Показать сообщение отдельно
Старый 17.09.2015, 12:07   #807
Валерич
Участник
 
Регистрация: 29.08.2015
Пчелостаж: 3
Пчелосемей: 15
Ульи: Варре, лежак, Апидомик
Адрес: Україна, Запорізька обл., Вільнянськ
Возраст: 43
Сообщений: 29
Сказал(а) спасибо: 19
Поблагодарили 62 раз(а) в 7 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 4
Сказали "Не согласен!" 0 раз(а) в 0 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 114
Валерич знают на этом форумеВалерич знают на этом форумеВалерич знают на этом форумеВалерич знают на этом форуме
По умолчанию Re: Улей из экструдированного пенополистирола. Утром понадобился - вечером готов.

Цитата:
Сообщение от Алекс_7 Посмотреть сообщение
Пчелы могут жить и встене современного дома и в дупле сосны.
А Вы, надеюсь, последовательны в своих рассуждениях и действиях и отказались от холодильника, телевизора и прочей вредной "гыдоты". Сейчас сидите за экологически чистым, деревянным (с липы? ) компьютером и вместо машины или общественного транспорта с вредным бензином ездите на экологической лошади. Так?
Зрозумійте, я нікого не закликаю (хоча можете задуматися) змінювати спосіб життя на більш екологічний. І так, я послідовний у своїх ствердженнях та відмовлятися від "благ цивілізації" не збираюсь. Просто я їх замінюю на енергоефективні та екологічні. Є безліч варіантів, як це зробити, але обговорення цього на цьому форумі буде не доречним.
Давайте від мене перейдемо до бджіл, що живуть в ППС, точніще до медку, який вони дають. Це моя особиста, не підтверджена фактами та дослідами лабораторій, думка, що такий мед має в своєму складі всі ці бензоли, феноли, пирени та алкалоїди, що виділяються з ППС (Якщо не помиляюсь вже при 30'С), хоча ,можливо, навіть в межах "норм".
Та взагалі для чого мучатись самому та мучати комах, щоб отримати якийсь напівотруйний "продукт"? Можна ж з цукру, ароматизаторів, барвничків зробити добрий "штучний медок" (в нете можна знайти рецепти) та намінати ложками.
__________________
Рабів до раю не пускають!
Валерич вне форума   Ответить с цитированием