Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Деревообрабатывающие станки (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=31)
-   -   Зеленый БОШ (BOSCH PTS 10) (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=4442)

Орієць 25.07.2017 22:28

Re: Зеленый БОШ (BOSCH PTS 10)
 
Цитата:

Сообщение от МедАль (Сообщение 196783)
В мене такий бошик вже кілька місяців, і я його добряче поганяв. Після всіх вдосконалень та доробок претензій до нього - жодних. Тільки треба не забувати, що якісні диски - то половина або й більше успіху.
Питання до Вас, Олександре Семеновичу: як Ви вирішили проблему пиловидалення на цьому станочку? Чи може Ви працюєте не в приміщенні, й Вас таке питання не турбує?

Повністю з Вами згоден, Олексійовичу, в питанні про диски. Ви на цьому не раз наголошували. Тільки від "Атаки" я відмовився з патриотичних міркувань.Заказав ультратонкий диск СМТ 210*36 ( 271.), щоб шинкувати рейки для рамок.
Пиловидаленням ще не займався. Вдома на рейсмусі та на саморобному станочку на основі пили циркулярної Einhell TC-CS 1400 використовую пиловідсмоктувач назви не пам'ятаю, працював з ним ще на будівництвах будинків на початку 2000-х. А зараз знадобився, а не тільки пил збирати в автівці.Пиловисмоктувач досить потужний, але повністью стружку не збирає, дещо падає на підлогу. А бош стоїть поки що разом зі мною на службі.:hunt: В вечорі, якщо є час, то щось роблю. Вдома прогнав на рейсмусі, взяв дошки з собою, і вже після служби працюю з ними. Зробили невеличку майстерню - навкруги ліс, нічого не заважає. На боші пиловисмоктувача поки що не використовую. Все падає під станок, переодично прибираю. На ютубі вказують, що чи не основний недолік - це забагато пилу, який не збирається пиловідсмоктувачем, так би мовити по "заводській" схемі.
Дуже спадобалось робити торцовку дошки. Те, що Ви показували на відео, а саме, що дошка подається разом зі столом. Не треба човгати дошкою по столу. Цей стол трохи вище за основний, і тому дошка по основному столу не треться. На транспортирі зробив переставний упор для регулювання необхідної довжини дошки. Так само за допомогою цього столу з упором роблю виборку в дошках по площині дошки.
Забув взяти з дому кондуктор для сборки корпусів. Зібрав півтора десятка корпусів так би мовити на колінці. Виставив необхідний розмір висоти корпуса. В мене це рівно 120мм. Обрізав лишнє на станку. Корпуси вийшли рівнесенькі. Притирати немає потреби.
Всім хто бажає купити щось подібне - рекомендую цей Бош.

alexleo 04.01.2018 01:48

Re: Зеленый БОШ (BOSCH PTS 10)
 
Смотрел такой в мерлене , решил проверить как наклоняется диск , отпустил зажим , утопил ручку , кручу , а оно не двигается . присмотрелся - а зубья для наклона меленькие меленькие , и уже сорваны , видать кто то крутанул ручку не разблокировав и вкладыш под диск утоплен относительно стола миллиметра на три . перешол в эпицентр там наверное более новая модификация , вкладыш уже вровень со столом и зубья для наклона крупнее , хотя и всё равно мельче чем скажем на руоби . Интересно эта зубчатая рейка както меняется в случае поломки ? У энхеля и руоби она видимо неспроста сделана быстро заменяемой .
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Владимир 22 04.01.2018 20:07

Re: Зеленый БОШ (BOSCH PTS 10)
 
Цитата:

Сообщение от alexleo (Сообщение 218114)
Смотрел такой в мерлене , решил проверить как наклоняется диск , отпустил зажим , утопил ручку , кручу , а оно не двигается . присмотрелся - а зубья для наклона меленькие меленькие , и уже сорваны , видать кто то крутанул ручку не разблокировав и вкладыш под диск утоплен относительно стола миллиметра на три . перешол в эпицентр там наверное более новая модификация , вкладыш уже вровень со столом и зубья для наклона крупнее , хотя и всё равно мельче чем скажем на руоби . Интересно эта зубчатая рейка както меняется в случае поломки ? У энхеля и руоби она видимо неспроста сделана быстро заменяемой .
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Хотел я себе взять такой, но во многих интернет магазинах (сайт) написано, что снят с производства.Как на счет запчастей не знаю. Сейчас ищу двигатель на Феиду, найти не могу.

alexleo 04.01.2018 20:13

Re: Зеленый БОШ (BOSCH PTS 10)
 
Цитата:

Сообщение от Владимир 22 (Сообщение 218204)
Хотел я себе взять такой, но во многих интернет магазинах (сайт) написано, что снят с производства.Как на счет запчастей не знаю. Сейчас ищу двигатель на Феиду, найти не могу.

У нас стоит по магазинам и або на него периодически скидку делает , выглядит конечно аккуратно и солидно , но тоже свои косяки есть , фейды давно пропали из продажи , но они были идентичны моделя джета - можно там поискать , еще тут на форуме есть информация про установку в такой станок двигателя от паркетки перевертыша , если не ошибась ставил форумчанин на пилу DWT .

Отправлено с моего HT7 через Tapatalk

МедАль 28.10.2018 15:32

Re: Зеленый БОШ (BOSCH PTS 10)
 
Отакі станочки доводиться постійно вдосконалювати "під себе"...


[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

П.С. А на черзі - більш серйозне відео про "зеленого" БОШа...

МедАль 15.11.2018 23:01

Re: Зеленый БОШ (BOSCH PTS 10)
 
Цитата:

Сообщение от МедАль (Сообщение 247617)
Отакі станочки доводиться постійно вдосконалювати "під себе"...
П.С. А на черзі - більш серйозне відео про "зеленого" БОШа...

Виконую обіцянку. В цій темі планую три ролика: про те, як розсипалась циркулярка БОШ ПТС - 10; як знайшов гарний станочок за 400 кілометрів у дядьківському сараї; як намагався реанімувати БОШа.
Приємного перегляду!

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

novichok 16.11.2018 10:26

Re: Зеленый БОШ (BOSCH PTS 10)
 
Минулоi зими робив рамочки для альпiйця. Звичайно, спробував спочатку на циркулярцi. Але ж детальки малесенькi, просто побоявся на нiй працювати. Тобто, якби бiльше нiчого не було, то куди б я дiвся, але мав на той час стрiчкову пилу. Так от - це небо i земля. Безпека взагалi нема що порiвнювати, пiсля цього психологiчний комфорт. Звичайно, з усiма станками е нюанси, але зокрема для всякоi дрiбноти ( i не тiльки, бо насправдi апарат мае багато можливостей) радив би поцiкавитись таким станочком.
Тобто це проти циркулярки а як доповнення

МедАль 08.11.2020 21:34

Re: Зеленый БОШ (BOSCH PTS 10)
 
Тоді як "здох" мій БОШ, я не викинув його на смітник, і правильно зробив. Бо ця циркулярка стала донором для серйозного станка БДС-4.
Приємного перегляду.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]


Текущее время: 01:48. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot