Показать сообщение отдельно
Старый 10.10.2015, 19:40   #238
Паланочка
Бывалый
 
Аватар для Паланочка
 
Регистрация: 16.08.2012
Пчелостаж: 20
Пчелосемей: 100
Ульи: багатокорпусні на 145 і ще дещо
Адрес: Україна . Черкаська обл. с.Паланочка
Возраст: 42
Сообщений: 357
Сказал(а) спасибо: 176
Поблагодарили 911 раз(а) в 132 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 14
Сказали "Не согласен!" 28 раз(а) в 28 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 253
Паланочка имеет неукоснительную репутациюПаланочка имеет неукоснительную репутациюПаланочка имеет неукоснительную репутациюПаланочка имеет неукоснительную репутациюПаланочка имеет неукоснительную репутациюПаланочка имеет неукоснительную репутациюПаланочка имеет неукоснительную репутациюПаланочка имеет неукоснительную репутациюПаланочка имеет неукоснительную репутациюПаланочка имеет неукоснительную репутациюПаланочка имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Украинская степная порода пчел

Цитата:
Сообщение от hadzumaki Посмотреть сообщение
Десь вже була ссилка на це відео. Виложу ще раз. Думаю що продавати ще рано, спочатку треба добитесь якихось результатів. ИМХО.
100% рано. нічого я ще продавати не буду , матеріал "сирий" середній куб індекс 2,36. але якщо подивитись по окремих бдолах , то є такі що виходять як в одну так і в іншу сторону за межі, тобто прослідковується незначна (бо це буквально по пару бджіл) присутність крові карпатки і кавказянки. диск зміщення на 15% на нуль все інше додатнє. тобто це вказує що кавказянки і середньоросійської не має. є бджола з куб індексом як у кавказяники , але диск зміщення позитивне 5 , тобто ця конкретна бджола є гібридом кавказянки і степової. В результаті говорити про 100% чистопородності не доводиться , але ця бджола нормальна для старту (моя думка) . Весною ще буде декілька різних матеріалів степової. Якщо чесно я навіть не надіюсь знайти чистопродну степову, навряд чи вона де є. На весну в планах створення пасіки в 60 сімей на степову, перша робота буде вестись на відсіювання чужих морфологічних ознак , стабілізація морфометрії в межах породних меж, поряд з цим відбір на миролюбність , високу гігєнічну здатність (особливість степової), і роїння. Всі сімї будуть з матками штучного осіменіння (тобто 100% контролю спарювання) Також відбір по роїнню і медопродуктивності, але ці ознаки покищо на другому плані. Після стабілізації породивзначних ознак і миролюбності , думаю для перевірки медопродуктивності і роїння, буду шукати пасіки медового направлення для тестування і відбору вже по цьому напрямку. на перший етап відводю біля 3 років. Ну і звичайно треба розуміти що це все в теорії, а практика внесе корективи, покищо крім бажання нічого немає.
Паланочка вне форума   Ответить с цитированием
11 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Anatolij (10.10.2015), Bee_Keeper (11.10.2015), hadzumaki (10.10.2015), nixar2007 (10.10.2015), Александр Влад. (10.10.2015), Андрей1985 (10.10.2015), Владимир Татомир (11.10.2015), Злой Сашка (10.10.2015), игорь 72 (10.10.2015), Новик (16.10.2015), Пчелофан (31.07.2018)