Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пчеловодческий рынок (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=64)
-   -   Цены на пакеты и матки в 2013 г. (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=996)

БЕРДЯНЕЦ 31.01.2013 15:47

Re: Цены на пакеты и матки в 2013 г.
 
Ребята не обманывайте сами себя. Я третий год вожу пчёл и уверяю Вас что нормальная У С пчела с лабораторным заключением пасики (на породу) не может стоить на опте менее 500гр. А в розницу 650 600.

Alexg 31.01.2013 18:16

Re: Цены на пакеты и матки в 2013 г.
 
Цитата:

Сообщение от БЕРДЯНЕЦ (Сообщение 21427)
Ребята не обманывайте сами себя. Я третий год вожу пчёл и уверяю Вас что нормальная У С пчела с лабораторным заключением пасики (на породу) не может стоить на опте менее 500гр. А в розницу 650 600.

да цена уже по факту сформирована. средняя цена, по которой принимаются заказы на пакеты - 450 грн/шт. при желании можно и по 300 грн найти, но есть и предложения по 100 дол. хотеть не вредно:)))

король орест 31.01.2013 20:59

Re: Цены на пакеты и матки в 2013 г.
 
Цитата:

Сообщение от Alexg (Сообщение 21438)
да цена уже по факту сформирована.

Хочу Вас запевнити,що ціна ще не сформована,ще залишився місяць зимівлі бджіл,і ті регіони України,де бджоли облітались і пасічники переглянули сімї - можуть сказати що Вони мають,то західна Україна -основний поставчик пакетів, на даний момент ще під питанням.
Цитата:

Сообщение от Alexg (Сообщение 21438)
при желании можно и по 300 грн найти

Якщо Ви вважаєте що за 300гр можна щось взяти,і взяти гідне, то я за Вас радий.

Берендей 31.01.2013 21:12

Re: Цены на пакеты и матки в 2013 г.
 
Цитата:

Сообщение от король орест (Сообщение 21452)
Якщо Ви вважаєте що за 300гр можна щось взяти,і взяти гідне, то я за Вас радий.

король орест давайте уж на чистоту. Пакет он и в Африке пакет. И зачастую в пакетах идут пользовательские матки и при том не всегда хорошего качества. Так не лучше ли взять для старта (если работаешь на перспективу расширения) пакет в мае по более низкой цене "для старта". И в июне-июле на разницу между дорогим пакетом и дешевым приобрести хороших маток у проверенных матководов. И произвести замену. По цене выйдем на ту же сумму. Только разница по пчеле на следующий сезон будет на порядок выше.

король орест 31.01.2013 22:17

Re: Цены на пакеты и матки в 2013 г.
 
Цитата:

Сообщение от Берендей (Сообщение 21456)
давайте уж на чистоту. Пакет он и в Африке пакет.

Був я на Закарпатті(Хустський р-н) -пасічник набирає пакети(на Омськ) -3р критої черви (на ладонь кожна)+матка+бджоли на рамці не більше 20шт. В нас беруть 4р по максимумі критої черви.В мене раніше був купець із Кіровограда,то із купленного пакета,по його словах,він за перший сезон брав більше меду чим із зимувалої сімї. Тепер особисте:(реклами собі не роблю -купця маю) плем матеріал із Вучкова,-у всіх сімях молоді,міченні матки-F-1 від Вучківських -відповідно і ціна їм не 300гр. По темі - не може на сьогодні вже бути сформована ціна,щоб щось продавати потрібно його мати.Ціну сформує РИНОК через 1-2 місяця.

МЭД 31.01.2013 22:23

Re: Цены на пакеты и матки в 2013 г.
 
Посмотрите предварительные объявы с ценами:[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Димас 31.01.2013 22:58

Re: Цены на пакеты и матки в 2013 г.
 
Цитата:

Сообщение от король орест (Сообщение 21452)
ті регіони України,де бджоли облітались і пасічники переглянули сімї - можуть сказати що Вони мають

Переглянули -это громко сказано, что можно посмотреть за пару часов на большой пасеке, так несколько ульев вскрыть, для контроля. По зимовке ничего еще не ясно на 100%, так как впереди самые тяжелые недели остались февраля и практически три недели марта.
Цитата:

Сообщение от Alexg (Сообщение 21438)
при желании можно и по 300 грн найти

Я бы по 300 грн не продавал, пусть дома живут. А купить можно и какую-то заразу легко за 300 грн. Чтобы такого не случилось, по пакеты надо ехать самому
Цитата:

Сообщение от король орест (Сообщение 21468)
В мене раніше був купець із Кіровограда,то із купленного пакета,по його словах,він за перший сезон брав більше меду чим із зимувалої сімї. Тепер особистереклами собі не роблю -купця маю) плем матеріал із Вучкова,-у всіх сімях молоді,міченні матки-F-1 від Вучківських -відповідно і ціна їм не 300гр.

Хороший пакет сильно дешевым никогда не будет (ИМХО), и такие пакеты берут обычно для получения меда. А чтобы завести пчел, надо покупать недорогие пакеты -отводки летом.

gmenia 31.01.2013 23:40

Re: Цены на пакеты и матки в 2013 г.
 
Цитата:

Сообщение от король орест (Сообщение 21468)
Був я на Закарпатті(Хустський р-н) -пасічник набирає пакети(на Омськ) -3р критої черви (на ладонь кожна)+матка+бджоли на рамці не більше 20шт.

Схожий пакет продали мені. 5 рамок чорних, 2 рамки з бджолами і майже пів кілограми меду на весь пакет! Тільки в кінці липня вийшли на 14 рамок. Загалом меду отримав 0 і цукру зїли 7 кг. І коштувала така радість 500гр.

beekeeper 01.02.2013 10:27

Re: Цена пакета пчел в 2012 г.
 
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 13902)
Приємніше здати москалям по 150 грн за рамку,хоча в минулому році їх було не густо,а тому очікуєм на "аншлаг"- з боку братського народу весною

"Москаль"- это солдат Российской ( изначально царской) армии, поэтому не понятно, вы продаете пакеты Российским военным организациям, или еще и гражданскому населению "братського народу"?

Anatoli 01.02.2013 11:21

Re: Цены на пакеты и матки в 2013 г.
 
Абсурд віддавати пакети по 300 -400грн!Коли ціна на мед на західній Україні по70- 80 грн. за літру!Відкачавши навіть вони 5-6 літрів товарного меду і продавши його по такій ціні-то виходить трошки більше!!Плюс віск ,плюс рамки і т.д!Я розумію ,що хочеться подешевше,але хороший товар коштує грошей,я наприклад за такі гроші невіддавби пакет,це неповага до себе в першу чергу!


Текущее время: 03:57. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot