, по ліцензії ФРГ, рік розробки 1943, так мені сказали робітники), "Калинівка відпочиває, достатньо було одного разу щоб все "зфоткати очима" бо другий раз вже не пустили, самотужки намалював, роздав креслення, сам все зібрав - пиляє вже 12 років, але найголовніше що хотів сказати собівартість її виготовлення (без моєї праці) 1250 грн, це з ел/мотором на 7кВт за 500грн. і вийшло в мене не гірше заводської, так що і зараз вже є проект в ескізах лінії по розпечатці несхожої на польську, буде дешевше і не гірше., просто невистачає рук і часу. пока вулики та бджоли.

Ну как есть ли какие разработки по линии для роз печатки?


Текущее время: 03:01. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot