Показать сообщение отдельно
Старый 06.03.2016, 15:38   #3
МедАль
Сенсей
почесний
 
Аватар для МедАль
 
Регистрация: 10.01.2012
Пчелостаж: 50
Пчелосемей: 20
Ульи: Альпийські Н108
Адрес: Куп"янськ Харківська область Україна
Возраст: 77
Сообщений: 4,907
Сказал(а) спасибо: 4,316
Поблагодарили 14,136 раз(а) в 1,853 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 58
Сказали "Не согласен!" 53 раз(а) в 37 сообщениях
Файловый архив: 5
Закачек: 0
Вес репутации: 1811
МедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Алкоголь на форуме:)

Цитата:
Сообщение от Дет Котэ Посмотреть сообщение
Олексію Володимировичу, як я бачу, Ви не тільки гарні вулики робите, а ще й Фотошопом добре володієте!
Зробити настільки правдоподібний колаж, майстерно враховуючи усі тонкості освітлення, включаючи світовий рефлекс, та поняття перспективи й золотого перетина - во істину браво!!!
Вот що означеє фраза - "Досвід не проп'єш!"


Мені таке зробити ще не вдається.
Я й сам так не вмію, то вийшло якось само собою. Мабуть, тема надихнула.
Кажуть, великі майстри епохи Відродження теж писали свої шедеври в такі хвилини творчого натхненння. Що ж там говорити про якесь там фотожабство!
І Дмитро Мєндєлєєв, коли йому було самотньо і дуже скучно, винайшов формулу горілки (водки). А коли добряче випробував цю формулу на собі, йому й наснилася ота знаменита таблиця, названа потім його ім"ям.
А Ви кажете, що якусь там фотожабу зробити не вдається... То Ви, мабуть, ще не були під потрібним кутом ( чи градусом) натхнення!

Добавлено через 1 минуту
Цитата:
Сообщение от balian Посмотреть сообщение
коньяка я беру проверенную, или сараджишвили, или армянский арарат, 5 летной выдержки. после, голова практически не болит.
Перед профессионалами - снимаю шляпу!
__________________
Хай щастить!
З повагою,-
МЕДЯНИК Олексій Володимирович
МедАль вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Дет Котэ (09.03.2016)