Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Справочник медоносных растений (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=70)
-   -   Капризная гречка (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=906)

АНД 27.06.2017 13:09

Re: Капризная гречка
 
Цитата:

Сообщение от Urik (Сообщение 191383)
Я бы даже сказал парнуха.
__________________

Кліматична картиина для гречки цього року, відповідає вище сказаним словам, 2 дощі грозові на тиждень і парить +16 ночю і в день +27, +30 градусів через 2 годинни збиває:bur2: , тиждень тому висота гречки була як Дімаса на фото зарас в груди ростом і аромат :confused:, після того як привіз бжіл, поставив магазинни на вулики 10 рам, так от за три дні відтягнули до половини магазини, вощину на точкови відчутний запах гречки, хоча і липа дрібнолиста цвіте + багато балок з різнотравям, завтра поїду гляну щотам і як може потрібно опять вести магазини з вощинов, якраз буде 3 дні як був + 3 відвотки зроблені на окації на плідну матку вроді вройовий стан заходдять в гніздовому корпусі по 7-8 печатаного розплоду від бруска до бруска (карпатка матки ) розкину печатку ройкам, рої за 3 дні відбудували по 10 рам на 300 значить принос є раз будують рамки:)

zeus 28.06.2017 07:56

Re: Капризная гречка
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 193519)
В этом году возле меня снова цветет гречка, и меда нет с неё, только пыльцу тащат понемногу. Если кто-то в будущем предложит на неё выезжать специально, я пас.

Гречка- главный медонос Украины, в книжке написано :)

дзюбек 28.06.2017 11:16

Re: Капризная гречка
 
Цитата:

Сообщение от zeus(Евгений Донецк) (Сообщение 194374)
Гречка- главный медонос Украины, в книжке написано :)

Книга старая--я такие читал., в детстве.:old:

АНД 28.06.2017 23:01

Re: Капризная гречка
 
[quote="АНД;194295"]за 3 дні відбудували по 10 рам на 300 значить принос є раз будують рамки
Сьогодні їздив на точок, що трудиться на гречці, так от один ройок чужий, спійманий підчас цвітіння липи, сьогодні прийимно мене здивував корпус 145 рам уже залитий гречневим медом,:confused: аромат гречки:ok: но це одна така сімя з 15 вивезених, магазини всім давав з вощинов і одного_дня, а є пару сімей котрі лиш розпочали тянуть вощину:confused: враження таке що :alc::rofl2:,гречка за 3 дні підросла :confused:,розпочинає цвисти пізніше висіяна, фермери радіють:ura1: ,що бжоли сосрання ганяють по полю гречки. в мому смт. сіяли гречку 25 років тому назат, так от підннявши рамочку з медом, відчув запах дитинства, коли дятько відкачував гречаний мед, тоді сусід спіймав рояа на липі коли цвіла так він відкачав був з нього 50л меду гречаного:)_но то було колись:ah:.

бігунець 29.06.2017 08:19

Re: Капризная гречка
 
Цитата:

Сообщение от EW3DS (Сообщение 194235)
Приятно посмотреть. А у нас, куда не глянь, кругом только трава и коровы - коровы и трава.

Лет 7 тому и я журился: поля заросли и по этому разнотравью бродят только коровы.
Теперь о том времени вспоминаю с тоской. Разнотравья практически не осталось, зато "химии" в земле с избытком. И практически не осталось коров.

Ігнатович 29.06.2017 08:45

Re: Капризная гречка
 
У нас частково пересівали весною поле ріпака гречкою. Вчора забирав залишки але уже мікс - густий і запашний темний мед, на медяники якраз. Гречка дійсно ще підросла за пару днів після дощів. Ройовий, у кого був, зійшов на нуль.

АНД 29.06.2017 10:33

Re: Капризная гречка
 
Цитата:

Сообщение от Ігнатович (Сообщение 194490)
Вчора забирав залишки але уже мікс - густий і запашний темний мед, на медяники якраз. Гречка дійсно ще підросла за пару днів після дощів. Ройовий, у кого був, зійшов на нуль.

Що можете сказать, за менулі роки по взятку з гречки? можна зібрать меду товарного чи ні, і як за далеко ви знаходитесь від мене, в аватарці це мій дійсний адрес:ah:

Ігнатович 29.06.2017 19:31

Re: Капризная гречка
 
Цитата:

Сообщение от АНД (Сообщение 194498)
менулі роки по взятку з гречки?

минулого року була надія на липу, не дочекався - зате взяв різнотрав'я. За раніше не скажу - лежаками тоді не насоваєшся, але гречка була стабільно. Цього року є надія, однак турбують площі з "супер елітними сортами". Проходив біля них - бджіл не побачив. Сподіваюсь що поки що не виділяє і мої страхи марні.

Кудлянин 30.06.2017 22:05

Re: Капризная гречка
 
Ну наконец то и в деревне Гадюкино прошел долгожданный дождь . Минут 15 стена дождя .Сегодня с утра жарит .Все по классике - парня для гречки самэ то . Поехал с утра на поле гречки - пик цветения , гречка прекрасная НО пчелы на ней нет . Блуждают поодинокие особи .

Кудлянин 06.07.2017 14:46

Re: Капризная гречка
 
Вчера качнул передовиков - мед как смола и по цвету и по густоте . Гречка таки дает . Прошел еще один хороший дождь , температура снизилась , гречка буяет . Из этого следует , что у всех табуреточников (которые были причастны к гречке ) подсолничникового меда не будет , а будет только разнотравие . Для сравнения цвета может выставят майонезную баночку .


Текущее время: 21:39. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot