Показать сообщение отдельно
Старый 22.03.2016, 21:36   #293
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,419
Сказал(а) спасибо: 7,828
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1088
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пленка или холстик (за и против)

Цитата:
Сообщение от apbsvf Посмотреть сообщение
Да, печальный ваш опыт.
apbsvf, в чому ж Ви побачили мій печальний опит,скажу Вам, нічого печального,при моєму незавзятому пасічникуванні вважаю все непогано, але вихвалятися нелюблю.
Цитата:
Сообщение от apbsvf Посмотреть сообщение
А вам советую:
за совет міг би подякувати, але я нешукав поради і мене не цікавить як в когсь , я знаю як має бути в мене.
Про плівку багато говорять, і мабуть незавжди щиро, тому то й навів в приклад свій досвід, неприховуючи, хоч маленьких, але таки як для мене небажаних результатів, бо я все таки притримуюся думки, що розплід може бути лише після обльоту, все, що раніше, то недобре, це підтверджує неодноразово прочитане в різних публікаціях-сім"ї які не мали раннього розплоду, даючи в цьому фори февральським "стахановцям", на фініш приходять в кращому стані.і
Плівку в появі раннього розплоду незвинувачую, але й користі від неї в зимку небачу, принаймні логічного пояснення незнаходжу, і непочув такого пояснення від учасників діалогу.
Про зимівлю без дна та з герметичним верхом, це окреме питання, зрозуміло, якщо сітка, то верх має бути абсолютно герметичним, але це незавжди так, і тому, зимівля в варіанті - герметичний верх +плівка , це одне, а умовно герметичний верх + плівка, це зовсім інше, і ігноруючи точність в визначеннях, вводимо в оману інших. бо як можна говорити про герметичний верх, коли плівка не перекриває весь корпус, з лежить тільки на рамках, яка може бути герметичність між дерев"яними корпусами, особливо при вітряній погоді, беручи до уваги явище аеродинаміки, коли виникають зони низького та високого тиску, і газове середовище з теплом прямо таки висмоктується з вулика- тож при таких упущеннях працює звична наскрізна вентиляція, яка і без плівки, і з плівкою вдається більшості, треба лише приловчитися і зловити момент істини, тому можу лише погодитися, що плівка виконує роль холстіка, і небільше.
Діалог вийшов як в більшості випадків, кожний розповів як в нього а пояснення необхідності плівки в зимку немає, тож питання залишається відкритим, опитування незовсім вдале, прголосував тільки що, сказав "НІ", думаю варто було би пункт "ДА" поділити на два варіанти на протязі всього сезону і на тільки для весняного розвитку.
П.С. Для себе роблю висновок.
Застосовуючи плівку в зиму, з абсолютно герметичним верхом, ми виключаємо участь вологопоглинаючої стелі в зменшенні вологості в вулику, тому плівка непотрібна, конвективна вентиляція при таких умовах несправляється з видаленням вологи через низ, допомогає дифузія вологи в деревину, але якщо деревина проварена в парафіні вона неможе поглинати вологу, тому стеля , під яку піднімається вологе повітря має бути з вологопоглинаючих матеріалів.
__________________

39 ОДШБр

Последний раз редактировалось верес; 22.03.2016 в 21:57.
верес вне форума   Ответить с цитированием
8 пользователя(ей) сказали cпасибо:
bvv (25.11.2017), matveevich (23.03.2016), tigor (22.03.2016), Андрей Андреевич (22.03.2016), Вова-сад (19.01.2017), Димас (22.03.2016), ДобровоЛ (26.03.2016), МедАль (24.03.2016)