Показать сообщение отдельно
Старый 10.03.2016, 20:40   #1808
АНД
Бывалый
 
Аватар для АНД
 
Регистрация: 27.09.2015
Пчелостаж: 9
Пчелосемей: 27
Ульи: лежак 20р. Дадан 2корпуси 10 р
Адрес: Україна Тернопільска обл.
Возраст: 42
Сообщений: 16,472
Сказал(а) спасибо: 15,332
Поблагодарили 3,436 раз(а) в 771 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 1
Сказали "Не согласен!" 17 раз(а) в 15 сообщениях
Файловый архив: 3
Закачек: 0
Вес репутации: 1274
АНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке (сезон 2016)

Цитата:
Трутовую матку не нашел, решил выпускать из клеточки нормальную.Пчелы приняли спокойно, просмотрел через минут десять и через час.Маточник был потянут, возможно пчелы убрали старую матку раньше.http://mwob.com.u
Того року також була одна трутовочна сімя ось мій спосіб виправленя такої сімї : через льоток напускав велику кількість диму, і вскривши вулик відразу струшував усіх бжіл з рамок, рамки від цієї сімї забирав усі повністю ,на тих рамках де був не горбатий розплід запечатаний ,а рядом незапечатаний но трутовий по дві три личинки в комірці поступав таким чином заповняв водою ілехко трусанувши вимивав все ГМО ,і ці рамки з нормальним розплодом ставив у сильну сімю котра зможе, обігріти і виростити , а ті рамки где відкритий розплід трута і мед чи перга також вимивав усі лечинки і ставив у другі сімї за заставну це для того,щоб вони просушили вологу котру я зробив. Трутовочну сімю залишаю у вулику без рамок наніч короче як кажуть в моїй місевості ( на цідилці-без нічого) но в них є той нектар, що вони набрали в зобики коли димком їх закурив,а та що сіє яці трутовочні бжола вона ненаберає меду такяк себе возомнила царівнов і знає, що її покормлять на шарік ,но бжоли це незроблять тому,що самим треба вижити. На другий день вскриваю вулик, в середені бжоли усі сидят ройом в углу, ставлю заставну дощечку віділяючи бжіл від усього пространства вулика ,і тоді ставлю три дві рамки бажано повномедні і матку в кліточці бажано мічену легше контрулювати ато мало,що і наблюдаю, помалу бжоли переходять до матки на рамки ,через пів години вскривши вулик спостеріав таку картину декотрі трутовки хочуть кинути яйце но бжоли просидівши ніч на бантах без корму і відчувши справжню матку таких Сердючок Верок відразу убивають ТАКИМ способомкористувався 2 рази прийом нормальний ,а може це лиш мені так получилось не знаю но таку сімю тримав під контролем
__________________
АНДРІЙ.
АНД вне форума  
10 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Bambr (10.03.2016), tigor (11.03.2016), Urik (11.03.2016), xalik (11.03.2016), Василий Николаевич (10.03.2016), Владимир@ (11.03.2016), Володимир Jos (11.03.2016), Дед Василь (10.03.2016), Олег к (10.03.2016), Тарас1975 (11.03.2016)