Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Сообщения Администрации форума! (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Неадекватные действия администрации "Загадочного мира пчел"! (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=617)

Темир 05.02.2013 23:28

Re: Неадекватные действия администрации "Загадочного мира пчел"!
 
У меня туда не получается зайти уже давно. Пишет - Вам запрещён доступ на этот форум.:(

Савелий 05.02.2013 23:47

Re: Неадекватные действия администрации "Загадочного мира пчел"!
 
Цитата:

Сообщение от Темир (Сообщение 22204)
У меня туда не получается зайти уже давно

А я только что заходил, но я незарегестрирован у них, по форуму ихнему полазел и желания нет регестрироваться.

vodolej 06.02.2013 01:03

Re: Неадекватные действия администрации "Загадочного мира пчел"!
 
Цитата:

Сообщение от Савелий (Сообщение 22207)
А я только что заходил, но я незарегестрирован у них, по форуму ихнему полазел и желания нет регестрироваться.

І я там погуляв. Носи вони позадирали. А хіба не можна прожити без того "чудесного мира"? Здається він майже мертвий а наш форум живий ...

СТЕПАНОВИЧ 06.02.2013 09:27

Re: Неадекватные действия администрации "Загадочного мира пчел"!
 
Я також там був десь три місяці, і от одного прикрасного дня неможу зайти БАН.
Причому що були видалені всі мої пости які були написані українскою мовою, це вже мовна дискримінація, а як тоді людині спілкуватися коли вона не волдіє російською як я???

Мирошнык 06.02.2013 09:53

Re: Неадекватные действия администрации "Загадочного мира пчел"!
 
Я двічи пробував зареєструватись і не зміг:confused:,і то коли не робив наш форум:((я і на один ,і надругий форум,я і в контактах в групи бджоловодів)а потим ура:ura1: зарабив наш форум.Дякую що є такий форум...:appl::appl::appl:

вэн 06.02.2013 10:05

Re: Неадекватные действия администрации "Загадочного мира пчел"!
 
Когда наш форум временно не работал ( меняли адрес). Я грешным делом подумал, что тут тоже что то подобное началось. :( А сейчас все :ok:

Злой Сашка 06.02.2013 10:16

Re: Неадекватные действия администрации "Загадочного мира пчел"!
 
Та не звиртайте ВИ на них стільки уваги!!! Відносьтеся до цього явища, як до позавчорашнього дощу:old:: був - вже нема, а що було, а фіг його знає.
Історія цього форуму буде перемелена м"ясорубкою ураїнського інтернету на раз, та ні на четверть разу. І буде НАМ СВЯТО!!!:poz::poz:

саша 06.02.2013 18:19

Re: Неадекватные действия администрации "Загадочного мира пчел"!
 
Я раза три там пробивал регистрироваться, но на следующий день зайти уже не могу. Поэтому и бросил эту затею совсем.

Берендей 06.02.2013 18:37

Re: Неадекватные действия администрации "Загадочного мира пчел"!
 
Цитата:

Сообщение от саша (Сообщение 22285)
Я раза три там пробивал регистрироваться, но на следующий день зайти уже не могу. Поэтому и бросил эту затею совсем.

Не пробовал и не собираюсь пробовать:) какой то мертвый сайт. Смысл там регаться????

Александр Пахомов 06.02.2013 18:48

Re: Неадекватные действия администрации "Загадочного мира пчел"!
 
Я тоже пробовал зайти на этот сайт, пишут что вход запрещен.НУ и фиг сними.


Текущее время: 06:11. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot