Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Общие вопросы (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=60)
-   -   Охорона пасік (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=966)

Берендей 30.08.2012 16:16

Re: Охорона пасік
 
Я думаю проблема охраны явно будет ощутима в следующем году. Как всегда перед выборами. Откроются двери колоний для десятков тысяч амнистированных. Сейчас тяжело найти работу даже не седевшему. А не то что со справкой об освобождении. Так что вопрос об охране своего имущества будет актуален.

Сергей.хм 30.08.2012 18:05

Re: Охорона пасік
 
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 13440)
Мою пасіку охороняє GPS-ЖУЧОК.

Не зовсім зрозуміло, як вирішена проблема видимості супутників для пристрою, вмонтованого в вулик? Виносна антена? Чи він встановлений десь зовні?

vitek 30.08.2012 21:25

Re: Охорона пасік
 
Цитата:

Сообщение от Шурік (Сообщение 13342)
Пасічники форуму підкажіть хто як захищає свої пасіки від злодіїв. Внас є непоодинокі випадки викраденя бджіл залишаються пусті вулики або і тих нема. Є випадки коли на пасіці зняли 80 пилковлювачів. Міліція жодної справи по бджолах не розкрила (наскільки відомо). Незабаром знову весна відгукніться

одно дело раскрыли. на одной пасеке сторожа положили и под сотню ульев с пчелами увезли. нашли в соседней области.:trud:

Димас 30.08.2012 21:37

Re: Охорона пасік
 
Цитата:

Сообщение от Берендей (Сообщение 13456)
Я думаю проблема охраны явно будет ощутима в следующем году.

Надо чтобы дежурило по два человека, желательно с охотничьим ружьем.
Цитата:

Сообщение от vitek (Сообщение 13461)
на одной пасеке сторожа положили

В смысле положили?

Mcandryu 30.08.2012 22:48

Re: Охорона пасік
 
каким образом сторожа положили????

віталий 30.08.2012 22:53

Re: Охорона пасік
 
МОЇ РОЗДУМИ:
Я раніше в якості сторожа думав купити овчарку чи алабая та поставити його сторожити пасіку. По задуму я мав зшити собаці костюм,доспехи - для захисту від бджіл. Цього собаку мав би прив*язати до "облегчоної будки",так щоб він з нею кілометрів 20 в годину міг бігти та доганяти злодіїв. На морді собаки ,знизу думав поставити сітку на петлях для того щоб він не зміг підбирати з землі отравлене м*ясо чи вже лежачого злодія.По периметру пасіки поставити детектори руху які будуть вмикати в собачій будці магнітофон який через підсилювач програвати запис -"Здавайтись,міліція,вас оточили". Ну як мій Геній? Планую також переодітих манекенів ще взяти на озброєння та самих бджіл в якості сторожів(злодії наступивши на приховані кнопки самі включатимут вібратор під платформою який буде дратувати бджіл). Дякувати мені не потрібно,"мелочі"!.

Добавлено через 3 минуты
Цитата:

Сообщение от Сергей.хм (Сообщение 13458)
Не зовсім зрозуміло, як вирішена проблема видимості супутників для пристрою

В нього вставляється звичайна SIM-картка укр. операторів.

vodolej 30.08.2012 23:14

Re: Охорона пасік
 
Я знаю одного пасічника тай той має павільйон і платформу. Так він після перевозки знімає колеса а далі все заперто і недоступно ..
А в Канаді у бджоляра 5000 сімей на 20 точках і без сторожів і ще ніхто нічого не вкрав, - аж зло бере .....
"У них там такая зарплата что можно жить и не воровать ..."

Сергей.хм 31.08.2012 11:36

Re: Охорона пасік
 
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 13465)
В нього вставляється звичайна SIM-картка укр. операторів

Це зрозуміло, тут питань нема, це GSM-частина пристрою. Питання в GPS-частині. Щоб визначати координати з точністю до 5 метрів, GPS-антена пристрою повина бачити супутники. Вона не зможе їх побачити, якщо над нею буде якась перешкода (кришка вулика, густа крона дерева, таке інше). Тому питання полягало в тому, як розмістити пристрій у вулику, щоб забезпечити видимість GPS-супутників. Якщо їх не видно, то цей трекер буде визначати координати за допомогою GSM-частини. Це будуть координати найближчої соти мобільного оператора, SIM-карту якого встановлено. І тут вже вести розмову про точність не доводиться. В кращому випадку в польових умовах це буде плюс-мінус 10 км.(ИМХО)

віталий 31.08.2012 12:19

Re: Охорона пасік
 
Цитата:

Сообщение от Сергей.хм (Сообщение 13485)
Вона не зможе їх побачити, якщо над нею буде якась перешкода (кришка вулика, густа крона дерева, таке інше).

Дивне запитання?!!Я його просто вмонтував у вулик і воно працює,а як саме мені не цікаво. А ваш мобільний телефон також працює і в будинку,і під матрацом,і в полі і в лісі - скрізь де є покриття. Рекламу тут заборонено але я ввів назву моделі яку мможна ввести і пошукати в неті,там і характеристики. Модель GPS трекер TK-102 GPS/GPRS/GSM. Дякувати мені не потрібно,"мелочі"!.

Сергей.хм 31.08.2012 12:57

Re: Охорона пасік
 
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 13486)
Дивне запитання?!!Я його просто вмонтував у вулик і воно працює,а як саме мені не цікаво.

Як телефон воно працювати буде при такому розміщенні, тут питань нема. А як GPS-трекер воно працювати не буде, бо для цього необхідна пряма видимість супутників, що неможливо, коли над пристроєм є перешкода у вигляді кришки вулика, покритої бляхою. Тому точність плюс-мінус 5 метрів забезпечити неможливо при такому розміщенні. Необхідно виносити GPS-антену за межі вулика. Якби усе було так просто, як ви пишете, то такий пристрій можна було б монтувати у будь-якому автомобілі у самому недоступному місці як елемент охоронної системи. Але справа у тому, що не зможе цей пристрій побачити супутник, якщо він лежить під кришкою багажника. Тому в автомобільних охоронних системах GPS-антени виносять на кришу або на багажник, або на приборну панель під лобове скло (така кругла штучка або у вигляді плавника). А GPS-навігатори встановлюють під лобовим так, щоб над пристроєм було прозоре скло, а не метал.;) Досить заїхати у металевий гараж і GPS-навігатор приємним голосом повідомить "Потерян сигнал GPS".:)


Текущее время: 06:32. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot