Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Справочник медоносных растений (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=70)
-   -   Evodia danielli - Korean Evodia (Bee bee tree) (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=1608)

Ironcity 07.05.2020 08:13

Re: Evodia danielli - Korean Evodia (Bee bee tree)
 
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] ростуть:) перший рік будуть зимувати з утепленням. 3-4 клас морозостійкості. До 50-100 % має вимерзати у нас в перші роки. Після карантину заїду в ботсад криворізький. Там вони ростут вже дорослі.

СерП 01.11.2020 13:12

Re: Evodia danielli - Korean Evodia (Bee bee tree)
 
Цитата:

Сообщение от Ironcity (Сообщение 283409)
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] ростуть:) перший рік будуть зимувати з утепленням. 3-4 клас морозостійкості. До 50-100 % має вимерзати у нас в перші роки. Після карантину заїду в ботсад криворізький. Там вони ростут вже дорослі.

Доброго дня.
Що там, заїзджали в бот.сад ? Бачили дорослі дерева ?

Ironcity 18.11.2020 22:11

Re: Evodia danielli - Korean Evodia (Bee bee tree)
 
Перепрошую, не бачив Вашого запитання.
Ні, на жаль, не було нагоди. Мої непогано підросли на грунті. Утеплив, подивлюсь як перезимують.

zelya343 19.11.2020 00:13

Re: Evodia danielli - Korean Evodia (Bee bee tree)
 
Цитата:

Сообщение от Ironcity (Сообщение 287505)
Перепрошую, не бачив Вашого запитання.
Ні, на жаль, не було нагоди. Мої непогано підросли на грунті. Утеплив, подивлюсь як перезимують.

Если уместно, то спрошу не продадите ли хотя-бы один сеянец?
Заранее благодарен.

Ігнатович 19.11.2020 19:39

Re: Evodia danielli - Korean Evodia (Bee bee tree)
 
Вложений: 3
Років 5-6 пройшло з того часу, як я посадив саджанці (були придбані уже метрової довжини з розвинутою кореневою системою). З чотирьох прижилось два. Один цього року викинув перші китиці. Бджіл особливо на них замічено не було :) .

Ironcity 22.11.2020 18:09

Re: Evodia danielli - Korean Evodia (Bee bee tree)
 
Цитата:

Сообщение от zelya343 (Сообщение 287510)
Если уместно, то спрошу не продадите ли хотя-бы один сеянец?
Заранее благодарен.

Добре. Висіяв з невеликим запасом. Ще треба глянути як перезимують. Навесні нагадайте будь ласка.:beer:

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Сообщение от Ігнатович (Сообщение 287540)
Років 5-6 пройшло з того часу, як я посадив саджанці (були придбані уже метрової довжини з розвинутою кореневою системою). З чотирьох прижилось два. Один цього року викинув перші китиці. Бджіл особливо на них замічено не було :) .

О, супер.
Це те що я і хочу дізнатися. Чи дає еводія взагалі нектар) Має, але як у наших умовах.

Ігнатович 22.11.2020 20:04

Re: Evodia danielli - Korean Evodia (Bee bee tree)
 
Вложений: 1
В крайньому випадку якісь дивомуди :) сідали. Сьогодні зібрав "урожай". З Ганни буду пробувати проростити

Ironcity 06.12.2020 13:33

Re: Evodia danielli - Korean Evodia (Bee bee tree)
 
Цитата:

Сообщение от Ігнатович (Сообщение 287540)
Років 5-6 пройшло з того часу, як я посадив саджанці (були придбані уже метрової довжини з розвинутою кореневою системою). З чотирьох прижилось два. Один цього року викинув перші китиці. Бджіл особливо на них замічено не було :) .

Підкажіть будь-ласка час квітування рослини?

В мене на пасіці росте лаванда. Бджіл на ній теж не бачу особливо. Тільки коли був безвзяточний поодинокі. Всякі дрібні літають комахи. Може масиви мають значення.


Текущее время: 11:06. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot