Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Жалобы, замечания, предложения в работе форума! (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Ненужная реклама на форуме (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=2431)

Димас 14.02.2021 20:23

Re: Ненужная реклама на форуме
 
Цитата:

Сообщение от Vorobeyko (Сообщение 290422)
или умрете

Быстрее бы уже.

Андрей Андреевич 14.02.2021 20:36

Re: Ненужная реклама на форуме
 
Цитата:

Сообщение от Vorobeyko (Сообщение 290422)
Если форуму что-то и грозит, то только нежелание владельца оторвать жопу от стула и хоть немного осовременить ресурс.

Устаревший "движок" сайта с кучей багов, отсутствие адаптивности (нормального отображения на мобильных устройствах) и древний как говно мамонта дизайн вполне ясно говорят о позиции владельца.
Не надо перекладывать вину на других.

...от люблю до отупєнія я "душечєк" які нічого самі не роблять , а "совєти" роздають тисячами.
Дімас пора мінятись , пропоную всі "зароблені" Вами з Глігером кошти й кошти від Вашого ютюб канала , перенаправити ...а фіг даже придумати не можу куди.
П.С. А чи подумали ви совєтчики що ФОРУМ читають люди ,які даже не юзери й їм дуже тяжко розібратись (по крайній мєрі всі мої знакомі місцеві пасічники знають про ФОРУМ, а от приймати участь їм слабо , не можуть вникнути...краще мене запитати по "вопросах") й любі пєрємєни для людей похилого віку ведуть в "тупік".
От і відірвіть "дорогенькі душечки" свої жопи від своїх діванів і створіть щось своє...а я з свої сторони , можу з впевненістю сказати ,що я є "ДІТЯ" ФОРУМУ , якби не ФОРУМ не мав би я такої пасіки як зараз за такий короткий час...та й мабудь й до смерті не мав би...
Так що розказувати що робити ДІМАСу з ГЛІГЕРОМ якось повино бути по людськи стидно...вони самі прекрасно володіють інформацією , й не забувайте що ФОРУМ це не є основний заробіток їх...а скільки лайна через їхні голови пройшло , ми всі добре знаєм... кожен до них має якесь діло й з порадами лізе.
Vorobeyko, нічого лічного, просто попали під роздачу ... не беріть близько до серця , моя писанина направлена не Вам лічно , а до всіх "совєтчиків" ... краще ДІМАСУ вєліка купили б хорошого , щоб він не такий "злий" був...

Vorobeyko 14.02.2021 20:56

Re: Ненужная реклама на форуме
 
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 290436)
...от люблю до отупєнія я "душечєк" які нічого самі не роблять , а "совєти" роздають тисячами.

Учитывая что последние без малого 10 лет основной доход для себя и немаленькой семьи извлекается из интернета на регулярной основе (в том числе некоторая часть и с рекламы) - ну бог знает, может и ничего не делаю... :)


Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 290436)
Vorobeyko, нічого лічного, просто попали під роздачу ...

На что тут обижаться? Сколько людей, столько и мнений. Точно также никакого негатива и к Димасу.

Только изумление от такой странной позиции. Но.. Бог навстречу.

Андрей Андреевич 14.02.2021 21:20

Re: Ненужная реклама на форуме
 
Цитата:

Сообщение от Vorobeyko (Сообщение 290437)
семьи извлекается из интернета на регулярной основе

...так підсказали б в "приваті" як зробити краще й меньшою "кров"ю" ДІМАСу...а ще краще б самі зробили й подарували б ФОРУМУ ...вспомнимо хто заставку зробив таку як зараз ФОРУМА... вже давно й підзабули.
На мій погляд, форум скоріш для душі їм ,чим для заробітку (власникам ресурсу), так що можна не мєлочитись , а взяти й "тупо" допомогти ...що Дімас, що ГЛІГЕР далекий то "айтішників"...хотя щось там "рипаються"...зпто бджолярі вони "класні" , а це мабудь найважливіше...

Вадим Попов 14.02.2021 22:05

Re: Ненужная реклама на форуме
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 290435)
Быстрее бы уже.

Головне не в конвульсіях :umora:

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 290435)
Быстрее бы уже.

Діма, в квітні, якщо форум до того часу доживе, напишу Вам з приводу реорганізації форуму і його двіжка.

seim 14.02.2021 22:30

Re: Ненужная реклама на форуме
 
А что нужно менять и зачем?

serhio70 14.02.2021 22:36

Re: Ненужная реклама на форуме
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 290435)
Быстрее бы уже.

А Лизе тогда что делать без форума?:)


Текущее время: 17:29. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot