Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Препараты, применяемые в пчеловодстве (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=74)
-   -   ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=2219)

davolodya 13.09.2018 19:28

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Цитата:

Сообщение от СКВИРЯНИН (Сообщение 244278)
У мене саморобна приспособа . як не намагаюсь відрегулювати, все-таки іноді пари речовини загоряються. Хто порадить ,якщо збільшити довжину носика ефективність не впаде. (буде йти парою чи охолоне і буде капати)? Використовую перші рази, ніяк не приноровлюсь

Язики вогню через прорізи пробиваються? В цьому може бути причина загорання парів. У мене теж пушка саморобна, спіраль обмотана металевою сіточкою, а тоді вставлена в корпус , приблизно такий , як на оригінальній пушці. Вогонь трошки пробивається назовні тільки на прогріві, далі збавляю на мінімум і обробляю. Спіраль стальна, з тормозної трубки, довжина носика приблизно 30 см.

СКВИРЯНИН 13.09.2018 20:22

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Цитата:

Сообщение от davolodya (Сообщение 244326)
Язики вогню через прорізи пробиваються? В цьому може бути причина загорання парів. У мене теж пушка саморобна, спіраль обмотана металевою сіточкою, а тоді вставлена в корпус , приблизно такий , як на оригінальній пушці. Вогонь трошки пробивається назовні тільки на прогріві, далі збавляю на мінімум і обробляю. Спіраль стальна, з тормозної трубки, довжина носика приблизно 30 см.

Так там не тільки крізь прорізи, вогонь ішов прямо вздовж трубки. Не допомагало навіть коли ставив полум'я на мінімум. Тепер передню частину заглушив, але все-таки іноді пари розчину спалахують.
Тренуюсь поки що не на бджолах

Ворон 13.09.2018 20:35

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Цитата:

Сообщение от СКВИРЯНИН (Сообщение 244334)
Так там не тільки крізь прорізи, вогонь ішов прямо вздовж трубки. Не допомагало навіть коли ставив полум'я на мінімум. Тепер передню частину заглушив, але все-таки іноді пари розчину спалахують.
Тренуюсь поки що не на бджолах

В мене "фабрична",підпалив,спіра ль почервоніла,газ на мінімум і пішов по вуликах,перед глухий,трубка виходить зверху сітки і зігнута вперед,про такий фокус чую вперше.:ah:

davolodya 13.09.2018 20:47

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Цитата:

Сообщение от СКВИРЯНИН (Сообщение 244334)
Так там не тільки крізь прорізи, вогонь ішов прямо вздовж трубки. Не допомагало навіть коли ставив полум'я на мінімум. Тепер передню частину заглушив, але все-таки іноді пари розчину спалахують.
Тренуюсь поки що не на бджолах

Конструкція невдачна, трубка має виходити зверху (або збоку) кожуха і далі загнута вперід . полум'я якщо навіть і проб'ється, піде не в напрямку трубки а в бік , вілповідно в сторону від льотка. Якщо трубка має вихід спереду, її необхідно якимсь чином герметизувати, щоб вогонь вперід непроходив.

Ефим 23.10.2020 08:13

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Всім доброго ранку.хтось обробляв апімітрином з димпушки

король орест 23.10.2020 22:45

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Цитата:

Сообщение от Ефим (Сообщение 287030)
Всім доброго ранку.хтось обробляв апімітрином з димпушки

Робив пластини і обробляв водним розчином - якісний препарат.


Текущее время: 01:05. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot