Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Поздравления (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Із Днем захисника Вітчизни і святом Покрови Пресвятої Богородиці (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=3892)

МедАль 14.10.2016 06:37

Із Днем захисника Вітчизни і святом Покрови Пресвятої Богородиці
 
Із Днем захисника Вітчизни
і святом Покрови Пресвятої Богородиці!


Щиро вітаю Вас із Днем захисника Вітчизни і святом Покрови Пресвятої Богородиці – світлим і радісним днем!
Оберегом кожної нації є її культура та духовні цінності, що передалися нам від пращурів. Як відомо, це свято знайшло своє продовження і в часи Запорізької Січі. Наші козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею. Звертаючись до неї, вони казали: «Покрий нас чесним своїм Покровом та захисти нас від усякого зла!»
Тож вітаймо всіх земляків із цим радісним святом і бажаємо міцного здоров'я, щастя, здоров’я, наснаги у відродженні найкращих національних традицій, плідної праці на благо народу, задля слави нашої рідної України!

Неньки-України
Всіх захисників
Привітати щиро
Хочу від душі.

Ви-оплот надійний,
Миру наш гарант,
Віри та надії
І любові вам.

Ви оберігаєте
Спокій наш і сни,
Світлої вам радості,
Дорогі сини.

Покров Богородиці
Заслонить від зла,
Любі наші хлопчики,
Щастя і добра.

Привітної доленьки,
Ви ж - війні заслін.
Рідненькі соколики,
Вдячний вам уклін.



(За матеріалами ЗМІ)

vodolej 14.10.2016 08:31

Re: Із Днем захисника Вітчизни і святом Покрови Пресвятої Богородиці
 
Вітаю! Бажаю всім миру!:

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

АНД 14.10.2016 10:17

Re: Із Днем захисника Вітчизни і святом Покрови Пресвятої Богородиці
 
[IMG]Вітаю також усіх захісників УКРАЇНИ.:(Сьогодні піду до свого друга і сусіда привітати :( котрий на відкритці в Водолея [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]другий по рахунку від низу зі сторони Богдана Хмельницького, сьогодні буде панахида і освящення його памятника, про нього Хороша була людина, любив рибалку, полювання, приходив дивився як я біля бжіл працюю, мав свій бізнес, а в АТО пішов не за(кусочка землі і 2 рабів щобїм в пеклі горіти:diabolo:) а тому що любив свою Вітчизну, адже людина котра поважає і любить свою країну дійсно людина а не (кочовик)(ИМХО)flag_ua[/IMG]Вітаю також усіх захісників УКРАЇНИ.:(Сьогодні піду до свого друга і сусіда привітати :( котрий на відкритці в Водолея [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]другий по рахунку від низу зі сторони Богдана Хмельницького, сьогодні буде панахида і освящення його памятника, про нього Хороша була людина, любив рибалку, полювання, приходив дивився як я біля бжіл працюю, мав свій бізнес, а в АТО пішов не за(кусочка землі і 2 рабів щобїм в пеклі горіти:diabolo:) а тому що любив свою Вітчизну, адже людина котра поважає і любить свою країну дійсно людина а не (кочовик)(ИМХО)flag_ua

MERLIN-2 14.10.2016 12:31

Re: Із Днем захисника Вітчизни і святом Покрови Пресвятої Богородиці
 
Вложений: 1
Всіх зі святом!

АНД 14.10.2016 16:29

Re: Із Днем захисника Вітчизни і святом Покрови Пресвятої Богородиці
 
[QUOTE=АНД;156630][IMG]Вітаю також усіх захісників УКРАЇНИ.:(Сьогодні піду до свого друга і сусіда привітати :( котрий на відкритці в Водолея ОСЬ і відвідав свого сусіда і прадіда шо за 5км разом з бабцею [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] які роки а історія чомусьповторяється:(:kill: і панорама з могили мого прадіда друге село над Дністром [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]flag_ua дай боже щоб вона більше не повторювалась flag_ua(ми не хочим тамбова і рязані, а внас чомусь хочуть і Дніпра і Прикарпатяяflag_ua:kill:


Текущее время: 13:02. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot