Показать сообщение отдельно
Старый 10.11.2015, 18:17   #108
Voblin_UA
Бывалый
 
Аватар для Voblin_UA
 
Регистрация: 15.03.2012
Пчелостаж: 14
Пчелосемей: 10+
Ульи: Рогатые восьмирамочные на полурамку
Адрес: Север Харьковской обл.
Возраст: 47
Сообщений: 9,679
Сказал(а) спасибо: 8,704
Поблагодарили 9,699 раз(а) в 2,446 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 6
Сказали "Не согласен!" 50 раз(а) в 44 сообщениях
Файловый архив: 23
Закачек: 0
Вес репутации: 1605
Voblin_UA имеет неукоснительную репутациюVoblin_UA имеет неукоснительную репутациюVoblin_UA имеет неукоснительную репутациюVoblin_UA имеет неукоснительную репутациюVoblin_UA имеет неукоснительную репутациюVoblin_UA имеет неукоснительную репутациюVoblin_UA имеет неукоснительную репутациюVoblin_UA имеет неукоснительную репутациюVoblin_UA имеет неукоснительную репутациюVoblin_UA имеет неукоснительную репутациюVoblin_UA имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчелоудалители

Цитата:
Сообщение от верес Посмотреть сообщение
Voblin_UA, теж маю намір використовувати видалячі, але ще немаю досвіду.
Тому задам питання , перечитуючи періодично цю тему мені відомо, що Ви вже використовували "восьмиходові", то ж що порадите, бо маю бажання зайнятися виготовленням "Квебеків", морочити собі голову, чи взяти за Вашим прикладом фабричні восьмиходові.
Навіть до українських не мав зайвих питань. Трошки насвердлив отворів, щоб було більше проходів для запаху матки, а так - фанера, заклепочний пістолет, свердло-коронка, планки 10 мм (не пам"ятаю точно - такої ж товщини, як бджоловидаляч, можно трошки більше, щоб на рамки нижнього корпусу не лягав).
Я так думаю, лисоневські будуть більш охайні, а принципової різниці, скоріш за все, я не відчую
__________________
Терпение и труд - всё, перекур
Voblin_UA вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Dimitr (10.12.2015), Александр Днепр (16.01.2016), верес (16.01.2016), Виталий 84 (13.11.2015)