Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Прочий инвентарь пчеловода (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Воскопресс (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=181)

aleksandrfeed 15.12.2020 10:58

Re: Воскопресс
 
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 283729)
Нічого хорошого. У мерві багато воску. Як закладати багато - видавити більш-менш гарно неможливо. Короче, слід шукати воскопрес Щербинського (кажись так).

Я работал лисицей несколько лет ... после отжима в мерве остаются частички воска . Но как по мне это крохи... 95 % воска выдавливается ... Но мне не понравилось , что по бокам воск мог вытекать на землю ( если быстро давить ) В этом году сделал с бидона, как у Димаса . Только винт заменил на рычаг -плечо ... как чесночница ... Результат превзошел все мои ожидания , очень быстро и эффективно ! Может немного и не додавливает , но на 100 кг гонятся за 1 кг воска я не собираюсь ....

jarall 08.01.2021 10:37

Re: Воскопресс
 
Цитата:

Сообщение от aleksandrfeed (Сообщение 288509)
Я работал лисицей несколько лет ... после отжима в мерве остаются частички воска . Но как по мне это крохи... 95 % воска выдавливается ... Но мне не понравилось , что по бокам воск мог вытекать на землю ( если быстро давить ) В этом году сделал с бидона, как у Димаса . Только винт заменил на рычаг -плечо ... как чесночница ... Результат превзошел все мои ожидания , очень быстро и эффективно ! Может немного и не додавливает , но на 100 кг гонятся за 1 кг воска я не собираюсь ....

Интересно, откуда такие цифры-95%.Извесно, что для воскопрессов бытовых давление должно быть не менее 2 атм, промышленных не менее 10 атм.А в "лисице" ,если пересчитать площадь "лисицы" и создаваемое давление- то получится десятые доли атм

бігунець 12.01.2021 00:36

Re: Воскопресс
 
Не маю воскопреса, зробив лисицю. Не сподобалося. Те що не зручно - це одне, більше не сподобалося, що дуже багато воску залишається в мерві. Шукав воскопрес гвинтовий, моде бачили: дерев'Яне корито в середині зусебіч обите рейками, лист жесті з отворами, масивний гвинт. На днях знайшов, однак в процесі пошуку звернув увагу на гвинтовий воскопрес від авв 100, там можна користуватися паром. Може хто стикався, бачив, чи відгуки чув, напишіть.

спасатель 101 18.08.2021 08:54

Re: Воскопресс
 
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 289321)
Не маю воскопреса, зробив лисицю.

Воскопрес дуже гарна річ, в будь-якому випадку з його появою прискорівся процес витопки та якість.
Зіштовхнувся з такою проблемою як мішковина, тобто не кожна витримує тиск і щільність неостання річ. Наш колега "Немолодий" (Володимир Максимович), за що йому дуже вдячний, на початку роботи, подарував мішок, який гарно виконував свої задачі, але все має свій ресурс.

І тепер проблема знайти мішок джутовий з переплетінням поліпропілену. Нитка поліпропілену повинна іти одна повз одну, наприклад у поперек, а джутова одна повз одну у повздовж. Скільки грам/м.кв. має такий мішок, також не знаю. Знайшов з ниткою поліпропілену через одну, але хотілося б працювати з перевіреним матеріалом.

Підказали за Бельтинг і взагалі за фільтрувальні тканини, але яка щільність підійде? Що найкраще підійде?

Можливо колеги допоможете!

Добавлено через 8 минут
Цитата:

Сообщение от jarall (Сообщение 289203)
Интересно, откуда такие цифры-95%.

За цифри важко сказати, але факт небажання скупляти мерву після воскопреса, говорить сам за себе.

спасатель 101 02.03.2023 12:51

Re: Воскопресс
 
Цитата:

Сообщение от спасатель 101 (Сообщение 293668)
І тепер проблема знайти мішок джутовий з переплетінням поліпропілену.

Придбав у Епіцентрі брезент, спробував і все Ок. І непросто...! У порівнянні з джутовим мішком, домішків набагато меньше. Віск чистий. Раджу використовувати.


Текущее время: 00:20. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot