Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Другие продукты (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=86)
-   -   "ЭЛИКСИР ЖИЗНИ" , приготовленный собственноручно (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=4096)

Sauron 23.12.2018 09:16

Re: "ЭЛИКСИР ЖИЗНИ" , приготовленный собственноручно
 
Цитата:

Сообщение от vano (Сообщение 252202)
Юра где в Днепре берешь эти дрожжи?

А я таких и в Одессе не видел, а не помешало бы прикупить, а то все на простых

Urik 23.12.2018 09:39

Re: "ЭЛИКСИР ЖИЗНИ" , приготовленный собственноручно
 
Цитата:

Сообщение от vano (Сообщение 252202)
Дрожжи использую Львовские спиртовые прессованные


Юра где в Днепре берешь эти дрожжи?

"Озерка", там одна бабуля торгует ими, последняя цена 35гр/кг разбирают быстро, есть 1,0 и 0,5 кг.

Добавлено через 11 минут
Цитата:

Сообщение от Sauron (Сообщение 252207)
А я таких и в Одессе не видел, а не помешало бы прикупить, а то все на простых

Поверьте остальные "рядом не стояли", сравнивать есть с чем. С этими брага "кипит" и пены нету (сахарная), виноградная была с пеной.
200л воды, мешок сахара и 2,5-3кг дрожжей, на начальной стадии даже не пордогреваю, емкости свыше 200л имеют особенность- саморазогрев.

Дід Роман 23.12.2018 13:16

Re: "ЭЛИКСИР ЖИЗНИ" , приготовленный собственноручно
 
Цитата:

Сообщение от Urik (Сообщение 252208)
Поверьте остальные "рядом не стояли", сравнивать есть с чем.

Мені немає із чим порівнювати,але мені здається,що при правильному співвідношенні цукор -вода,та деяких нюансів решту наших спиртових пресованих покажуть себе не гірше.Головне,щоб термін придатності не був прострочений та в місці покупки зберігались в холодильнику,особливо літом.

Добавлено через 3 минуты
Михаил_1975, уточни із чим не погоджуєшся?Апарат,вода-цукор,дріжджі,використання хімії?

Михаил_1975 26.12.2018 16:43

Re: "ЭЛИКСИР ЖИЗНИ" , приготовленный собственноручно
 
Цитата:

Сообщение от Urik (Сообщение 252201)
"письну"

Аккуратно не обрызгай людей!:D

Цитата:

Сообщение от Urik (Сообщение 252201)
перегнал больше тонны браги

Ой, ё!!!!:confused:

Цитата:

Сообщение от Urik (Сообщение 252201)
приправы с припарками

Если можно, поделитесь секретами. Самый простой вариант - сахарная брага: что приправляете и что припариваете?:o

Цитата:

Сообщение от Urik (Сообщение 252201)
Львовские спиртовые прессованные

Действительно, вопрос доступности. Я пришел (на базар), увидел (криворожские что ли), победил.... А где искать вчерашний день не задумываюсь. Будут Львовские, попробуем Львовоские... До "Озерки" мне за световой день не обернуться. Не стоит заморачиваться по пустякам, мне кажется...:cool:

Цитата:

Сообщение от Urik (Сообщение 252208)
"рядом не стояли"

И всё же позволю себе заметить, что рядом они все как раз стояли... Есть выход 1 литра 40 градусного продукта с 1 кг сахара - подходит. Вот если нет, тогда не стояли, да... Но у нас стоит "у кожній хаті", так сказать.:ok:

serhio70 08.10.2021 21:05

Re: "ЭЛИКСИР ЖИЗНИ" , приготовленный собственноручно
 
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 225711)
Є щось запропонувати?...пропонуйте

Запропонував,а в отвєт- тішина;)
P.S.Градус збавлено до приємлівого:), настаюється.

Андрей Андреевич 09.10.2021 12:56

Re: "ЭЛИКСИР ЖИЗНИ" , приготовленный собственноручно
 
Цитата:

Сообщение от serhio70 (Сообщение 294568)
Запропонував,а в отвєт- тішина
P.S.Градус збавлено до приємлівого, настаюється.

...я щось пропустив??? ... дегустацію проводжу безплатно , так сказати "жертвую своїм здоров"ям на благо ФОРУМУ" , но щось в останній час ніхто не наливає.
П.С. ...зараз активно дегустую "новий" ЕЛІКСИР від АНДРУГАНА (вже добутий при допомозі колони) ...все ОК й товаришам також подобається.

serhio70 09.10.2021 13:52

Re: "ЭЛИКСИР ЖИЗНИ" , приготовленный собственноручно
 
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 294577)
...я щось пропустив??? ... дегустацію проводжу безплатно , так сказати "жертвую своїм здоров"ям на благо ФОРУМУ"

Та в том і вопрос, самому пробувать стрьомно, того й пропоную поучаствовать в клінічних іспитаніях;) Пропозиція була в вайбері.

Андрей Андреевич 09.10.2021 21:06

Re: "ЭЛИКСИР ЖИЗНИ" , приготовленный собственноручно
 
Цитата:

Сообщение от serhio70 (Сообщение 294578)
Пропозиція була в вайбері.

...а я то думаю ,що за СВ новий появився з привітанням...
Тепер по суті : то що за 90 градусів давно не вживав (останній раз коли був студентом , товариш по кімнаті з Лохвиці постійно привозив)...служив в авіації ,так там також зазвичай вживають Масандру (50 % спирту +50% дистильованої води).
Колони дозволяють добувати спирт... но й ЕЛІКСИР Андругана й тим класний що то вже готовий продукт й хорошо його смакувати, а коли спирт "тече" по бороді мабудь тільки на другий день зрозумієш як "зайшов"...
Остання "пянка" була в мене , то унічтожили три бутилки віскі,дами дві вина, а коли вже все закінчилось ,то Еліксир на "посашок" почали дегустірувати...дегустація проходила "до темної ночі" ...на ранок пороз"їзжалисся , один в Вінницю ,другий в Київ ...доїхали нормально...
Немає з ким спирт дегустувати, та й "роки" вже не ті... так що робіть якусь "ОСОБЛИВУ від СВ" тай будем збирати комісію...

Андрей Андреевич 17.11.2021 19:47

Re: "ЭЛИКСИР ЖИЗНИ" , приготовленный собственноручно
 
Цитата:

Сообщение от serhio70 (Сообщение 294578)
Та в том і вопрос, самому пробувать стрьомно, того й пропоную поучаствовать в клінічних іспитаніях

...зразу хочу попередити, що в випробуваннях ніхто не пострадав... всі живі і здорові й готові до нових випробувань на "благо ФОРУМУ" .
Тепер по порядку:
Получив сію чудо вакцину ... спочатку насторожив запах... попробував на "язик" ще по дорозі до дому , показалась "ядрьона"...в вечері вирішив більш детально вивчити вміст бутилки ... як не странно - зайшло хорошо , так і не зрозумів на чому настоянна , мабудь не довго настаювалась..."душа" дрюгу рюмочку попросила через пару хвилин ...й третя не забарилась...потім почалосся стране , такого ще зі мною при "дігустаціях" не траплялось ... зазвичай після того як я "пригублю" я роблюсь спокійний і ледачий , а тут вперше за всю історію в мене виникло бажання як в тому анекдоті НАДО ЧТО-ТО ДЄЛАТЬ...добре що вже була ніч на дворі, а то точно пішов би яблука збирати якби було б видно... на ранок проснувся як ні вчому не бувало ... і так пройшла неділя , самому не вірилось що мене взбудоражило й на "подвиги" потягувало...На наступну неділю вже досконаліше провіряв дію ВАКЦИНИ від СЕРХІО 70 ...відчуття ті ж самі , тільки "доза" вже була солідніша --до 400млітрів, самому інтересно стало, які будуть наслідки ...на чому настояна , такій не зрозумів, но там щось специфічне й знакоме но не понятно (тіпа бузина , но там повинен колір другий бути й наслідки також)...й що Ви думаєте, від такої дози в мене застілья зазвичай закінчується "душевними розмовами" з "білим" братом , а це й не ходив до нього на "сповідь" ...яблука також не пішов збирати (темно дуже на дворі було) ...пішов не здійснивши подвига спати...на ранок (як не странно) , ні в одному "оці", голова "свіжа" ні перегару ,ні тяги щось попити не має...якби не побачив скільки прийняв , подумав що випив тільки рюмочку.
П.С. Іздєліє "стояще", на початку трошки різке (що напрягає) , потім все як по "маслу", "вставляє" мене бодряще (що странно для мого неокрєпшего організму)...після випробувань "пройшовся" по своїй колекції , таких показників не дав ні один "виріб" ...хотілосся б почути на чому настоянна.
Від себе хочу добавити що "колонна ратифікаційна" дійсно супер штука ...наші мєстні любителі ще ніхто не приміняє , ну і пити їхню "бурду" це смертельно для мене...Або фільтрувати так як раніш фільтрував Андруган, або пора переходити всім на "колонну" ...на дворі 21 вік.
Лишив ще трохи на 13 грудня( АНДРЕЯ) , будуть і профі і любителі , послухаю що вони скажуть.
Далі буде...

serhio70 17.11.2021 20:32

Re: "ЭЛИКСИР ЖИЗНИ" , приготовленный собственноручно
 
Якщо двома словами-"Віскі медове". 2/3-мед, 1/3-кукурудза+дубові кубіки.


Текущее время: 13:32. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot