Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пасека-online (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=88)
-   -   Сейчас на пасеке (сезон 2013) (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=1096)

Djon 20.01.2013 18:06

Re: Сейчас на пасеке (сезон 2013)
 
Цитата:

Сообщение от Serg.k.74 (Сообщение 20695)
1. Для поповнення кормів, в кінці зими це бджолам дуже часто потрібно, інколи від підкормки залежить чи виживе сім'я.

А не лучше эту подкормку ложить заранее (на всякий случай), и не думать - хватит им меду до весны или нет? (ИМХО)

Ворон 20.01.2013 18:12

Re: Сейчас на пасеке (сезон 2013)
 
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 20719)
Ворон, ти замість того щоб попередити що в переді хрещенські морози, і відмовитись від дострокової підгодівлі ,

:ah:Я нічого не рекомендував,уважно прочитай:ah:,я застерігав від непотрібних дій,я ніколи не хвалив і не хвалю зимову годівлю,а завжди говорив все робити в серпні-вересні,невже не зрозуміло.(уважно читай цитату а опісля повідомленя,малося на увазі середину лютого)(ИМХО)

Шурік 20.01.2013 18:35

Re: Сейчас на пасеке (сезон 2013)
 
сьогодні був перший обліт в деяких сімях. На завтра синоптики прогнозують ще теплішу погоду. Може усі сімї облетяться.

Ворон 20.01.2013 18:38

Re: Сейчас на пасеке (сезон 2013)
 
Цитата:

Сообщение от Шурік (Сообщение 20731)
сьогодні був перший обліт в деяких сімях.

Да кажете обліт,а в нас -5 і іде другий день сніг,зима продовжується.

Тол 20.01.2013 20:06

Re: Сейчас на пасеке (сезон 2013)
 
Я думаю Ворон находится в более выгодном положении, так как сверх ранний облет может спровоцировать расплод, а это уже проблемы с дальнейшей зимовкой. У меня сегодня +8 и с целью недопущения облета притенял улья шифером, убрал утепление

Добавлено через 31 минуту
[IMG][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][/IMG]

Добавлено через 1 минуту
[IMG][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][/IMG]

Пасічник 20.01.2013 20:16

Re: Сейчас на пасеке (сезон 2013)
 
Цитата:

Сообщение от Djon (Сообщение 20728)
А не лучше эту подкормку ложить заранее (на всякий случай), и не думать - хватит им меду до весны или нет?

намного лучше оставить корма больше чем надо и до весны не беспокоить пчел. (ИМХО)
У нас на крещение целый день шел дождь, +7, после обеда наблюдал радугу очень красивую, минут 30. Вот такие крещенские морозы.

король орест 20.01.2013 20:45

Re: Сейчас на пасеке (сезон 2013)
 
Цитата:

Сообщение от Тол (Сообщение 20738)
так как сверх ранний облет может спровоцировать расплод, а это уже проблемы с дальнейшей зимовкой. У меня сегодня +8 и с целью недопущения облета притенял улья шифером, убрал утепление

Обліт серед зими це для бджіл за щастя,після обльоту голодній сімї,без ризику що вона опоноситься,можна дати сиропу,переглянути. А обліт початок червління не спровокує,може бути безоблітна,холодна зима,а матки на початку січня вже червлять повним ходом,а буває за зиму облітуються декілька раз,а починають червити у кінці лютого. Мені цікаво - ТОЛ,другі корпуса із рамками?якщо так - навіщо?

Тол 20.01.2013 21:11

Re: Сейчас на пасеке (сезон 2013)
 
Во втором корпусе посредине находится гнездо на 7 рамках, в нижнем стоит сушка 10 рамок. открыты только нижние летки и вентиляция через крышу.

Виталий91 20.01.2013 23:09

Re: Сейчас на пасеке (сезон 2013)
 
Цитата:

Сообщение от король орест (Сообщение 20748)
Обліт серед зими це для бджіл за щастя,після обльоту голодній сімї,без ризику що вона опоноситься,можна дати сиропу,переглянути. А обліт початок червління не спровокує,може бути безоблітна,холодна зима,а матки на початку січня вже червлять повним ходом,а буває за зиму облітуються декілька раз,а починають червити у кінці лютого. Мені цікаво - ТОЛ,другі корпуса із рамками?якщо так - навіщо?

Як визначити що зявився розплод не розбираючи гнізда? підвищенне тепло під подушкою може про це говорити? чи є шанси у тих сімей які погналі зарах росплід дожити до весни?

Serg.k.74 21.01.2013 01:50

Re: Сейчас на пасеке (сезон 2013)
 
Цитата:

Сообщение от Djon (Сообщение 20728)
А не лучше эту подкормку ложить заранее (на всякий случай), и не думать - хватит им меду до весны или нет?

Краще зарані, ще з осені, називається закормка бджіл.:) Я не сторонник зимової підгодівлі і вважаю, що в гнізді повинно бути достатньо корму на зиму, а не експериментувати з підкормками серед зими. Такі експеременти закінчуються гибеллю бджіл, або, в кращому разі, опоношенням.(ИМХО)


Текущее время: 16:55. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot