Показать сообщение отдельно
Старый 28.11.2015, 22:15   #10
віталий
Бывалый
 
Аватар для віталий
 
Регистрация: 01.06.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 30
Ульи: змішана
Адрес: Прикарпаття
Возраст: 40
Сообщений: 2,518
Сказал(а) спасибо: 3,036
Поблагодарили 3,047 раз(а) в 782 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 160
Сказали "Не согласен!" 55 раз(а) в 37 сообщениях
Файловый архив: 7
Закачек: 0
Вес репутации: 576
віталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Техника безопасности в мастерской

Я вчився на столяра-краснодеревщіка, навіть є десь диплом, техніка безпеки при роботі з фуганком: рука не повинна переходити з заготовкою через вал, 10 см до валу і 10 см після валу фуганку рук там немає бути(мертва зона), ну і звичайно штовхач для малих заготовок. Візміть і використовуйте це для себе як правило, спочату буде непривично, а потім з часом звикнете, я вже 10 років так працюю, поки що Бог милував.

Одного разу було в мене "касательне" пальців з фуганком, але руку відкинуло, пушки та ніхті трохи пошкалювало, врятувало мабуть мене передня та задня плита максимально підігнані до вала фуганка, або ріжучий ніж, який над клином виступає десь на 1-1.5 мм.

На ДОКу розказували про каліцтва на виробництві, по п'янці та необережності, про робітницю в якої сверлильний станок вхватив волосся та к що зняло скальп, ітд. Сам старший майстер травмував пальці через дурну привичку ідучи повз станкки вести пальцями по їхній поверхні, і наткнувся на фуганок який накатом ще добряче безшумно крутився. От таке то....
__________________
ВСЕ БУДЕ ФАЙНО
віталий вне форума   Ответить с цитированием
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Alpha Zulu (28.11.2015), Antton (28.11.2015), Александр Влад. (28.11.2015), Александр Днепр (14.01.2016), верес (28.11.2015), Пчеловод-любитель (18.02.2018)