Показать сообщение отдельно
Старый 03.02.2016, 02:19   #10
ДобровоЛ
Бывалый
 
Аватар для ДобровоЛ
 
Регистрация: 08.12.2015
Пчелостаж: 55
Пчелосемей: 40
Ульи: Дадан(300) 24-32р.,багатокорп.Рут(230)
Адрес: Київ(взимку),Київська об.,Броварський р-н, с Княжичі під лісом
Возраст: 68
Сообщений: 3,339
Сказал(а) спасибо: 2,708
Поблагодарили 1,271 раз(а) в 375 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 29 раз(а) в 15 сообщениях
Файловый архив: 2
Закачек: 0
Вес репутации: 397
ДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Бэкфаст порода пчел

Цитата:
Сообщение от віталий Посмотреть сообщение
В хмельницьку обл завезли бекфаст,народ збунтувався,залучили навіть місцеву пресу,невдоволені що може зникнути хмельницька популяція степової бджоли.Що порадите тим хто за і проти?
А Інститут бджільництва для чого існує? От хай про чисту породу й дбають! Їм за це наші кревні платять! І хай думають і про ШО і про закриті облітники. У нас три автохтонні породи - поліська темна лісова (Чорнобилем чуть було не знищена), УС, й карпатка. Хай вони їх і охороняють - це справа науки! А районування,як такого як у нас, вже немає ні в одній державі!
Науковці і заводчики повинні виводити чистопородних (і то їх проблеми, де і як) - за це вони одержують гроші. А медовики користуються їх працею, віддаючи їм належне (і гроші теж).

Добавлено через 35 минут
Цитата:
Сообщение от Граніт Посмотреть сообщение
После 50 можно перестать бояться и пора делиться опытом с молодыми. То что мы видели своими глазами- молодым только предстоит и то, если повезет. Мне повезло, я в своей жизни два раза фотографировал НЛО, несколько раз видел, как солнышко играет на Пасху и видел две луны на небе одновременно. Предвижу вопрос скептиков -: А шо вы пили?, отмечу сразу, что был абсолютно трезв.
Про таке, Сергію, тільки й ду.ень може запитати. Теж був у подібній ситуації. Але мене виручив мій фотоапарат. Я, до речі, теж НЛО знімав, ціла публікація у нас була. І то - беззаперечний факт, бо це повторялось протягом місяців півтора. А на Паску часто сонечко танцює. коли сходить в перший день свята.
Та ближче до теми про Бакфаст. Отож хочу й тут поділитися відео з Нідерландів про ШО одного із матководів Нідерландів - Bertus Jochems, який пообіцяв мені чистопородну матку найвищого класу із родоводом.
https://www.youtube.com/watch?v=jxVV-tskbr0
Переклад,думаю, тут не потрібен. І так все ясно.

Последний раз редактировалось ДобровоЛ; 03.02.2016 в 02:22.
ДобровоЛ вне форума   Ответить с цитированием
10 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Arcadie Burla (21.02.2016), MERLIN-2 (03.02.2016), tigor (03.02.2016), Виталий777 (12.02.2016), Владимир Татомир (03.02.2016), Граніт (21.02.2016), Лиска (22.02.2016), Охронка (03.02.2016), Сергей 42 (03.02.2016), СергейВладимирович (21.02.2016)