Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Справочник медоносных растений (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=70)
-   -   Липа (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=373)

спасатель 101 03.07.2019 08:27

Re: Липа
 
Цитата:

Сообщение от Ромен (Сообщение 266424)
Кислину додав буркун

Сусід по точку майже постійно був на пасіці і проїзджав, обходив околиці, то і розповідав, що цвів буркун, ватнік іще різні медоносні трави. В лісі тільки листя знизу. З дного боку примикають луги, але я особисто не спостерігав такого квітування.

Добавлено через 2 минуты
Цитата:

Сообщение от Вадим Попов (Сообщение 266423)
Або падь з липи

Вперше чую! А що буває падь з липи?

Вадим Попов 03.07.2019 14:28

Re: Липа
 
Цитата:

Сообщение от спасатель 101 (Сообщение 266448)
Сусід по точку майже постійно був на пасіці і проїзджав, обходив околиці, то і розповідав, що цвів буркун, ватнік іще різні медоносні трави. В лісі тільки листя знизу. З дного боку примикають луги, але я особисто не спостерігав такого квітування.

Добавлено через 2 минуты

Вперше чую! А що буває падь з липи?

Ще пам'ятаю, як був дитиною, батько мені показував листочки з ніби міленькою росою... на смак солодка, трішки з кислинкою і специфічним смаком липових бруньок.
П.С. батько пасічником ніколи не був, все життя пропрацював в лісі, різне бачили ми з ним.

ДобровоЛ 07.12.2019 01:44

Re: Липа
 
Цитата:

Сообщение от спасатель 101 (Сообщение 266448)
Сусід по точку майже постійно був на пасіці і проїзджав, обходив околиці, то і розповідав, що цвів буркун, ватнік іще різні медоносні трави. В лісі тільки листя знизу. З дного боку примикають луги, але я особисто не спостерігав такого квітування.

Добавлено через 2 минуты

Вперше чую! А що буває падь з липи?

А ви взагалі, хоть в курсі, що то таке - "липа" ? Найчастіше з неї і є падь - солодкі виділення на листі кліщів та попелюхи. В 19 році у мене якраз вся липа виявилась паддєвою - була жара і увесь мед був темний, хоч запах липи й був присутній.:old::o

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Сообщение от Вадим Попов (Сообщение 266462)
Ще пам'ятаю, як був дитиною, батько мені показував листочки з ніби міленькою росою... на смак солодка, трішки з кислинкою і специфічним смаком липових бруньок.
П.С. батько пасічником ніколи не був, все життя пропрацював в лісі, різне бачили ми з ним.

Саме то і є падь.:ok:

анна сергеева 22.06.2023 12:45

Re: Липа
 
Завжди вважала, що всі липи пахнуть однаково - липою.:) А цього року потрапила на вулицю, де росте десяток старих лип, іду головою верчу, шукаю, що так пахне? Ну точно, не липи. Якби мені зав'язали очі, ніколи б не впізнала в цьому запаху липу. Дуже сильний, солодкий, пряний майже… Дерева на вид звичайні липи, листя та квітки трохи крупніші від мілколистної липи. Бачила такі і раніше, але такого аромату ніколи не зустрічала.
Хтось стикався з таким?


Текущее время: 10:44. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot