Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Беседы на любые темы (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=42)
-   -   Страничка автомобилиста (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=275)

tigor 04.01.2018 21:57

Re: Страничка автомобилиста
 
Вложений: 2
Цитата:

Сообщение от Володимир Jos (Сообщение 218213)
Цій Реношці ще б кліренса трохи...

Добавив кліренсу кардинально:ura1:, якщо ця сідає то за трактором іти далеко.

Владимир Татомир 04.01.2018 23:31

Re: Страничка автомобилиста
 
tigor, гарна пасіка:ok:

Володимир Jos 12.01.2018 20:18

Re: Страничка автомобилиста
 
Був в мене УАЗ. Одним словом - "мілітарукар"... Для бездоріжжя саме то, особливо при такій ціні.Тому що всі конкуренти в рази дорожчі. Але апетит двигуна родом десь з сивої середини, якщо не початку, минулого сторіччя, зводить нанівець всі його переваги. Особливо, коли немає розгінного авто, і УАЗик один за всіх... А коли він викоритовується виключно для перетягування платформи, та зрідка перевезення вантажів, і є ще на чому кататись, клас. Недавно була Волга універсал. Норм апарат. Тягне більше тони без причепа, на бездоріжжі , коли завантажена, теж норм... І по трасі літрів 9-10... а тільки починаєш крутитись туди-сюди - відразу до 20 на сто підбираєшся...звичайно, можна газ...Але вкрадений простір, або їзда без запаски, що теж не гуд.

pit999 13.01.2018 09:57

Re: Страничка автомобилиста
 
Цитата:

Сообщение от Володимир Jos (Сообщение 220227)
Недавно була Волга універсал. Норм апарат. Тягне більше тони без причепа, на бездоріжжі , коли завантажена, теж норм... І по трасі літрів 9-10... а тільки починаєш крутитись туди-сюди - відразу до 20 на сто підбираєшся...звичайно, можна газ...Але вкрадений простір, або їзда без запаски, що теж не гуд.

Ну на счет тонны в салоне - сказки не расказывайте, от 0.5 - рессоры в обратную выгибаются. 20 л на сотню - вы наверное тормозные колодки ежемесячно меняли. А тягач хороший, если не торопясь. Я тягаю прицеп с 11 ульями с удовольствием.

Ironcity 04.02.2018 22:16

Re: Страничка автомобилиста
 
Все бывает в первый раз)))
Никогда на зимней резине не попадал на грунтовку после потепления.
Даже и не знал, что так можно зарыться быстро! Сегодня съехал на грунтовку(хороший такой чернозем!) и практически сразу зарылся(передний привод, 41-й москвич). Вылез сам, с помощью веток, лопаты, малого, жены и кирпичей под колеса))).

zelya343 04.02.2018 22:41

Re: Страничка автомобилиста
 
Цитата:

Сообщение от Ironcity (Сообщение 223518)
Вылез сам, с помощью веток, лопаты, малого, жены и кирпичей под колеса))).

А кирпичи откуда?

Ironcity 04.02.2018 22:47

Re: Страничка автомобилиста
 
Цитата:

Сообщение от zelya343 (Сообщение 223527)
А кирпичи откуда?

Рядом строймусор был.

МЭД 04.02.2018 22:54

Re: Страничка автомобилиста
 
Для нашего чернозема еще не придумали резину))

верес 05.02.2018 11:51

Re: Страничка автомобилиста
 
Цитата:

Сообщение от Ironcity (Сообщение 223518)
Даже и не знал, что так можно зарыться быстро!

а про це невідомо, допоки незариєшся. Був в мене теж такий випадок, завантажилися на 66-й під зав"язку,(до 5 м. куб, 4-х метровим) розвернулися, позбирали все (приспособи, і т.п.), ввімкнув передній міст, понижену, відпускаю щеплення а машина нерухається, син дає відмашку "стоп", всі чотири окопалися майже до ступиць, була ніч і він мав коригувати заїзд з поля в ліс, добре що є талька, викорчували нею дубчака нетовстого десь до 15 см, а граб 30 см витримав, але трос так перепиризав дерево, що залишив мабуть 15 мм шрам на стовбурі.

Добавлено через 13 минут
МЭД, звертаюся як до сенсея по автотехніці, визріває ідея саморобної платформи на лафеті, чи реально посадити його на пневмо ресори, потрібна функція регулювання його висоти для навантажування платформи, в інтернеті є пропозиції подушок діаметром 180 мм з ходом від 100 до 220(240)мм, тиск до 10 Бар. причіп за задумом має бути двовісним, вісі спарені.
що це таке вживу небачив, якщо є змога, проконсультуйте,буду вдячний!

МЭД 05.02.2018 15:32

Re: Страничка автомобилиста
 
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 223563)
МЭД, звертаюся як до сенсея по автотехніці, визріває ідея саморобної платформи на лафеті, чи реально посадити його на пневмо ресори, потрібна функція регулювання його висоти для навантажування платформи, в інтернеті є пропозиції подушок діаметром 180 мм з ходом від 100 до 220(240)мм, тиск до 10 Бар. причіп за задумом має бути двовісним, вісі спарені.
що це таке вживу небачив, якщо є змога, проконсультуйте,буду вдячний!

Все це цілком реально .Подушки я так думаю з причепа фури вони пневмотичні воздушні ,але вони стоять чи малі гроші ! І ще потрібен ресівер з компресором та крани накачувать піднімать ,та опускати причепа.


Текущее время: 11:35. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot