Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Кормовая база пчеловодства (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=63)
-   -   Всеукраїнський проект - біорізноманіття медоносних і пилконосних рослин України. (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=3318)

Берендей 03.03.2016 18:11

Re: Всеукраїнський проект - біорізноманіття медоносних і пилконосних рослин України.
 
Еще вчера стал участником данного проекта. Сегодня получил письмо с подтверждением участия. Меда и пыльцы не жалко для благого дела. Да есть конечно опасения что пробивается вся медоносная база под заход пром пасек так сказать проводятся маркетинговые исследования. Но если захотят то и без этого проекта все разузнают. Волка бояться в лес не ходить. Чем смогу помогу нашей науке. Срезать пару цветков или пыльцы сбор с одного лотка одной семьи за день жалко?

Патриот17 03.03.2016 20:31

Re: Всеукраїнський проект - біорізноманіття медоносних і пилконосних рослин України.
 
Цитата:

Сообщение от Паланочка (Сообщение 124042)
Патриот 17 видео посмотри, а то пишеш ..... знает о чем !
Извиняюсь за резкость , но просто немогу понять как можно хаять чтото, когда даже не понял о чем речь

Напиши где прочел о бесполезности проекта? Проявление здорового скептицизма не означает хаять, разобраться в вопросе узнать все детали и увидеть со всех сторон лучше чем сразу "хлопать в ладоши". Видео многое прояснило (смотреть с 31 минуты), но вопросы остались.
Проект нужный, интересный но его "жизнеспособность" покажет время. Правильно сказал пчеловод, на крайних минутах видео, о том что экспортеры меда, могут все испортить и могут запретить ввоз укр меда в ЕС, но как заставить экспортеров делать комплексный анализ в правильных лабораториях. Для розничной торговли медом хороший проект, удобный.(ИМХО)

Санек)))) 03.03.2016 21:40

Re: Всеукраїнський проект - біорізноманіття медоносних і пилконосних рослин України.
 
Цитата:

Сообщение от gru.v (Сообщение 124043)
а в чому сенс наукових організацій?? і який в них дохід??
працював колись в науково-дослідній організації, там все тримається на ентузіазмі самих робітників і рідко коли вони отримують зиск, а отримують вони заробітну плату і весь їх зиск, хоча могли б нічого не робити не проявляти ініціативи, а лише створювати видимість роботи і отримувати ту ж саму заробітну плату

Это у нас все держится на энтузиазме, во всем развитом мире на науку идут немалые деньги, правду сказал Паланочка :"имеешь инфу, владеешь миром". Конечно в каждом научном эксперименте главное его целесообразность. Иначе в его разработку никто деньги не вложит. В данном проекте есть определенный смысл. Но к сожалению в него Государство наше не вложит ни копейки, впрочем, как и в любой научный проект, не связанный с интересами наших олигархов.(ИМХО)

ДобровоЛ 03.03.2016 22:33

Re: Всеукраїнський проект - біорізноманіття медоносних і пилконосних рослин України.
 
Цитата:

Сообщение от Леонора (Сообщение 123989)
Так, є такі проблеми, і не лише в Україні, а й у всьому світі. Чи ми займаємося вирішенням даної проблеми? - Ні. Наш проект більше стосується вивчення різновидів медоносних рослин і визначення біологічних особливостей отриманих від них продуктів бджільництва (мед, обніжжя, перга, прополіс)

По вашій темі [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] Ось тут можете багато чого почерпнути.:ok:

Добавлено через 3 минуты
Цитата:

Сообщение от Санек)))) (Сообщение 124096)
Это у нас все держится на энтузиазме, во всем развитом мире на науку идут немалые деньги, правду сказал Паланочка :"имеешь инфу, владеешь миром". Конечно в каждом научном эксперименте главное его целесообразность. Иначе в его разработку никто деньги не вложит. В данном проекте есть определенный смысл. Но к сожалению в него Государство наше не вложит ни копейки, впрочем, как и в любой научный проект, не связанный с интересами наших олигархов.(ИМХО)

Це не його слова. Це мій девіз, але слова одного класика:"Хто володіє інформацією, той володіє світом.";):)

Стрельчук Олег 07.10.2018 21:59

Re: Всеукраїнський проект - біорізноманіття медоносних і пилконосних рослин України.
 
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Ironcity 17.12.2018 20:31

Re: Всеукраїнський проект - біорізноманіття медоносних і пилконосних рослин України.
 
Колеги підкажіть відомі нам атласи пилку медоносних рослин України.
Це видання в мене є.
Бурмистров А.Н., Никитина В.А. Медоносные растения и их пыльца. -М., 1990

Владимир@ 17.12.2018 21:22

Re: Всеукраїнський проект - біорізноманіття медоносних і пилконосних рослин України.
 
Цитата:

Сообщение от Леонора (Сообщение 123814)
Всеукраїнський проект «Біорізноманіття медоносних і пилконосних рослин України – 2016» – це науково-практичний проект націлений на створення інформаційної бази даних медоносних ресурсів України, визначення якісних показників та поживних властивостей продукції бджільництва одержаної в різних регіонах та поліпшення кормової бази для бджіл.


НАШІ ЦІЛІ
1 Допомогти пасічницькій спільноті у підтверджені якості власної продукції бджільництва та її реалізації
2 Сприяти пасічникам і бджологосподарствам різних форм власності у сертифікації продукції
3 Створити інформаційну базу даних медоносних ресурсів України
4 Удосконалити методи оцінки якості продукції бджільництва для захисту національного виробника
5 Розробити програму поліпшення медоносних ресурсів України

НАШІ ЗАВДАННЯ
1 Знайти небайдужих однодумців серед власників, співробітників підприємств, науковців, пасічників і створити мережу для здійснення науково-практичної діяльності в рамках проекту (координатори проекту)
2 Здійснити моніторинг медоносних та пилконосних рослин сільськогосподарських та лісових угідь, дикорослого різнотрав’я у регіонах України (учасники проекту, науковці)
3 Зібрати зразки продукції бджільництва (мед, бджолине обніжжя, перга, прополіс) (учасники проекту, науковці)
4 Дослідити ботанічне походження, біохімічний склад, антиоксидантні та антибактеріальні властивості продукції (науковці)
5 Створити дата-базу медоносних та пилконосних рослин України з описом одержаної від них продукції бджільництва (науковці, координатори проекту)
6 Розробити програму зі збереження біорізномніття медоносної та пилконосної рослинності України (координатори проекту)
7 Оцінити та удосконалити методи оцінки якості продукції бджільництва (науковці, координатори проекту)
8 Розробити програму з поліпшення медоносних ресурсів місцевості для регіонів України (науковці, координатори проекту)
9 За результатами проекту, розробити рекомендації щодо поліпшення нормативної документації з якості продукції бджільництва (науковці, координатори проекту)

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ!

ЧЛЕНСТВО ТА УЧАСТЬ У РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ БЕЗКОШТОВНА
- членство підтверджується сертифікатом учасника
- при надані інформації та зразків за учасником зберігається авторське право
- безкоштовно надаються результати аналізу надісланих зразків продукції
- співавторство у науково-практичних журналах у разі опублікування матеріалів дослідження
- безкоштовна участь у конференції, яка буде присвячена результатам ПРОЕКТУ

а кто финансирует учёных?

Добавлено через 16 минут
Цитата:

Сообщение от Берендей (Сообщение 124046)
Еще вчера стал участником данного проекта. Сегодня получил письмо с подтверждением участия. Меда и пыльцы не жалко для благого дела. Да есть конечно опасения что пробивается вся медоносная база под заход пром пасек так сказать проводятся маркетинговые исследования. Но если захотят то и без этого проекта все разузнают. Волка бояться в лес не ходить. Чем смогу помогу нашей науке. Срезать пару цветков или пыльцы сбор с одного лотка одной семьи за день жалко?

Берендей это не апасение, это ваша чуйка,как и моя, так и есть людям заплатили Паланочке и другим,учёным .. им задача поставлена сделать отчёт о медоносной базе в Украине .. они и делают ..ждём вход на Украину крупных промышлеников,( корпораций) ...я так это вижу.Посмотрим через время как всё обернеться. Безкоштовно!!!)) только сыр сами знаете где бывает))!

Димас 17.12.2018 21:31

Re: Всеукраїнський проект - біорізноманіття медоносних і пилконосних рослин України.
 
Цитата:

Берендей это не апасение, это ваша чуйка,как и моя, так и есть людям заплатили Паланочке и другим,учёным .. им задача поставлена сделать отчёт о медоносной базе в Украине .. они и делают ..ждём вход на Украину крупных промышлеников,( корпораций) ...я так это вижу.Посмотрим через время как всё обернуться.
Всё намного проще. Если я не ошибаюсь автор темы написала книгу о медоносах. Потому и данные собирались.

Владимир@ 17.12.2018 21:33

Re: Всеукраїнський проект - біорізноманіття медоносних і пилконосних рослин України.
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 251790)
Всё намного проще. Если я не ошибаюсь автор темы написала книгу о медоносах. Потому и данные собирались.

если она уже написала, а тут прям бесплатно ,кто финансирует все эти анализы ..это огромные деньги .автор книги? не думаю...

Ironcity 17.12.2018 22:13

Re: Всеукраїнський проект - біорізноманіття медоносних і пилконосних рослин України.
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 251790)
Всё намного проще. Если я не ошибаюсь автор темы написала книгу о медоносах. Потому и данные собирались.

+1

У нас на конференції в Кривому Розі [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
Леонора виступала якраз по медоносам. Це є її наукова робота. Зокрема вона розробляла як рахувати медоносну базу, як її покращувати шляхом висадки у посадках кущів-медодаїв і так далі. Очевидно й збирала для цього емпіричну базу.

Моє питання трошки в іншому. Ми з колегами хочемо переглянути чим є наше степове "різнотрав'я". Саме тому є потреба в класифікаторах.
Очевидно треба його доповнювати. В деяких "криворізьких степах" характерна рослинність передгір'я)))


Текущее время: 00:19. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot