Показать сообщение отдельно
Старый 24.01.2016, 21:30   #7
Antton
Бывалый
 
Регистрация: 12.01.2013
Пчелостаж: 2
Пчелосемей: 5
Ульи: перевожу а рогаті
Адрес: м.Козятин
Возраст: 42
Сообщений: 688
Сказал(а) спасибо: 549
Поблагодарили 392 раз(а) в 108 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 13 раз(а) в 5 сообщениях
Файловый архив: 21
Закачек: 0
Вес репутации: 212
Antton имеет неукоснительную репутациюAntton имеет неукоснительную репутациюAntton имеет неукоснительную репутациюAntton имеет неукоснительную репутациюAntton имеет неукоснительную репутациюAntton имеет неукоснительную репутациюAntton имеет неукоснительную репутациюAntton имеет неукоснительную репутациюAntton имеет неукоснительную репутациюAntton имеет неукоснительную репутациюAntton имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Почем нынче рамки в регионах?

Цитата:
Сообщение от ЮВ. Посмотреть сообщение
На тему виготовлення рамок (самому чи купити готові), я наприклад купляю заготовки далі сам. Це так як перед відкриттям полювання можна купити набої готові, а можна спорядити самому, так вот спорядження набоїв це як вже частина полювання, а в даному випадку бджолярство,особливо взимку коли бджіл турбувати небажано(думаю мисливці мене зрозуміють). Звичайно якщо рахунок на тисячі то тут романтики мало а як пару сотень це для мене навіть позитив.
Погоджуся на 100% , рибалці "по кайфу" готувати снасті.. це ж цілий ритуал)). чистка зброї і підготовка набоїв- теж ритуал, я дуже люблю працювати з деревом, і дуже люблю,чомусь, муторну дрібну роботу,але тільки коли її багато ( на основній роботі є до 10-ти видів деталей які виконую тільки я з 5-ти чол. в групі .. Тільки в мене вистачає терпіння з ними длубатись і вимоги до якості дуже високі бо після мене їх на єлектровоз ставить ще один "тошнотик" )))) Можливо я колись дійду до потреби в 1000 нових рамок на сезон, тоді купуватиму 500 і 500 робитиму сам , бо диван на спині всю зиму важко носити))).І не в грошах справа)).
Antton вне форума   Ответить с цитированием
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
MERLIN-2 (25.01.2016), serhio70 (31.01.2016), tigor (31.01.2016), АНД (25.01.2016), бігунець (24.01.2016), Владимир Татомир (24.01.2016), ЮВ. (24.01.2016)