Показать сообщение отдельно
Старый 22.02.2016, 09:29   #1299
agent_smith
Активный участник
 
Регистрация: 09.01.2016
Пчелостаж: 1
Пчелосемей: 10
Ульи: Рогатый на 300 рамку и 145 рамку
Адрес: Украина, Киевская обл., Вышгородский р-н
Возраст: 37
Сообщений: 68
Сказал(а) спасибо: 56
Поблагодарили 39 раз(а) в 6 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 3 раз(а) в 1 сообщении
Файловый архив: 2
Закачек: 0
Вес репутации: 109
agent_smith почти знаменитagent_smith почти знаменитagent_smith почти знаменит
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке (сезон 2016)

Цитата:
Сообщение от Клим Посмотреть сообщение
Agent_Smith з наданих Вами фото складно щось встановити, але спробую накидати можливі причини.
На перший погляд, сім'я, що загинула, мабуть була слабкою (не було нарощено достатньо молодої бджоли з осені, плюс пізня заготівля виснажила і решту бджіл). Цьому (погане нарощування бджоли) могла бути об'єктивна причина - посуха в серпні-вересні у Вашій зоні, ч-з що матка могла припинити відкладення яєць ще в серпні.



З якоїсь причини клуб не сформувався внизу сотів, ч-з що дійшов до гори по краю рамки і не взяв корми на всю ширину.

Тому, чим більше інформації Ви повідомити про загиблу сім'ю (коли і скільки згодували сіропу, на скількох рамках сформували гніздо, коли обробляли біпіном, коли утепляти гніздо, скільки було підмору і чи знайшли серед підмору матку), тим вірогідніше хтось із колег підкаже в чому могла бути причина загибелі.

Але, мені здається, що причина комплексна: наклалися всі промахи на всіх етапах підготовки сім'ї до зимівлі.
Это была достаточно сильная семья. Матка червила непереставая и в сентябре.
Закармливал поздно, где-то в середине сентября. Сиропа дал около 3л 1:1. Больше не взяли, может быть пади нанесли...
Бипином обработал в конце августа.
Подмор еще не рассмотрел. Но хочу сдать на анализ.

Последний раз редактировалось agent_smith; 22.02.2016 в 09:32.
agent_smith вне форума