Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Прочий инвентарь пчеловода (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Сигналізатор для переповненої посуди медом (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=1748)

віталий 30.12.2013 12:45

Сигналізатор для переповненої посуди медом
 
Згадав я цьогорічну качку меду, і як я два раза недогледів як наповнився бідон медом, і зайвий мед почав витікати на землю. Думаю що не в одного мене такі проблеми, і якщо нічого невдіяти то багато літрів цілющого меду ще довго будуть проливатись на землю.

По ділу: потрібен якийсь звуковий сигналізатор чи пішалка яка буде сповішати що мед підходить до горловини бідона чи іншої ємкості. Так як мед проводить струм то мабуть потрібно будуть два оголені контакти яких закоротить мед коли підійде до належного рівня. Можна також зробити 3х ступеневе оповіщання, тобто 2 перших попереджало що бідон підходить до наповнення, а третій рівень вмикав тривогу. Для цих цілей думаю можна використовувати дверний дзвінок типу "соловейко" чи інші. Задум є, але як його втілити в життя - не знаю.

Андрей Андреевич 30.12.2013 13:18

Re: Сигналізатор для перепоненої посуди медом.
 
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 47174)
Задум є, але як його втілити в життя - не знаю.

Під бідон єлектроні ваги і даже в бідон заглядувати не треба...

Берендей 30.12.2013 13:24

Re: Сигналізатор для перепоненої посуди медом.
 
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 47174)
Задум є, але як його втілити в життя - не знаю.

Иногда нужную инфу можно найти в неожиданном месте. Как например этот сигнализатор в теме "Насос для перекачки мёда."
Выполнен толково из Китайской дешевой сигнализации на разрыв.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Мирошнык 30.12.2013 13:47

Re: Сигналізатор для перепоненої посуди медом.
 
Вложений: 1
Можна використати риболовну сигналізацію за 16-гривень,як на малюнку,лиш поплавок з гачком на жжостку паличку...

Немолодий 02.02.2014 22:23

Re: Сигналізатор для перепоненої посуди медом.
 
Щоб не було подібних казусів потрібно взяти на озброєння правило: "КРАН ВІДКРИВАЄМО ТОДІ, КОЛИ НИЗ РОТОРА ЗАЧІПАТИМЕТЬСЯ ЗА МЕД."
Злив мед (можна навіть не увесь)-закрив кран-качай далі.

Мефферт 02.02.2014 22:36

Re: Сигналізатор для перепоненої посуди медом.
 
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 47174)
Згадав я цьогорічну качку меду, і як я два раза недогледів як наповнився бідон медом, і зайвий мед почав витікати на землю. Думаю що не в одного мене такі проблеми, і якщо нічого невдіяти то багато літрів цілющого меду ще довго будуть проливатись на землю.
По ділу: потрібен якийсь звуковий сигналізатор чи пішалка яка буде сповішати що мед підходить до горловини бідона чи іншої ємкості. Так як мед проводить струм то мабуть потрібно будуть два оголені контакти яких закоротить мед коли підійде до належного рівня. Можна також зробити 3х ступеневе оповіщання, тобто 2 перших попереджало що бідон підходить до наповнення, а третій рівень вмикав тривогу. Для цих цілей думаю можна використовувати дверний дзвінок типу "соловейко" чи інші. Задум є, але як його втілити в життя - не знаю.

У меня жена и закорачивает, и сигнал подает звуковой и кран закрывает.:rofl2:

Немолодий 02.02.2014 22:46

Re: Сигналізатор для перепоненої посуди медом.
 
Цитата:

Сообщение от Мефферт (Сообщение 51681)
У меня жена и закорачивает, и сигнал подает звуковой и кран закрывает.:rofl2:

Образец правильного подхода в делу. :ok:
А все остальные цацки
Цитата:

типу "соловейко"
от лукавого :rofl2:

Андрей Андреевич 02.02.2014 23:09

Re: Сигналізатор для перепоненої посуди медом.
 
Можно открывать новую тему :Универсальный помощник пчеловода...
Мой УПП ещё обеспечивает мне защиту (дым пускает),сметает пчёл (когда пчела ужалит меня--она канешно виновата) и т.д. и т.п.
Только я ей кран не доверяю...сам, с гордым видом ,розливаю мёд.

Немолодий 03.02.2014 00:37

Re: Сигналізатор для переповненої посуди медом
 
Да. Пошутили. Посмеялись. А почему бы и нет. Зима ведь-как раз время почесать языки пчеловодам. Через месяца два будет не до этого. Больших успехов всем!!!

Андрей Андреевич 08.08.2016 15:21

Re: Сигналізатор для переповненої посуди медом
 
Цитата:

Сообщение от Мефферт (Сообщение 51681)
У меня жена и закорачивает, и сигнал подает звуковой и кран закрывает.

Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 51688)
Только я ей кран не доверяю...сам, с гордым видом ,розливаю мёд.

...а прошло то каких то три года...гордый вид поменялся на "задроченный"...
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 51693)
Да. Пошутили. Посмеялись. А почему бы и нет.

...так , ГОСПОДА-ЕБИЛИТРОНЩИКИ "Сигналізатор для переповненої посуди медом" в студию пожайлуста...уже три года прошло , а паровоз всё там же...


Текущее время: 01:04. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot