Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Подкормки и кормление пчел (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=85)
-   -   Кормление пчел сахарным сиропом в зиму. Сезон 2018. (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=5415)

Димас 02.09.2018 10:13

Кормление пчел сахарным сиропом в зиму. Сезон 2018.
 
Просьба проголосовать в опросе. В опросе отметьте пожалуйста два пункта: Кормите или нет и каким способом.

Andruhan 02.09.2018 10:49

Re: Кормление пчел сахарным сиропом в зиму. Сезон 2018.
 
Кормить буду все, кормушки.

Віталій В 02.09.2018 11:35

Re: Кормление пчел сахарным сиропом в зиму. Сезон 2018.
 
Вложений: 2
Готую до зими переважно на сиропі, перша та остання рамка повномедні сояшник, друга та передостання рамка меду на піврамки, всі рамки в центрі клубу майже чистий сироп, але останні 3 - 5 л сиропу обов'язково із полиньом по рекомендації В,А. Гайдара.
Читав раніше що, колеги мучаця як бджолі брати сироп із каністри чі обрізаної пляшки, я теж два роки не міг знайти альтернативу соломі пробував нарізати тоненькі реєчки, але дуже вспливають і вставляв гілочки і т.д, в цому році спробував прошлорічний очерет роздавив щоб не було повітряної подушки та розділив ножем на полоски дліну порізав садовими ножицями, виготовлення 10 -ток таких кормушок зайняло годину
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
дуже сподобалось... виявляєця очерет майже не вспливає, добре ходять бджоли в результаті чого не має мертвої,
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
а саме ціне що в 10-ти рамочному без проблем поставити 3л сиропу в двух обрізаних пляшках без всяких кормушок, після чого тару спалив і вся дезинфекція.

Andruhan 02.09.2018 13:12

Re: Кормление пчел сахарным сиропом в зиму. Сезон 2018.
 
Мне вот интересно, многие из использующих кормушки, их дезинфицируют?

Юрій Чугай 02.09.2018 13:24

Re: Кормление пчел сахарным сиропом в зиму. Сезон 2018.
 
Цитата:

Сообщение от Andruhan (Сообщение 243482)
Мне вот интересно, многие из использующих кормушки, их дезинфицируют?

Використовую плівку і солому в підкришнику. Плівка більше двох років поки не використовувалась (весною йде на холстики). Дезинфекція - це муторне діло, тим більше кормушки(ИМХО).

davolodya 02.09.2018 14:47

Re: Кормление пчел сахарным сиропом в зиму. Сезон 2018.
 
Цитата:

Сообщение от Andruhan (Сообщение 243482)
Мне вот интересно, многие из использующих кормушки, их дезинфицируют?

Від кормушок відмовився, саме по причині дезинфекції а також зберігання. Закормлюю в пакетах для сміття на 35 літрів, за раз даю 4-5 літрів, після використання нічого непотрібно мити і зберігати, і самі пакети дешеві.

Gazonof 02.09.2018 16:21

Re: Кормление пчел сахарным сиропом в зиму. Сезон 2018.
 
Кормлю. Кормушками некогда приходиться пакетами. Один падла разорвался пять литров и на рамки с пчелой. Ох я и зол был растроился ужасно. Сегодня разобрал семью - живы!!!
Теперь только по три литра лью в мусорный 35 литровый

Юрий Нефёдов 02.09.2018 17:14

Re: Кормление пчел сахарным сиропом в зиму. Сезон 2018.
 
Как же я люблю себя чувствовать белой вороной :D

Gazonof 02.09.2018 19:45

Re: Кормление пчел сахарным сиропом в зиму. Сезон 2018.
 
Юра периодически ставлю выварку на всеобщий обжор. Ну не могу я кормить всех

Добавлено через 56 секунд
Сам бы бочками кормил не тот обем не нравятся мне эти пакеты

Юрій Чугай 02.09.2018 21:04

Re: Кормление пчел сахарным сиропом в зиму. Сезон 2018.
 
Цитата:

Сообщение от Gazonof (Сообщение 243493)
Один падла разорвался пять литров и на рамки с пчелой.

І в мене колись так було, але останньою краплею стало інше... Чи то пакети не тої системи, чи бджоли не тої конструкції, а осінню 2015 ну так вже повільно вибирали з пакетів, що мене аж підкидало від злості. І як на зло все в розплід, а на рамках дуля - деяким активістам мусив по 16 л давати (вже банками).
З тих пір, я з пакетами на ви.


Текущее время: 20:29. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot