Показать сообщение отдельно
Старый 24.02.2016, 11:45   #1383
АНД
Бывалый
 
Аватар для АНД
 
Регистрация: 27.09.2015
Пчелостаж: 9
Пчелосемей: 27
Ульи: лежак 20р. Дадан 2корпуси 10 р
Адрес: Україна Тернопільска обл.
Возраст: 42
Сообщений: 16,472
Сказал(а) спасибо: 15,332
Поблагодарили 3,436 раз(а) в 771 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 1
Сказали "Не согласен!" 17 раз(а) в 15 сообщениях
Файловый архив: 3
Закачек: 0
Вес репутации: 1273
АНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке (сезон 2016)

Цитата:
Проведал своих. Одна семья всё-таки значительно осыпалась. В принципе я и предполагал. Допустил ошибку - поздний закорм в зиму. Пчела, идущая в зиму,износилась на переработке сиропа + старая матка + начинающий...
Заглянул, расстроился... Даже не захотел разбирать и смотреть сколько их осталось. Погода около +9 и мелкий дождик отбили желание, да и смысл... Остальные вроде ничего - шумят. Почистил нижние летки и решил ждать более подходящую погоду. Может есть смысл ссыпать эти остатки? Но и сомневаюсь ... есть ли смысл рисковать?
якщо ви усі сімї переглянули і там є матки, то я поступивби таким чином ( НО ТАК ЗРОБИВ БИ Я ) но кожен має свою голуву і повинен сам для себе вирішувати як булоб краще .( я зробивб ось так, где є середня по силі сія, підсилив її цією осипавшою сімєю, а саме так відкритим і закритим розплодом, матку убив і залишив у вулику щоб сімя зрозуміла, що вона осеротіла, а на другий день переселив і бжіл осиротівших до тієї сімї куди підставляв розплід, но за перегородку і потрібно перед цим покропити ароматизатором ці дві сімї на всякий випадок воно не помішає, а осиротівша сімя ніколи не буде останій свій шанс вижити, в мене таким способом обєнувались сімї без проблем і тим більше, що це весна. Літом набагато ваще. Таким методом можна отримати сильну сімю котра підчас акації приємно здивує медозбором і від котрої в подальшому можна зробити відводок без ущерба для сімї, адже це сильна буде сімя (і ще раз наголошую так роблю я і нікого нехочу напрягати своєю думкою адже в кожного є свої методи і способи в бжільництві
__________________
АНДРІЙ.
АНД вне форума  
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
MERLIN-2 (24.02.2016), nik291 (25.02.2016), анна сергеева (24.02.2016), Владимир@ (26.02.2016), Дед Василь (24.02.2016), Олег к (24.02.2016), Пчеловод-любитель (24.02.2016)