Показать сообщение отдельно
Старый 26.01.2016, 15:47   #742
pooshok
Новичок
 
Регистрация: 21.12.2015
Ульи: лежак
Адрес: м. Львів
Возраст: 34
Сообщений: 9
Сказал(а) спасибо: 1
Поблагодарили 16 раз(а) в 3 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 0 раз(а) в 0 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 0
pooshok скоро станут замечать
По умолчанию Re: Текущие вопросы начинающих

Всім доброго здоров"я. Зрозуміло перш ніж сюди написати я добре ознайомився з статтями цього форуму, які мене зацікавили та літературою з інших джерел. Зважаючи на те, що я і навіть не бджоляр і до цього моменту поки не вирішив створити собі пасіку і не було думок про бджільництво.
Беручи до уваги Ваш великий досвід мені стало зрозуміло, що без чужої підтримки і поради в мене нічо не вийде.
Одже, чого саме я хочу досягнути, надіюсь з Вашими порадами ))
Надумав я вулики робити своїми руками. Чомусь припали мені до серця лежаки на 20-24 Даданівські рамки. І так і хочется мені до комплекту зробити магазини на 145 рамку. Кількість вуликів - ну мабуть на початок 5 штук, двох стінні з утеплювачем в середені. Так переглянувши багато дописів про багатокорпусні вулики також стали цікавими, але на скільки зрозумів на лежаках можна і почитись)).
Зараз моя робота над вуликами розпочалась з того що підготовлюю обладнення для виробництва вуликів.
Маю два станки типу циркулярка + фуганок, також роблю фрезерний станок з ручної фрези.
Оскільки дошки заготовленої не мав то вирішив купити (ну і тут трошки проблема, з вибором породи деревини і де купити)

Можливо хтось запропонує свою допомогу в наданні консультації та порад. А також можливо є бджолярі з Львівщини, що поділятся досвідом і допоможуть з набутям практичних навичок.
Дякую!!

Последний раз редактировалось pooshok; 26.01.2016 в 15:49.
pooshok вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Александр Днепр (31.01.2016), АНД (26.01.2016), ДобровоЛ (13.04.2016)