Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Болезни и вредители (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=73)
-   -   Варроатоз (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=51)

Н Петрович 04.01.2017 12:23

Re: Осенний слет пчел
 
Цитата:

Сообщение от davolodya (Сообщение 169553)
Я 2роки експерементую з мурашинкою, кліщ добре сипеться, матки всі цілі. По результатах обробки між мурашинкою і тактіком якоïсь різниці не побачив.

А можно по подробней, когда обрабатываете и как?

davolodya 04.01.2017 13:02

Re: Осенний слет пчел
 
Цитата:

Сообщение от Н Петрович (Сообщение 169555)
А можно по подробней, когда обрабатываете и как?

Ставлю поверх рамок блюдце з 30 -40 мл кислоти, зверху накриваю сіткою або картонкою, щоб бджоли не мали доступу до кислоти. Кислоту розбавляю до 40 або 60%,,залежить від температури на вулиці. Кислота випаровується, кліщ здихає. ЛЬОТКИ НЕ ЗАКРИВАТИ!!!

Пробував класти поверх рамок намочений в кислоті ватно - марлевий тампон, несподобалося, кислота дуже палить бруски рамок. Зараз продають пластикові випаровувачі кислоти, це мабуть ідеальний варіант.
По часу обробки неможна дати конкретні рекомендаціï, температура повітря і медозбір у кожного різні, не в один час. Обробка після відкачки меду, якщо є потреба, можна обробити і навесні, оскільки мурашинка кислота органічна, в малих кількостях вона є в складі меду, але зловживати такою обробкою неможна. Також пам'ятати, що працюєте з кислотою, поводитися дуже обережно (ИМХО)

kroxaru 04.01.2017 13:10

Re: Варроатоз
 
А при разбавление кислоты чем ее плотность меряете?

davolodya 04.01.2017 15:35

Re: Варроатоз
 
Цитата:

Сообщение от kroxaru (Сообщение 169565)
А при разбавление кислоты чем ее плотность меряете?

Стандартна мурашинка має 85%, при розведенні цим і керуюся. Для 60% концентраціï потрібно до 30мл води додати70мл кислоти

gavka1 12.01.2017 14:41

Лечение пчелиных семей
 
Уважаемые форумчане,я пропустил лечение пчел от варатоза осенью в связи с коммандировками, можно ли провести обработку весной дым пушкой,говорят все обработки влияют на расплод.Может кто подскажет что делать.С уважением gavka1.

Н Петрович 12.01.2017 23:03

Re: Варроатоз
 
Весной весь клещ будит в расплоде и эффект от дым пушки будит слабый. После весеннего первого облета поставе пластинки воростоп.

kovivi 12.01.2017 23:24

Re: Лечение пчелиных семей
 
Цитата:

Сообщение от gavka1 (Сообщение 171410)
Уважаемые форумчане,я пропустил лечение пчел от варатоза осенью в связи с коммандировками, можно ли провести обработку весной дым пушкой,говорят все обработки влияют на расплод.Может кто подскажет что делать.С уважением gavka1.

Ставьте полоски ЭКОПОЛ, ваши московские - и в командировку.

Urik 13.01.2017 07:53

Re: Лечение пчелиных семей
 
Цитата:

Сообщение от kovivi (Сообщение 171541)
Ставьте полоски ЭКОПОЛ, ваши московские - и в командировку.

Да Экопол работает. :ok:

Bushuy 14.01.2017 22:43

Re: Варроатоз
 
Полезное видео. И принцип обработки мне понравился. Буду пробовать.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Ворон 14.01.2017 22:59

Re: Варроатоз
 
Простіше і надійніше дозувати амітраз в вароморі.


Текущее время: 22:06. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot