Показать сообщение отдельно
Старый 17.03.2016, 21:20   #8
АНД
Бывалый
 
Аватар для АНД
 
Регистрация: 27.09.2015
Пчелостаж: 9
Пчелосемей: 27
Ульи: лежак 20р. Дадан 2корпуси 10 р
Адрес: Україна Тернопільска обл.
Возраст: 42
Сообщений: 16,472
Сказал(а) спасибо: 15,332
Поблагодарили 3,436 раз(а) в 771 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 1
Сказали "Не согласен!" 17 раз(а) в 15 сообщениях
Файловый архив: 3
Закачек: 0
Вес репутации: 1273
АНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Какие деревья можно садить на домашней пасеке

Цитата:
мене турбує більше те, що на гілочках є схоже на мох. коли не було бджіл, я пару разів обробляв залізщним купоросом, то воно пропадає. Потім знову появляється. Є декілька дуже старих дерев, які я дуже хочу прибрати, а тестю вони як пам'ять. І я думаю, що від старих передається ця зараза. Всі молоді дерева які саджаю, або не ростуть, або дуже повільно ростуть і з'являється мох на них.
скоріш завсе ви не обрізаєте лишні гілки на яблунях, тобто є загущеність гілок а може і сама бути посадка дерев дуже близько розташовані ,адже там де сонце освіщає певний проміжуток часу там мох не росте,росте в тіні і сирості . анти хрущ коли вносити в пристовбурово тобто під корінь то він діє лиш на підземних шкідників , а на грибки і мохи він не впливає, залізним купоросом обробляється раз на 4 роки до набуханя бруньок,а мідним купоросом можна кожен рік із додаваням вапняного молочка і невилику кількість клею пва як прилипача ,тоді і моху небуде ,але при умові якщо крона буде проріджена, і для бжолів не є токсично ,але краще обробляти коли не ма льоту бжіл .
__________________
АНДРІЙ.
АНД вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Urik (17.03.2016), Владимир Татомир (17.03.2016), Дмитрий84 (17.03.2016)