Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Прочий инвентарь пчеловода (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Трансформатор для електроножа. (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=5051)

Пчеловод-любитель 19.02.2018 11:14

Трансформатор для електроножа.
 
Доброго всім дня. Виникла в мене потреба в трансформаторі для електроножа. Хто яким трансом користується ? І чи можливе застосування БП від компа який видає 12 в та ток 4.7 А при підключенні лампочки 60Вт та 8.7 А при підключенні лампочки 115 Вт. Що скажете ? Ніж бере 70 Вт а от в амперах не знаю так як нема можливості перевірити.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

serhio70 19.02.2018 11:22

Re: Трансформатор для електроножа.
 
Цитата:

Сообщение от Пчеловод-любитель (Сообщение 225526)
Доброго всім дня. Виникла в мене потреба в трансформаторі для електроножа. Хто яким трансом користується ? І чи можливе застосування БП від компа який видає 12 в та ток 4.7 А при підключенні лампочки 60Вт та 8.7 А при підключенні лампочки 115 Вт. Що скажете ? Ніж бере 70 Вт а от в амперах не знаю так як нема можливості перевірити.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Закон Ома в допомогу.

Пчеловод-любитель 19.02.2018 12:49

Re: Трансформатор для електроножа.
 
Цитата:

Сообщение от serhio70 (Сообщение 225528)
Закон Ома в допомогу.

По прорахунках виходить 5.83 А. а от на самому ділі стільки бере . Так к виробники завжди завищують значення.

art. 19.02.2018 15:14

Re: Трансформатор для електроножа.
 
Цитата:

Сообщение от Пчеловод-любитель (Сообщение 225536)
По прорахунках виходить 5.83 А. а от на самому ділі стільки бере . Так к виробники завжди завищують значення.

выбирай самый тяжелый б\п от компа...

Пчеловод-любитель 19.02.2018 15:17

Re: Трансформатор для електроножа.
 
Блок 360 Вт

Надіслано від мого Lenovo P70-A, використовуючи Tapatalk

Urik 19.02.2018 20:19

Re: Трансформатор для електроножа.
 
Хватит.

Юрий Вл. 19.02.2018 21:20

Re: Трансформатор для електроножа.
 
Цитата:

Сообщение от Пчеловод-любитель (Сообщение 225526)
Виникла в мене потреба в трансформаторі для електроножа. Хто яким трансом користується ? І чи можливе застосування БП від компа який видає 12 в та ток 4.7 А

Є 2 шляхи : простіший - знайти трансформатор достатньої потужності в якому є обмотки на 12 вольт ( така напруга є в більшості трансформаторів від 100 w); трохи складніший - купити комп'ютерний БП і використовувати вихід напруги 12 вольт.
Є ще один, але він найбільш важкий і я не впевнений, що він Вам під силу ( судячи з питання ) - це взяти комп'ютерний БП (або БЖ :) ) і переробити иого, піднявши напругу виходу 5 вольт до 12 вольт ( це найбільш потужний канал БП ) ; якщо це зробите, то додати можливіть регулювання напруги ( температури ножа) - це просто, а там вже і до автоматичної підтримки температури ножа - пів шага :) .

Пчеловод-любитель 19.02.2018 21:39

Re: Трансформатор для електроножа.
 
Цитата:

Сообщение от Юрий Вл. (Сообщение 225608)
Є 2 шляхи : простіший - знайти трансформатор достатньої потужності в якому є обмотки на 12 вольт ( така напруга є в більшості трансформаторів від 100 w); трохи складніший - купити комп'ютерний БП і використовувати вихід напруги 12 вольт.
Є ще один, але він найбільш важкий і я не впевнений, що він Вам під силу ( судячи з питання ) - це взяти комп'ютерний БП (або БЖ ) і переробити иого, піднявши напругу виходу 5 вольт до 12 вольт ( це найбільш потужний канал БП ) ; якщо це зробите, то додати можливіть регулювання напруги ( температури ножа) - це просто, а там вже і до автоматичної підтримки температури ножа - пів шага .

Для цього потрібно другий БЖ старого зразку там де ШИМ на мікросхемі TL494 то можна булоб зробити з регулятором .:)flag_ua

Юрий Вл. 19.02.2018 21:55

Re: Трансформатор для електроножа.
 
Цитата:

Сообщение от Пчеловод-любитель (Сообщение 225611)
Для цього потрібно другий БЖ старого зразку там де ШИМ на мікросхемі TL494 то можна булоб зробити з регулятором

Скажу чесно - я не дивився, як зроблені останні моделі БЖ, але ніякого іншого способу регулювання, окрім шим, в цоьму випадку бути не може ; далі - якщо БЖ має можливість стабілізувати вихідні напруги, з цього витікає, що є можливість іх регулювати в потрібних межах, як понижувати, так і підвищувати. Більш того, мікросхеми, яки з'явились пізніше (UC38xx), дають для цоьго більші можливості

ГАІ 19.02.2018 21:55

Re: Трансформатор для електроножа.
 
Цитата:

Сообщение от Пчеловод-любитель (Сообщение 225611)
Для цього потрібно другий БЖ старого зразку там де ШИМ на мікросхемі TL494

У Вас в наявності якісний БЖ фірми Чіфтек, у якого по шині +12В заявлено струм 17А. Якщо паралельно не навантажувати шини +3,3 та +5в, чого як раз Ви і не робитимете, то БЖ спокійно видасть заявлений струм не просаджуючи рівень напруги 12В. Використовуйте й насолоджуйтесь.


Текущее время: 09:05. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot