Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Ручной электроинструмент (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=35)
-   -   Пневмостеплер (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=1501)

Ворон 11.01.2020 22:29

Re: Пневмостеплер
 
Цитата:

Сообщение от yu1986ra (Сообщение 278365)
Витягнув поршень. Все, здається, в нормі, але сальник ніби трошки менший ніж канавка під нього (може "зсохся" трохи, але ж все в мастилі). сальника змазав додатково "надлишком" желеподібного мастила (схожого на редукторне мастило). Завтра гляну як він себе поведе.
Хто знає редукторне мастило (що в болгарках) з сальниками "дружить"?

Якщо це не допоможе,треба буде шукати проблему в курку,чому травить повітря ним,нероблячи постріл,там теж повині стояти якісь манжети чи сальнички для герметичності.(ИМХО)

Bee_Keeper 13.01.2020 09:26

Re: Пневмостеплер
 
Цитата:

Сообщение от yu1986ra (Сообщение 278312)
Добрий день, колеги. Являюсь гордим власником пневмостеплера ТОПЕКС 74L231 під скобу до 40 і гвіздок до 50 мм (аналог сігми, ято та ін.).
Після довгого "перекуру" в роботі відмовився бити скоби - просто зтравлює повітря через курок, при натиску. Раніше були такі заскоки, але все лікувалось або підвищенням тиску, або чисткою застряглої скоби. Тут же я його розібрав до бойка все в нормі - мусору нема, бойок цілий (здається). Зібрав назад і ... О диво!!! Він запрацював.
100 рамок збив. На другий день знову зтравлює повітря. розбір і чистка не допомагають.
Хтось їх розбирав? Куди дивитись, що робити? Інфи по ремонту пневмостеплерів дуже мало, дайте зсилку хто, що бачив.

Передивіться відео, зрозумієте принцип роботи пневмостеплера
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Нижче, зсилка на канал чоловіка, який ремонтує дані засоби. Можливо, знайдете відповідь на своє питання.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

За 4 роки роботи мого пневмо Topex проблема була лиш в неповному підійманні бойка в верхнє положення, внаслідок чого, неможливо було зробити наступний постріл. Вилікував розбиранням шахти степлера, підмоткою тоненького шару газової фум-стрічки під сальники бойка та сальника капронової втулки шахти.
Загальний пробіг степлера тищ 40 скоб та шпильок.

Юрій Чугай 13.01.2020 15:21

Re: Пневмостеплер
 
Цитата:

Сообщение от Bee_Keeper (Сообщение 278457)
Передивіться відео, зрозумієте принцип роботи пневмостеплера
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Нижче, зсилка на канал чоловіка, який ремонтує дані засоби. Можливо, знайдете відповідь на своє питання.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

За 4 роки роботи мого пневмо Topex проблема була лиш в неповному підійманні бойка в верхнє положення, внаслідок чого, неможливо було зробити наступний постріл. Вилікував розбиранням шахти степлера, підмоткою тоненького шару газової фум-стрічки під сальники бойка та сальника капронової втулки шахти.
Загальний пробіг степлера тищ 40 скоб та шпильок.

Дякую, класні відео - на годину завис біля екрану.
Сьогодні забив вже з 20 скоб (дякуючи пану Ворону). Проблема з сальником на бойку була, змастив вручну. Поки працює, а потім підкладу фум-стрічку. Мій степлер має пробіг біля 15 тис. скоб, але перезимував вже 2 зими в неотопленій майстерні, тому, можливо, і прослабли сальники....

LINS 06.03.2021 20:31

Re: Пневмостеплер
 
Вложений: 3
Моє переобладнання степлера

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

vsmityukh 07.03.2021 00:27

Re: Сейчас на пасеке 2021
 
На этой недели, когда подсчитал, что мне не хватает рамок 200 на сезон, созрел к пневмостеплеру и компрессору... Это конечно вещь! Гвозди и молоток - аж вспоминать не хочется...

Степлер ещё сделал и для натягивания проволоки, буду тестить на следующей недели. Судя по видео Белозерова и Фабро, времени уходит в разы меньше..[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Отправлено с моего Redmi 6 через Tapatalk

AVA 07.03.2021 08:04

Re: Сейчас на пасеке 2021
 
[QUOTE=vsmityukh;291133]На этой недели, когда подсчитал, что мне не хватает рамок 200 на сезон, созрел к пневмостеплеру и компрессору... Это конечно вещь! Гвозди и молоток - аж вспоминать не хочется...

Степлер ещё сделал и для натягивания проволоки, буду тестить на следующей недели. Судя по видео Белозерова и Фабро, времени уходит в разы меньше..

Так 200 рамок для молотка з гвоздями день роботи
Стоїло із-за одного колоска (дня) цілий комбайн запускать :D

vsmityukh 07.03.2021 09:18

Re: Сейчас на пасеке 2021
 
Цитата:

Так 200 рамок для молотка з гвоздями день роботи
Стоїло із-за одного колоска (дня) цілий комбайн запускать :D
Если некуда время инвестировать, то может и не стоит. Или если ты на пенсии. А я могу это делать только в выходные, отрывая время от семьи.

Плюс ещё ж проволоку натянуть. А это + ещё 2 рабочих дня. Степлером я соберу рамки и натяну проволоку за 5-6 часов +/-.

bvv 14.04.2021 09:28

Re: Пневмостеплер
 
Цитата:

Сообщение от Bee_Keeper (Сообщение 278457)
Вилікував розбиранням шахти степлера, підмоткою тоненького шару газової фум-стрічки під сальники бойка та сальника капронової втулки шахти.

Выдержит ли фум-лента если ее просто намотать на сальники. а не подматывать?


Текущее время: 11:16. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot